Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Przemek Kossakowski PRZERYWA MILCZENIE i komentuje rozstanie z Martyną Wojciechowską: "BOLESNE DECYZJE nie są podejmowane z dnia na dzień"

1061
Podziel się:

Przemysław Kossakowski postanowił po raz pierwszy publicznie skomentować rozstanie z Martyną Wojciechowską. Dziennikarz zamieścił na Instagramie specjalny wpis.

Przemek Kossakowski PRZERYWA MILCZENIE i komentuje rozstanie z Martyną Wojciechowską: "BOLESNE DECYZJE nie są podejmowane z dnia na dzień"
Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Martyną Wojciechowską (AKPA)

W środę poinformowaliśmy Was, że małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego przeszło już do historii. Para zakończyła związek zaledwie trzy miesiące po zaślubinach. Decyzję o rozstaniu miał podjąć Kossakowski.

Martyna Wojciechowska zdążyła już skomentować rozpad małżeństwa za pośrednictwem mediów społecznościowych. W zamieszczonym na Instagramie wpisie podróżniczka wyznała, że jej związek zakończył się właściwie z dnia na dzień i poprosiła fanów o uszanowanie jej prywatności.

W piątek na temat rozstania po raz pierwszy wypowiedział się Przemysław Kossakowski. Podobnie jak Martyna dziennikarz skomentował rozpad związku, publikując na Instagramie specjalny wpis.

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości niemającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem - czytamy we wpisie Kossakowskiego.

Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy - dodał Przemysław.

Swój wpis dziennikarz zakończył przesłaniem.

Żyjmy zatem najlepiej, jak potrafimy i pozwólmy robić to innym - napisał.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1061)
Lola
3 lata temu
To kiedy podjął tę decyzję? Skoro to taki trudny i dlugi proces? Skoro to nie 2 dni, tydzień, czy dwa miesiące...a zdecydował o rozstaniu zaledwie 3 miesiące po ślubie?! Po co byl ten ślub? Po co ślubował i przysięgał Martynie! W głowie się to nie mieści jak szybko odpuścił zamiast chociaz spróbować powalczyć o małżeństwo...po prostu po ludzku szkoda mi Martyny i jej córki...myśleli ze ułożyło im się w życiu a tu taka nagła "niespodzianka" je spotkała...stracił Pan w moich i wielu oczach i to bardzo...
Polka
3 lata temu
A proces dochodzenia do trudnej i bolesnej decyzji jak ma na imię?
Gosc
3 lata temu
Przecież ledwo co się pobrali... to co? Juz przed ślubem było źle?
Jaga
3 lata temu
A więc kim jest Paulina, która podobno jest przyczyną ich rozstania? Czy to tylko plotka:)
Gość
3 lata temu
Dajcie już z tym spokój!
Najnowsze komentarze (1061)
haka
3 lata temu
tak naprawdę to P. K wypromował się medialnie na M.W. Chociaż bezsprzecznie ma własne osiągnięcia, to zaczęto o nim publicznie mówić dopiero w kontekście związku z M.W.
???
3 lata temu
To po co bral slub?
przykre
3 lata temu
ale ją załatwił
qna
3 lata temu
to decyzje musiał w dniu ślubu podjąć skoro nie z dnia na dzień
Zocha
3 lata temu
Zrobili cyrk za swojego życia. Wystawili się na publiczną ocenę okropni ludzie- tylko kasa i kariera
... :))
3 lata temu
Oboje bardzo dojrzali... :)
jolik
3 lata temu
kurcze obydwoje są bardzo fajni , przykro a tak pasowali do siebie :(:(
edeka
3 lata temu
Szkoda tylko tego ślubu, na co on był. Marta to hetera, zapatrzona w siebie i córkę a do tego kiedyś kobiety lubiła . Więc i tak dziwne, że z nią tyle wytrzymał
MJ aussie
3 lata temu
nie rozumiem, i nie zrozumiem sorry ale on wydaje mi sie jakis sliski !!! cos chcial osiagnac taka postawa , ja skomentuje krotko i do celu .......manipulant !!!!
terefere
3 lata temu
co Przemek studiował? Filozofię?
blabla
3 lata temu
niebolesne decyzje też sa czasami podejmowane nie z dnia na dzień, co za brednie
adela
3 lata temu
pierwszym krokiem do rozwodu........jest ślub, hihihihihihihi
Adam
3 lata temu
jak jest rozwód, to są obie strony winne - żona i teściowa hihihihiihhihihihihihi
Gosc
3 lata temu
Decyzje o rozwodzie podjal juz w dniu slubu :)
...
Następna strona