Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Przejęta Małgorzata Rozenek recytuje na planie u Vegi: "Moje życie to nieustająca walka DWÓCH WILKÓW" (ZDJĘCIA)

265
Podziel się

"Aktorka" nie rozstawała się ze scenariuszem i prosiła reżysera o wskazówki. "No nie możesz wyjść jak mysia szara!" - instruował Patryk.

Przejęta Małgorzata Rozenek recytuje na planie u Vegi: "Moje życie to nieustająca walka DWÓCH WILKÓW" (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek na planie filmu Patryka Vegi (Instagram)
bEayzped

Ostatnie dni były dla Małgorzaty Rozenek wyjątkowo trudne. Po tym, jak u jej męża wykryto koronawirusa, celebrytka musiała poddać się kwarantannie. Po okresie przymusowej izolacji Gonia rzuciła się w wir pracy.

Swoje pierwsze kroki skierowała na plan najnowszego filmu Patryka Vegi pod znaczącym tytułem Miłość w czasach zarazy. Najbardziej płodny polski reżyser, mimo obostrzeń związanych z pandemią, zabrał się za kręcenie scen zbiorowych. Internautom ten pomysł nie przypadł do gustu.

bEayzpef
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ćwiczę swoje role z Radosławem"

Małgorzata, choć jest określana jako największa gwiazda produkcji, raczej nie może liczyć na specjalne względy na planie. Podczas emitowanej na profilu instagramowym Vegi relacji, mogliśmy zobaczyć nieco spiętą Małgorzatę, która nie rozstawała się ze scenariuszem i prosiła "mistrza" o wskazówki.

bEayzpel

Czy mam mówić ciszej czy głośniej? - dopytywała.

No nie możesz wyjść jak mysia szara - instruował Vega.

W jednej z pokazanych scen widzimy Gonię, która wychodzi przed tłum statystów grających fotoreporterów i deklamuje:

Moje życie to nieustająca walka dwóch wilków. Jeden ciemności, drugi światła (...). Czy miłość można sfotografować? - słyszymy.

bEayzpem

Zobaczcie zdjęcia z planu. Myślicie, że będzie hit?

bEayzpen
bEayzpeo
bEayzpeG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(265)
Pudel
6 miesięcy temu
A co z królewna od Patryka ?
babcia Doda
6 miesięcy temu
Ojejuniu jaki piękniutki jest Radzia synek ale ja mówiłam że do wierzb płaczących nade mną tulić się bedę w klęcznej pokorze bo one mnie nie zdradzą jak Radek, ale ten jego smyk mnie tak zauroczył swoją osobom, że ja bedę bardzo chciała, żeby Radek do mnie się nawrócił razem z nim i mam nawet dla niego buziaka bo zęby sztuczne wystające jak u nutrji sobie umyłam specjalną pastą żeby pachło kocimientkom jak Radzio lubi bo to wiem. kiedy ta piękna Małgonia Radzia mi odda? może odda bo nie wiem. czy ja wytrzymam bez niego ja sobie nie poradze z rzyciom swom, wszystko sobie umyję i podłoge też na kolanach i pachy na jego pukanie w moje czoło jak łysa góra wielgie, gdy zdejmnę perułkie upoconą z tensknoty.
proźba Wańdzi
6 miesięcy temu
poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego upokarzania jej i szydery z niej dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować na film. A tu pogardliwy śmiech wprost w przerarzonom twarz pokornej Dody, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan wienc płakała po nocach z upokorzenia pod ustempem. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary byzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
bEayzpeH
why not
6 miesięcy temu
chetnie obejrze
Anatol
6 miesięcy temu
ale ta Doda tu smęci, kompleks Gosi ma biedna
Najnowsze komentarze (265)
Yguh
6 miesięcy temu
Tekst godny 12latka
Gość
6 miesięcy temu
Małgonia uwierzyła chyba, że jest taka super, że już wszystko może :) :) Trochę mi jej żal. Można zarabiać w różny sposób i nie być pośmiewiskiem całej Polski.
Maja
6 miesięcy temu
Że niby kto aktorka? Ha ha.
Poi🎀
6 miesięcy temu
Każdy orze jak może a czy Ona wam zagląda w życie???
Ela
6 miesięcy temu
Jak gra Rozenek to nie będzie hit tylko kit 😄
Tom
6 miesięcy temu
Rozenkowa to kobieta sukcesu, nic nie poradzicie, pozostaje bezradna niemoc.
Paris '94
6 miesięcy temu
Uwielbiam Gosię ❤️
Poluczka
6 miesięcy temu
może producentka Dodaturat uratowalaby swoim zebractwem ten projekt?
bEayzpez
Diko
6 miesięcy temu
Gosia wygląda super na każdym zdjęciu. Natomiast bardziej smutnej i upokorzonej osoby niż Doda w życiu nie widziałam. To jest tragedia tej oddanej wszystkim kobicinki. A Radek jej nie chce nawet znać. Bardzo przykre to dla Dody, bardzo.
bzzzzz
6 miesięcy temu
z całą ekipa od Partyczka mamy z Dody ubaw, bo Małgonia ją świetnie parodiuje- będzie grać Dody wnuczkę
Krasiek
6 miesięcy temu
Doda jest nudna, , ale lubię mieć z niej bekę , a Gosia jest fajna i kumata, bo umie na tym zarabiać. I paluszki ma bardzo zwinne. Zresztą po co jej Oskar skoro ma Wiktora. A najważniejsze, że ma Radka, który nigdy jej nie zdradzi, bo Ją naprawdę kocha.
beka z Dody
6 miesięcy temu
ale Gosia razem z Patryczkiem upokorzyla biedną Dodę . widzialem 'momenty'
Aman
6 miesięcy temu
Na każdym zdjęciu u Małgoni widać inteligencję i złośliwe błyski w oczach. Widać, że lubi ten sport zwany medialna zgrywa i za to ją uwielbiam.
Olcia
6 miesięcy temu
Boze Szkoda czytać komentarze siedzę w domu i z nudów to czytam ale serio ludzie za grosz taktu !!! W dzisiejszych czasach nie wiedzieć ze to wszystko pod publikę robione szok !!!! Każdy niech robi co chce !!!
...
Następna strona
bEayzpfb