Trwa ładowanie...
Przejdź na
Jagoda Książ
|

Księżna Kate i książę Karol NIE WEZMĄ UDZIAŁU w uroczystym odsłonięciu pomnika księżnej Diany!

84
Podziel się:

W 60. rocznicę urodzin Diany zostanie odsłonięty pamiątkowy pomnik zmarłej księżnej. Podczas uroczystości zabraknie jednak jej męża i synowych. Ujawniono powód.

Księżna Kate i książę Karol NIE WEZMĄ UDZIAŁU w uroczystym odsłonięciu pomnika księżnej Diany!
Księżna Kate i książę Karol nie wezmą udziału w odsłonięciu pomnika Diany (East News)
bEKDfzyZ

Tegoroczne obchody urodzin księżnej Diany będą wyjątkowe. Lady Di 1 lipca skończyłaby 60 lat. Zmarła w tragicznym wypadku zostanie szczególnie uhonorowana odsłonięciem pamiątkowego pomnika przy pałacu Kensington.

Podczas uroczystości nie zabraknie wśród gości rzeźbiarza Iana Ranka-Broadleya. Autor pomnika będzie jednym z nielicznych gości uczestniczących w uroczystym wydarzeniu.

bEKDfzzb

Jak podają brytyjskie media, początkowa lista gości obejmowała ponad setkę nazwisk. W zeszłym tygodniu została jednak mocno ograniczona. W odsłonięciu mają wziąć udział William, Harry, najbliższa rodzina Diany Spencer i kilka innych osób.

Zobacz także: Harry i William – co wydarzyło się między braćmi po pogrzebie Filipa?

Podczas uroczystości zabraknie m.in. Meghan, która, co zrozumiałe, zostanie w Stanach Zjednoczonych z nowo narodzoną córką. Tego dnia na miejscu nie pojawi się też także księżna Kate. Mówi się, że nieobecność żony księcia Williama jest podyktowana niechęcią Kate do spotkania z księciem Harrym.

bEKDfzzh

Ograniczenie liczby gości jest idealnym pretekstem, by Kate trzymała się z daleka. William ma dość rodzinnej dramy, a Kate nie trzeba w to wciągać – mówił informator PageSix.

"Harper’s Bazaar" donosi z kolei, że Kate wraz z dziećmi zobaczą statuę podczas "prywatnej kameralnej uroczystości" na chwilę przed oficjalnym odsłonięciem.

Od początku mówiono o tym, że w uroczystości wezmą udział jedynie bracia - twierdzi źródło magazynu.

bEKDfzzi

Co więcej, choć informowano o tym, że w odsłonięciu uczestniczyć będą jedynie twórcy pomnika, kapituła czuwająca nad projektem i najbliżsi księżnej Diany, okazuje się, że grono będzie jeszcze węższe. Zabraknie w nim także księcia Karola. Ojciec Williama i Harry’ego nie chce brać w nim udziału, bo „otworzyłoby to jego stare rany”.

To dla niego niewyobrażalnie trudne. Ten moment może otworzyć zabliźnione rany i przywołać całą falę wspomnień: szczęśliwych, smutnych i tych momentów ze wspólnego życia, których żałuje - powiedział informator "The Times".

Książę ma podobno w tym czasie zamiar wybrać się z wizytą do Szkocji, a wszystkie kwestie związane z uroczystością pozostawia synom.

bEKDfzzj
bEKDfzzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
Pola
4 miesiące temu
Karol, trochę to bez szacunku..
Hgfd
4 miesiące temu
Po co Karol,ma swoją Kamile
Gość
4 miesiące temu
I dobrze że go nie będzie
bEKDfzzD
marta
4 miesiące temu
no szkoda żeby Karol pomnik Diany odsłaniał...
Bonie
4 miesiące temu
Na Meg wylala sie masa hejtu bo jej nie bedzie Ale jak kate nie bedzie to ok… podwojne standardy
Najnowsze komentarze (84)
ehh
4 miesiące temu
dawac pokazcie ten pomnik
margaret
4 miesiące temu
Może nareszcie koniec tej skostniałej monarchii. Karolek zżoną powinien pokazać się na otwarciu, ale wstydzi się tej potwornie paskudnej Camili
Ewa
4 miesiące temu
Jak widać normalna rodzina, jak polska prawie. Ludzie na siebie patrzeć nie mogą, jakby wzrok mógł zabijać. Normalne rodzinne zwyczaje. Niech ktoś powie, że w jego rodzinie tak nie jest. W każdej tak jest. Tylko w jednej się to bardziej pokazuje, a w drugiej bardziej ukrywa.
Omg
4 miesiące temu
Bez szacunku dla S.P. Diany, królowej ludzkich serc. Nie rozumiem zachowania Williama i Kate...że wszystkich imprezach biorą udział, A przy odsłonięcia pomnika Diany???! Mieliście na Kate, A Marian wcale njenjest lepsza
dadas
4 miesiące temu
Karolowi ciężko ?? a jak zdradzał to nie????? hipokryzja przyjdzie czas gdy stanie przed sądem Boskim...
Ami
4 miesiące temu
Teraz po kolei jeżdżą do Szkocji się pokazać, by utrzymać Szkocję w Zjednoczonym Królestwie. Najlepsza była królowa, którą zabrali do fabryki słodzonego napoju haha
Bin
4 miesiące temu
To Karol młodej,ślicznej dziewczynie zmarnował życie.
Kamil
4 miesiące temu
Harry zostawił samą żonę w połogu żeby się tam pojawić a ci celebryci fochy stroją. Łaskę robią że się pojawią.
bEKDfzzv
Lola
4 miesiące temu
Kiedyś to byłoby nie do pomyślenia, żeby kogoś z tej rodziny brakło w takich ważnych dla nich uroczystościach. Coraz mniej zasad tam panuje. Tego nie bedzie na pogrzebie, tej nie będzie na odslonieciu pomnika,tego nie będzie tam, a tej tam. Szok, co w tej rodzinie sie porobiło przez jedną pannę.
Przejadła się
4 miesiące temu
Nie wierzę. Kejta nie opuści okazji żeby o niej pisali. Codziennie daily mailowi jej fotograf podsyła foty skądś tam żeby inni mogli skopiować najświeższe newsy o wyskakiwaniu z lodówki.
Gosc
4 miesiące temu
A kogo to interesuje!!!!!
Maro
4 miesiące temu
A Camila że swoimi dziećmi będzie? Psiapsiola rodziny. Kate nie będzie bo to ona że swoimi middletonami co się dorwali do tronu nakręcaja wszystkich przeciwko Megan od służby przez znajomych i krewnych po codzienne artykuły w daily mail I reszcie gazet na których bazują media.
k22
4 miesiące temu
Meghan za nieobecność dostało się od mediów konkretnie... ale jak Kate nie będzie to wszystko jest OK. Hipokryci!
Polak
4 miesiące temu
Obecność Karola byłaby tam bardzo nie na miejscu, w synach odżyje tęsknota za mamą, a on nawet nie mógłby do nich podejść i po prostu ich objąć. Jej nieobecność w ich życiu jest dla nich jedną wielką, jatrzącą się raną, nigdy nie wygojoną. Zginęła przez jego nieczułość wobec niej i odtrącenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKDfzAo
bEKDfzAp
bEKDfzAq
bEKDfzAr
bEKDfzAs
bEKDfzzX