Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Przemysław Kossakowski chwali się fotką z nową szefową TVN i zdradza, czy wróci do telewizji! "Cieszę się na tę wiadomość jak dziecko"

162
Podziel się:

Przemysław Kossakowski po raz pierwszy po rozwodzie z Martyną Wojciechowską uaktywnił się na Instagramie. Przy okazji składania gratulacji Lidii Kazen podróżnik wyjawił, czy planuje wrócić do mediów. Będziecie czekać?

Przemysław Kossakowski chwali się fotką z nową szefową TVN i zdradza, czy wróci do telewizji! "Cieszę się na tę wiadomość jak dziecko"
Przemysław Kossakowski pisze o przyjaźni z Lidią Kazen (fot. AKPA, fot. East News)

Po dramatycznym rozstaniu z Martyną Wojciechowską, od której wyprowadził się trzy miesiące po ślubie, Przemysław Kossakowski stał się niemalże nieosiągalny dla mediów. W ostatnich dniach o Kossakowskim znów zrobiło się głośno, a to za sprawą pierwszej i ostatniej rozprawy rozwodowej, na której sędzia wydał wyrok z orzeczeniem o winie. Mimo że to Kossakowski złożył pozew rozwodowy, to właśnie jego obarczono winą.

Mimo usilnych prób mediów Kossakowski nabrał wody w usta w sprawie rozwodu. Uaktywnił się dopiero w piątek i to w sprawie zupełnie niepowiązanej z jego życiem romantycznym. Okazuje się, że gospodarz Down the road zechciał złożyć publicznie życzenia swojej szefowej i wieloletniej przyjaciółce Lidii Kazen, która przejęła stery w TVN-ie po Edwardzie Miszczaku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego oraz wymarzona praca Gosi Rozenek

Bardzo się cieszę i, mimo że od powodu owej radości upłynęło już dwa dni, to jednak postanowiłem się nią podzielić, gdyż dobrymi emocjami dzielić się należy. Lidka Kazen została szefową telewizji TVN. Ja o Lidce wiele razy wspominałem, tak na social mediach, jak i przy okazji wywiadów i innych tego rodzaju pretekstów, ale dziś zrobię to raz jeszcze.

Zatem formalnie rzecz biorąc, Lidka Kazen przez ostatnią dekadę była moją szefową. Sprowadzanie jednak Jej znaczenia tylko do suchej relacji służbowej jest krzywdzącym niedoszacowaniem. Zaczynając zatem od początku, to nikt inny, a Lidka właśnie, ponad dziesięć lat temu zatrudniła w mediach Kossakowskiego, co dla wielu do dziś pozostaje decyzją dziwaczną i niepokojąco niezrozumiałą. Idąc dalej, jeżeli obserwujesz mój profil nie przez wzgląd na celebryckie ekspresje, ale dlatego co zrobiłem w kontekście zawodowym, przez moje projekty i programy, to musisz wiedzieć, że przez te wszystkie lata, to Lidka miała największy wpływ na każdy oglądany przez Ciebie odcinek - czytamy na profilu Kossakowskiego.

Dalej Kossakowski wymienia wiele zasług dla telewizji, które na swoim koncie ma jego przyjaciółka.

To Ona formatowała, a następnie prowadziła takie projekty jak "Szósty Zmysł", "Inicjacja", "Nieoczywiste", "Wtajemniczenie", "Usłyszcie Nas", czy "Projekt Cupid". To Ona w końcu ponad trzy lata temu zdecydowała o produkcji projektu, który przez wielu był skazywany na porażkę, a który w sposób nieprawdopodobny wpłynął na moje życie. Tym projektem był "Down The Road". Dziś jestem poza mediami, ale cieszę się na tę wiadomość jak dziecko. Wielkie gratulacje Lidka. Wiemy, że będzie ciężko, ale wiem też, że dasz radę. Zawsze dajesz. Kto jak nie Ty?

