Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Program Małgorzaty Rozenek trafił na główną antenę TVN-u!

253
Podziel się

Małgorzata Rozenek może świętować kolejny sukces: "Rozenek cudnie chudnie" jest teraz dostępny dla jeszcze szerszej widowni. Obejrzycie?

Program Małgorzaty Rozenek trafił na główną antenę TVN-u!
Program Małgorzaty Rozenek trafił na główną antenę TVN-u (AKPA)
bEhdtHyZ

W lutym na antenie TVN Style zadebiutował program "Rozenek cudnie chudnie", czyli telewizyjny poradnik Małgosi Rozenek, jak szybko dojść do formy po ciąży. Cóż, program nie spotkał się z dobrym przyjęciem - wśród wielu komentarzy dominowały te, że mało kogo stać na zabiegi w klinikach, które przyspieszają ujędrnianie ciała. Sama dieta i ćwiczenia nie wystarczą, by w kilka tygodni po porodzie paradować po plaży w bikini.

Zobacz także: "Rozenek cudnie chudnie": "Radosław przynosił mi do łóżka słodkie bułeczki"
bEhdtHzb

W końcu oberwało się i samej Rozenek, którą internauci nazywali hipokrytką: ich zdaniem najpierw prawi morały o "akceptacji siebie", ale gdy pojawiła się oferta zrzucenia kilogramów pod okiem kamer, to od razu z niej skorzystała. Wiadomo przecież, że korzyści z chudnięcia wiązały się też ze sferą finansową: Przedsiębiorcza Małgorzata Rozenek zarobi 500 tysięcy w nowym programie! "Będzie się ODCHUDZAĆ na oczach CAŁEJ POLSKI"

Cóż, od premiery minęło kilka miesięcy i większość już zapomniała o odchudzaniu Małgorzaty na wizji. Nie zapomniały jednak o tym władze TVN-u, które zdecydowały, żeby program przenieść... na główną antenę. Do tej pory pokazywano go jedynie w TVN Style. Od ubiegłej niedzieli "Rozenek cudnie chudnie" jest już emitowany w TVN-ie o 12:55, czyli w sam raz przed niedzielnym obiadem.

Obejrzycie do rosołku?

