Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Tak Przemek Kossakowski mówił o małżeństwie krótko przed rozstaniem z Wojciechowską: "Może być jak DOBRA WIEJSKA WĘDLINA, po prostu OBESCHNIE"

256
Podziel się

W styczniu Przemysław Kossakowski udzielił wywiadu, w którym nie zabrakło pytań o małżeństwo dziennikarza z Martyną Wojciechowską. Mąż podróżniczki wyznał, że "ma taki mechanizm ucieczkowy"...

Tak Przemek Kossakowski mówił o małżeństwie krótko przed rozstaniem z Wojciechowską: "Może być jak DOBRA WIEJSKA WĘDLINA, po prostu OBESCHNIE"
Przemek Kossakowski rozprawia o małżeństwie przed rozstaniem z Martyną Wojciechowską (AKPA)
bEsuyDFN

W środę jako pierwsi poinformowaliśmy, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski postanowili zakończyć swój związek. Według naszych ustaleń decyzję o rozstaniu miał podjąć dziennikarz, wyprowadzając się z domu niedługo po ślubie. Wojciechowska zdążyła już potwierdzić rozpad małżeństwa w krótkim instagramowym oświadczeniu.

Rozstanie Martyny WojciechowskiejPrzemysława Kossakowskiego dla wielu z pewnością było sporym zaskoczeniem. W swoim wpisie podróżniczka zdradziła, że jej związek zakończył się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Jeszcze w styczniu para publicznie świętowała trzecią miesięcznicę zaślubin instagramowym potem, w którym Wojciechowska otwarcie rozpływała się nad mężem. Dwa miesiące później Kossakowski nie szczędził jej za to ciepłych słów na łamach kolorowego magazynu.

bEsuyDFP

W styczniu Kossakowski gościł w programie Kuby Wojewódzkiego i Piotr Kędzierskiego na łamach Newonce.radio. Podcast ukazał się w sieci zaledwie kilka dni po tym, jak dziennikarz i jego żona celebrowali trzy miesiące od ślubu. Choć rozmowa skupiała się raczej na życiu zawodowym Kossakowskiego i jego licznych przygodach, nie zabrakło też w niej nieco bardziej osobistych wątków.

Jak patrzę wstecz, na moje życie, to mam wrażenie, że sponsoruje je chaos - stwierdził w pewnym momencie Przemek.

Wojewódzki zauważył, że za sprawą Wojciechowskiej i jej córki codzienność Kossakowskiego z pewnością jest nieco mniej chaotyczna.

Teraz jestem w fazie wielkiej stabilizacji, ale nie chcę na niej przysypiać. Wiem, że w każdej chwili coś się może wydarzyć (...) Zdaje sobie sprawę z tego, że można się łatwo zwichnąć w tej branży - przyznał.

bEsuyDFV

Wojewódzki wspomniał spotkanie z Przemkiem i Martyną podczas imprezy Anny i Roberta Lewandowskich. Jak podkreślił, jego zdaniem małżonkowie nie czuli się w towarzystwie szczególnie komfortowo.

Miałem wrażenie, że i ty i Martyna, ale ty szczególnie, miałeś na twarzy napisane: "Chodźmy stąd, nie chcę tu być. Za dużo ludzi, hałas" - opisywał.

bEsuyDFW

No mam tak - zgodził się Kossakowski.

Dziennikarz przyznał, że choć na co dzień świetnie odnajduje się w świecie mediów, zdarzało mu się czuć potrzebę życia w odosobnieniu. Jak zdradził, gdyby nie związek z Wojciechowską raczej nie zdecydowałby się na przeprowadzkę do stolicy.

(...) Jestem gościem, który dokonywał w życiu pewnych swoich wyborów, które wyrzucały go zupełnie w taką ciszę (...) Trzy lata temu po prostu spakowałem samochód, wyjechałem na Podlasie, tam mieszkałem rok. Przeżyłem ten rok sam w ciszy, byłem już gościem, który jest od 7 lat w mediach. To było trzy lata temu, więc ja jakby wróciłem do miasta i mieszkam w Warszawie tylko ze względu na związek. Gdyby nie Martyna, to ja bym tam siedział cały czas. To pokazuje, że ja mam jakąś potrzebę ciszy - zdradził.

W pewnym momencie Wojewódzki zapytał swego gościa, jak postrzegał Wojciechowską, jeszcze zanim miał okazję ją poznać.

bEsuyDFX

Ona mi imponowała, wszystkimi rzeczami, które zrobiła, czyli tym rajdem Dakar, wejściem na Mount Everest - wyliczał.