Przy okazji życzeń "Kossa" postanowił ukrócić plotki o jego ewentualnym powrocie do mediów. Nie uzyskaliśmy co prawda jasnej odpowiedzi, ale dano nam do zrozumienia, że jego ewentualna decyzja nie będzie miała nic wspólnego z nowym stanowiskiem jego wpływowej przyjaciółki.

Ps. Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn, od dwóch dni regularnie dostaję pytanie, czy biorąc pod uwagę awans Lidki, zdecyduję się wrócić do mediów. Ze wstydem muszę przyznać, że nie rozumiem, jaki te dwie rzeczy mają ze sobą związek. Sukcesy przyjaciół nie są po to, żeby je wykorzystywać, są po to, żeby się nimi cieszyć. Ja się cieszę.

A gdzie w tym wszystkim Martyna? Myślicie, że pod panowaniem Lidii Kazen będzie jej równie dobrze jak za czasów Edwarda Miszczaka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
fuuuu
2 lata temu
Co za podliz xDDD
Gość
2 lata temu
No to pracę ma zapewnioną.
Karolek
2 lata temu
No to ja załatwił. Wszystkie retusze na nic.
😻😻😻
2 lata temu
Biorąc pod uwagę, że z nią zdradził Martynę, to będzie ciekawy wątek🧐🧐
Hahaha
2 lata temu
Za tą naturalna focie na pewno będzie "mu wdzięczna". Nawet to lizydupstwo nie pomoże. Swoją drogą to kogo ta Martyna wzięła sobie za męża
Najnowsze komentarze (162)
jak widać
2 lata temu
nie ma kobiet brzydkich, są tylko niedoinwestowane
Sztuka Niepow...
2 lata temu
Patrycja Bartoszak to jego kochanka . Dobrze wiedziała że hest żonaty z Martyną. Kobita bez żadnych zasad.
uomatko
2 lata temu
ta na zdjeciu i ta na zdjeciu te te same TE?
Prawnik
2 lata temu
Czy to prawda że Kossakowski otworzył interes i zarabia na chorych ludziach z ZD , wykorzystując popularność z programu ? Co na to TVN ?
Polka🇵🇱
2 lata temu
Wątpię, żeby ta kobieta go chciała, wyglada na zdjęciu jak by miał problemy z wyrażaniem emocji.
Cleo
2 lata temu
Przemek jest ciekawą postacią,a Martyna lubiła dowodzić i mieć kontrolę.Nigdy jej nie lubiłam od czasów gdy była prowadząca w,, Big brothera ", zawsze lubiła wyśmiewać innych.To teraz została wyśmiana.
wnioski
2 lata temu
Tefałen się feminizuje. Zmiana na lepsze, bo zapewne poglądy również mają bardziej liberalne. Kiedyś tefałen był przeciwny aborcji (pamiętam serial "Szkoła" kilka lat temu i jak wmawiali widzom że nastolatka gdy zaszła w przypadkową ciążę to powinna urodzić, a aborcja była krytykowana).
Blue
2 lata temu
Uprzejmie przypominam, że ta wspaniała przyjaciółka odpowiedzialna jest za wypromowanie kobiety, która działała w zorganizowanej grupie przestępczej, była strenczycielką i sutenerką oraz zmuszała młode kobiety do prostytucji.
Graa
2 lata temu
Bardzo sie uciesze kiedy wroci. Jego programy byly super a on sam jest b.ciekawym czlowiekiem. Zycie osobiste to jego sprawa
grunt to faso...
2 lata temu
Trzymaj się Przemek , wszystkie Przemki to porządne chłopy
Edek
2 lata temu
Cieszy się jak dziecko bo robota w TVN pewna!!!
Justyna
2 lata temu
Facet jest zwyczajnie brzydki, do tego kawał z niego skurczybyka. Dziwię się, że Pani Martyna porwała się na takie coś. Piękna, inteligentna kobieta i słaby apollo ( celowo z małej litery) Dobrze się stało, że sobie "poszedł ". Wszystkiego dobrego Martyno
Serio
2 lata temu
Przy Martynie wyglądała bardzo przystojnie i zadbanie teraz już nie
Hnjb
2 lata temu
Ebe mnie to
...
Następna strona