bEhdtHzh
bEhdtHzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(253)
Nina
2 tyg. temu
Do tej pory tego nie obejrzałam to nadal nie zamierzam tego oglądać.
Kasia
2 tyg. temu
Nie oglądam żadnych programów, w których ona występuje.
Ola
2 tyg. temu
Nie obejrze pinieważ to sa efekty laserów i zabiegów na ciało a nie ciężka praca nad sylwetka!
bEhdtHzD
Bea
2 tyg. temu
Głos tej pani jest tak przepalony i przepity że nie da się jej słuchać! Figura to drogie zabiegu, masaże i lasery oraz maszyny wyszczuplajace
Aska257
2 tyg. temu
Nie obejrzę
Najnowsze komentarze (253)
BANKRUCI
2 tyg. temu
Majdankowie są oboje BANKRUTAMI! Upublicznienie filmu Latkowskiego o pedofilii w sopockiej Zatoce Sztuki dobiło i tak już zdychającą firemkę chińskich „perfum” Vabun, a samego Majdanka zepchnęło w całkowite bezrobocie. Starszawa Małgorzata Majdanek NIE MA już NIC WARTOŚCIOWEGO i ZNANEGO do reklamowania, tym bardziej po kilkumiesięcznym sprzedawaniu niemowlaka Heńka jako towaru, oferowanego każdemu, kto chciwej matce zapłaci. To ICH KONIEC – nie pomogą żadne zaklęcia i lukrowane artykuły/ „komentarze”, z zachwytami nad tą nieszczęsną parą! Nie pomoże w artykułach o Majdankach idiotyczne wciskanie czytelnikom tekstów o gigantycznych zarobkach wulgarnej, plastikowej, zużytej pani i jej utrzymanka, o milionowych kontraktach, sponsorach, współpracy „z markami”, 100.000 za dubbing, nieruchomościach w kraju i za granicą, poszukiwaniu dużego i drogiego apartamentu do kupienia, olbrzymiej działki pod budowę domu itd. To wszystko KŁAMSTWO, BREDNIE! Majdankom zostały już tylko do reklamowania jakieś „zezy”, czy też „zołzy”, niejaki Krzemieniecki (pseudonim Vega), resztki w TVN („cudowne chudnięcie” to całkowita klęska programu, w szczycie ZALEDWIE 60.000 oglądających na 12 MILIONÓW kobiet w wieku 18-65 lat, 1:200!), a poza tym nim NIC! Towar Heniek przyniósł skutek odwrotny od zamierzonego. Synki w szkole nie są ajnsztajny. Niedawno były ordynarne podróby czapek znanej w świecie marki Goorin Bros. z serii „Animal Caps”. Teraz jest „firma” KOMEDIA o nazwie DRAMA, no i jest kompletna TRAGEDIA!
ZNIKNIJ!
2 tyg. temu
Daruj sobie starszawa Małgorzato Majdanek „socjologiczny” bełkot, swoje idiotyczne „filozoficzne” majaczenia. Narzekasz, że spotyka ciebie hejt, nienawiść? Przecież to bzdura! Dla kobiet jesteś WYŁĄCZNIE obiektem kpin i przykładem fizycznej oraz moralnej degradacji. Zarazem zapewniam ciebie (świadomie małą literą), że wzbudzasz w miażdżącej większości MĘŻCZYZN – młodych i starszych – JEDYNIE uczucie zażenowania, politowanie pomieszane z pogardą i obrzydzeniem. Również we mnie. O chłopcach poniżej 18-ego roku życia nie wspominam, gdyż dla nich jesteś zaledwie koszmarnym eksponatem z muzeum figur woskowych albo mumią z wykopalisk Sahary. Kojarzenie ciebie z symbolem sex appealu, elegancji i wdzięku jest tak samo słuszne, jak uznanie trzonka od łopaty za piękną rzeźbę. Jedyne dobre, co mogłabyś zrobić, to zniknąć wraz ze swoim utrzymankiem i resztą rodzinki z przestrzeni publicznej. NA ZAWSZE!
KLĘSKA!
2 tyg. temu
W realizację serii o „cudownym chudnięciu” Majdankowej TVN władował olbrzymie pieniądze. W szczytowym momencie było 60.000 widzów! Program Małgorzaty Majdanek oglądała więc w najlepszym jego punkcie JEDNA NA DWIEŚCIE pań z przedziału wieku 18-65 lat! 1:200! To całkowita medialna/ finansowa KLĘSKA! Czy reklamodawcy są naprawdę tak głupi, że nie wiedzieli wcześniej, iż pakowanie pieniędzy w programy z Majdankami to wyrzucanie tychże pieniędzy w błoto? Już lepiej było reklamować się w Gazecie Wyborczej lub w dwutygodniku VIVA, bo wzięliby oni o wiele mniej kasy, a odbiorców mają też w granicach 60.000 osób! Fatalny wynik programu z Małgorzatą Majdanek i jej utrzymankiem to następny powód do wyrzucenia tej żałosnej rodzinki na medialny śmietnik…