Kuba nie zapomniał też spytać, czy Przemek widział okładkę "Playboya", na której pojawiła się jego żona.

Widziałem, pamiętam go (...) - odpowiedział krótko.

Kossakowski zapewnił, że nigdy nie postrzegał Martyny w kategorii "pani z telewizji" czy też pewnej abstrakcji. Podróżniczka imponowała mu za to osiągnięciami i "kultem niezależności". Dziennikarza zapytano także, czy w jego małżeństwie pojawia się czasem rywalizacja.

bEsuyDFY

Nie, nie ma. Jesteśmy bardzo ostrożni, jeśli chodzi o te rzeczy, dajemy sobie rady tylko wtedy, kiedy drugie poprosi - przyznał.

Przed związkiem z Wojciechowską Kossakowski był już raz żonaty. Prowadzący zapytali więc dziennikarza, czym jest dla niego małżeństwo.

Myślę, że jest to ważny akt, który konstytuuje - odparł.

Wierzysz w to, że małżeństwo ma termin przydatności do spożycia? - wtrącił Kuba.

Nie, uważam, że może być bezterminowe. Uważam, że może być jak dobra wiejska wędlina, po prostu obeschnie trochę, ale jest cały czas smaczne - stwierdził.

W rozmowie nie zabrakło także wątku córki Martyny Wojciechowskiej, Marysi. Kossakowskiego zapytano, jaką rolę pełni w życiu pociechy swej żony

Myślę, że jestem wspierającym kumplem (...) To jest już ukształtowana istota i sytuacja, w której ja bym teraz zgrywałbym ojca, byłaby bardzo niestosowna. W związku z tym jestem bardziej do tego, żeby pomagać, wspomagać (...) - zapewnił.

Padło też pytanie, jak bardzo mała Marysia jest podobna do mamy i czy również będzie "przesuwała kraj w fajną stronę".

Nie wiem, czy będzie przesuwała kraj, ale jest pewną siebie młodą kobietą i miło patrzeć na ten proces - zdradził Przemek.

Zbliżając się ku końcowi rozmowy, dziennikarza zapytano też o jego marzenia.

Marzę czasem, żeby mieć spokój. Im więcej tego wszystkiego dzieje się wokół mnie, tym bardziej mam ochotę... Czasem wydaje mi się, że mam taki mechanizm ucieczkowy - przyznał.

bEsuyDGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(256)
jakajaaaa
3 tyg. temu
Mysle ze przydałoby sie przysposobic goscia do cnót meskich
Agoola
3 tyg. temu
Co wy się tak uwiesiliście tego tematu? Ok, rozpoznawalne osoby, jest news, rozstali się, no ale ileż jeszcze będziecie o tym pisać?
Pudel
3 tyg. temu
Marta k się rozwodzi
bEsuyDGr
Hmm
3 tyg. temu
Pewnie on coś odwalił
Zzzz
3 tyg. temu
Marta i Piotr się rozwodzą
Najnowsze komentarze (256)
jaki
2 tyg. temu
Może jeszcze przemyślą swoją decyzję
Aśka
2 tyg. temu
Pełna wypowiedź Przemka o małżeństwie :"Nie, uważam, że może być bezterminowe. Uważam, że może być jak dobra wiejska wędlina, po prostu obeschnie trochę, ale jest cały czas smaczne - stwierdził.", a ty Pudlu wredny manipulatorze skróciłeś wypowiedź do: "Może być jak dobra wiejska wędlina, po prostu obeschnie..." Pierwszy raz komentuję, bo w całej okazałości widać tu, jak media manipulują ludźmi...WSTYD.
ona30
2 tyg. temu
omg taki mechanizm mial moj byly... . .byłabym mega samotna w związku.kiedyś mi powiedział tak na ZAŚ ze jakby urodziło się chore dziecko to on by musial wyjechac na jakiś czas to przetrawić i sobei z tym poradzić... czaicie ... powiedział mi to od tak po 5 latach związku ... 2 tyg pozniej już bylam szczęśliwą singielką.
jacus
2 tyg. temu
nie wierze.... a wydawalo sie - jak zawsze jak widac - ze wreszcie normalny gosc
Kleofasa
2 tyg. temu
Nie siedząc z nimi pod jednym dachem nie sposób określić, kto zawalił. Generalnie nie bierzecie pod uwagę, że ludzie mogą mieć różne zaburzenia osobowości. Z daleka są super, bajeczni, zabawni, rozrywkowi, dzieje się.... a za zamkniętymi drzwiami jest tona patologicznych zachowań. Daleko szukać nie trzeba: Kim K. i Kanye. Facet bogaty, z karierą... i bardzo, bardzo niezdrów na umyśle, biedak. Nie wiadomo, czy Kim wiedziała, że gościu jest nie do życia, ale jedno jest pewne, zapewne przekonała się o tym raczej szybciej niż później. Może w tym wypadku było podobnie i facet ma jakieś poważne ograniczenia? Jeśli dorosły mężczyzna mówi o zachowaniach ucieczkowych i nie podejmuje żadnej terapii, to inaczej mówiąc deklaruje, że jest z nim coś bardzo nie tak,ale on nie ma nic przeciwko. To nie jest normalne zachowanie dorosłego człowieka. Jeśli długo myślał o rozstaniu, które nastąpiło 3 m-ca po ślubie, to to jest sroga anomalia.
Boo
3 tyg. temu
Nie wszyscy nadają się do małżeństwa i do życia w rodzinie, takiej "małej stabilizacji". Problem w tym, że my kobiety często jak wpadniemy na takiego osobnika który nam imponuje "fantazją", "niedostępnością" nie jest typem z serii hobby to tv, gry itp. to wydaje nam się, że przy nas się koleś ułoży....nie bez powodu facet koło 50 się nie ustabilizował ......ten typ tak ma
Ryfka
3 tyg. temu
Są tacy ludzie co nigdy nie powinni się żenić ani wychodzić za mąż. Tych dwoje do nich należy. A zwłaszcza ten pan. Nie chodzi tu o nic negatywnego, po prostu lepiej mu się żyje jak jest sam. Taki gość.
Lila
3 tyg. temu
Szkoda chłopa on jest super A ona zimną jak LOD jej wybór musi być sama ona nie nadaje się na związek nie mają pojęcia o życiu w stadzie Martyna jesteś Stara Panna by faceci potrzebujom kobiety A nie kumpeli
bEsuyDGj
Marek 1968
3 tyg. temu
W pewnych przypadkach nie można mówić o małżeństwie, ale tylko o partnerstwie, próbie naśladowania małżeństwa bądź życiu we dwoje, ale nie o małżeństwie, nie można zacierać tego czym jest związek małżeński, jeśli czujecie o czym myślę.
INA
3 tyg. temu
Pasowali razem...ale to dwie mocne osobowości, które lata już swoje mają...szkoda, że tak krótko trwał ich związek
Ziuta 😀😁😁�...
3 tyg. temu
Dorosły męszczyzna w krótkich spodenkach
Olga
3 tyg. temu
Szkoda, że się rozstali. Pani Martyna jest wspaniałą Kobietą, a p. Przemysław... chyba jednak zawinił.
Markena
3 tyg. temu
Och tak bardzo mi szkoda tego zwiazku. Kiedy napisano ze się pobrali myslalam ze to chyba jedyni celebryci ktorym od zawsze kibicowałam w przedsiewzieciach ( Martynę znam z tekewizji jeszcze z Automaniaka i wypraw w Himalaje i zawsze zastanawialam sie skad w niej taki apetyt na życie). Widzialam jej wypadek w Dakkarze i ten w ktorym złamała kręgosłup. Głosowałam tylko na nia w każdym plebiscycie konkursie i turnieju. Mpom zdaniem to najsilniejsza psychicznie babka w Polsce bo mając 46 lat podjela wiecej wyzwań niz obecny 70 latek a to niby faceci sa silniejsi i bardziej odwazni. Ona byla juz raz w poważnym zwiazku ale jej facet - ojciec Marysi zmarł z powodu nowotworu. To Przemo nawalil i to jego należy obwinić za niepowodzenie w zwiazku tej pary. Może, jak to zwykle wśród polskich facetow bywa, nie zniosl silnej zdecydowanej kobiety u swego boku ktora o zgrozo ma jeszcze swoje zdanie i potrafi się sprzeciwić ( a nie pielęgnować cnoty niewiescie wg ministra Czarnka czyli służalczość mężowi i pokora wobec portek) i po prostu wymiękł jak ten Morawiecki "miękiszon"
Wniosek
3 tyg. temu
Jeżeli dorośli doświadczeni ludzie po poprzednich związkach rozstają się 3 miesiące po ślubie, to już lepiej oglądać nastoletnich youtuberow- podróżników, co używają wulgaryzmów i pokazują kulturę niską- przynajmniej jest to spójne, logiczne i autentyczne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsuyDHc
bEsuyDHd
bEsuyDHe
bEsuyDHf
bEsuyDHg
bEsuyDGL