sezon drugi
2 tyg. temu
W realizacjię serii o cudnym chudnięciu Małgorzaty Rozenek, TVN nie musiał walić dużych pieniędzy, bo jak zawsze w przypadku wybitnej osobowości medialnej jaką jest Małgorzata, nie było takiej potrzeby, by opłaciło się i to z ogromną nadwyżką tego typu przedsięwzięcie. W szczytowym momencie najpopularniejszego odcinka było bowiem 5 mln. widzów!
SUKCES
2 tyg. temu
Program Małgorzaty Rozenek o cudnym chudnięciu oglądało średnio ponad 2 mln. kobiet w przedziale wiekowym 18-65 lat i podobna liczba mężczyzn, chociaż w przypadku obu tych grup inne były motywy wyboru tej atrakcyjnej propozycji programowej spośród innych. Kobiety prezentowały podejście teoretyczne i estetyczne, mężczyźni praktyczne i sensualne. Obie grupy wyraziły chęć obejrzenia kolejnego sezonu dietetycznych /i nie tylko/ przygód pięknej Małgorzaty. To całkowity medialny i finansowy SUKCES!
Prawda
2 tyg. temu
'Rozenek cudnie chudnie' to całkowity medialny i finansowy SUKCES! W tym konkretnym przypadku reklamodawcy są naprawdę usatysfakcjonowani, tym bardziej, że wiedzieli wcześniej, iż lokowanie pieniędzy w programy z Majdanami to zamienianie tychże pieniędzy w złoto. To zdecydowanie lepiej niż reklama w Gazecie Wyborczej lub w dwutygodniku VIVA, bo chociaż wzięliby oni zapewne relatywnie mniej kasy za reklamę, to odbiorców mają w granicach 60.000 osób! Wspaniały wynik programu z Małgorzatą Rozenek i jej mężem to następny powód do pozostawienia Edwarda Miszczaka na kluczowym stanowisku w stacji TVN, a utalentowanej rodzinki Majdanów wśród medialnej śmietanki towarzyskiej…
Kraków
2 tyg. temu
Ustępieńkowa, która poleciała własnym mopem za Radziem do Tulum ciągle nieutulona w żalu po jego notorycznych zdradach, siedzi w tanim hoteliku płaskim tyłkiem na nocniku (nie śmiać się, toż to prawie tron!) i całymi godzinami - zaczynając od rana (w Polsce jest 6 godzin później) - kiwa się przy laptopie i smartfonie, w stałej łączności z jokerowym stadkiem wspomagania jej biedy zwanej pieskim szyciem kapcia. Non stop kasuje i blokuje komentarze na piesku, wyśmiewające ją i jej obecnego utrzymanka nosimordę Maksiulę, dodając swoje wypociny i przeróbki oryginalnych wpisów internautów, w których obsesyjnie atakuje aktualną żonę Radzia, budzącą powszechny aplauz dla jej nagich wdzięków - seksowną Małgonię.
POWER COUPLE
2 tyg. temu
żal mi biednej Dodzi (naprawdę to mam bekę), Radek i Gosia doprowadzili ją do bankructwa, depresji, obsesji, ośmieszania się wiszeniem na rurze i robieniem na drucie pod siebie, dobrze, że pieluchę nosi
bEhdtHzv
ksiądz
2 tyg. temu
Przepiękna Rozenkowa wygląda bardzo młodo i jest świetna. Majdan staro przy niej wygląda. Powinna go już wymienić na nowszy model. Kocha się w niej wielu świetnych gości, jestem ich powiernikiem.
Warszaff
2 tyg. temu
Małgosia ma wyjątkowo seksowne brzmienie głosu. Pamiętam jak nagrywała zapowiedzi do programu radiowego Książe Kędzior i Żebrak Wojewódzki. Wszyscy w studio mieli namioty w kroku z podniecenia.
do Dosiki
2 tyg. temu
ej, słuchaj, babcia Dodunia, uprasza się abyś w końcu znalazła resztki rozumu. Biegnij co sił, może u kresu swojej drogi dogonisz go, czego szczerze nie życzy esteta. Ale o czym innym, otóż, robaczewska.. 60 letnia sprzątacho z kloseta z głosem menela, nogami tak krzywymi, że dziw, że jeszcze chodzisz i zezem takim, że jedno oko widzi Doktora Dodolittle, a drugie jego zwierzęta. No trudno nie wspomnieć o udziale tej sprzątaczki w programach dla rozumnych inaczej, czyli Barszcz, Jak ona śpiewa po wutce , Projekt Lodowisko z niepełnosprawną umysłowo jurorką Dolodzią pokazującą swój kompleks niższości w kroczu... etc, etc. Poza tym wygląda jakby wciąż szukała rozumu i nie znalazła go, bo nie zrozumiała komendy - biegiem marsz! Robienie fotek w gaciach i publikowanie ich w necie, to nie tylko żenada dla niej samej, ale kompromitacja zarówno dositorbieli jak i jej schorowanych rodziców. Na ig stara pokraczna łupa skrzeczy, drze facjatę na tego jej 65-letniego torbacza z doraźną wiewiórą na łysej glacy, bo ona jest teraz produkt w centki. Obraz komiczny, by nie powiedzieć błazeński. 99,99% komentarzy, to komentarze negatywne i rozumny czlowiek użyłby szarych komórek i coś zmienił, jednak dla tej rozklapichy po czterech narzeczonych ewakuujących się drzwiami do burserdelu, myślenie jest zbyt trudną czynnością i pozostaje z wciąż rozdziawioną gębą i tragicznie bezrozumnym, zezowatym wzrokiem. Poza tym widziałem kawałek programu 'skecze menczonce'. No pokazać siebie z wagą 20 kg i głową słonia, to faktycznie wielki ssak trąbonos, uszy torby na wynos. Poza tym obwisła szyja, opadające powieki, nogi iksowate na szczudłach, i garb od tego, dlatego ktoś musi ją podtrzymywać nie tylko na duchu. A udział w filmie Pasiwackiego... buhahahah... prosta; tuta... oj tak się uśmiałem, że do teraz nie mogę przestać. Ona mowiła, że jest mensanem, a skończyła ledwie podstawówkę. Mówiła, ze IQ ma wyższe od Einsteina, a nie wie co to jest Ikarus, a Ikara myli z wikarym. No cóż, powiem jedno, choroba umyslowa, to powazny problem. Babciu Doduniu, może rozbierzesz się przed Doktorem Dodolittle i jego zwierzakiem prosiakiem Geb-Geb? Ulżą ci w niedoli, bo masz wielki, pusty ł.., a te twoje nagrody Dodarwina śmiechu warte.
Aga S.
2 tyg. temu
Trzeba mieć ogromne kompleksy i słabą psychikę, żeby skomleć w kółko o niepisanie komentarzy wyśmiewających 'Dodę'. 'Wandzia' i 'Dodzia' jesteście żałosne.
psychiatra
2 tyg. temu
Ale trzeba mieć kompleksy żeby ciągle pisać o ex mężu i jego obecnej żonie Małgosi i błagać o atencję i powrót byłego, który zdradzał na potęgę, ja to bym pękła że śmiechu na miejscu Majdanów jak bym pudelka czytała, biedna Dodzina całkiem oszalała.
Drama szyk
2 tyg. temu
DRAMATYCZNIE KOMICZNA Dodzia ciągle się błaźni, nadziewając się tym samym na szpilę jej utalentowanej parodystki Gosi, nie jest bowiem w stanie napisać niewielkiego tekstu na IG bez koszmarnych błędów językowych – ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych, logicznych, czym złośliwa Gosia świetnie się bawi, a nas przy okazji, robiąc z tego pulpę pełną niesBocianek, ptaszek nieduży, DRĘTFIOM mu nogi i z KUFRA się kurzy, a MŁYN NA WODĘ zabrał biednej Dodzi widoki na OSTATNI KOŻUCH sprzedany przez jej starego, bo na ostatnią koszulę nie było go już stać. PODSKÓRNIKI więc Dodzia hoduje na swej szpetnej twarzy, może komuś stanie jak na ZAWOŁANIE ZEBRANIA ŻEBRANIA pyta bez pytania, jajek na śniadanie stawianych w śmietanie z posadzonym na nich ogóreczkiem. A jajka bocianie, PODSKÓRNIKI Z WĄGIER, MIZERIA Z OGRÓDKA koniecznie, a kufer PRZYLECI POCIĄGIEM.
...
Następna strona
bEhdtHzX