Trwa ładowanie...
Przejdź na
Jagoda Książ
|

Księżna Kate i książę Karol NIE WEZMĄ UDZIAŁU w uroczystym odsłonięciu pomnika księżnej Diany!

84
Podziel się:

W 60. rocznicę urodzin Diany zostanie odsłonięty pamiątkowy pomnik zmarłej księżnej. Podczas uroczystości zabraknie jednak jej męża i synowych. Ujawniono powód.

Księżna Kate i książę Karol NIE WEZMĄ UDZIAŁU w uroczystym odsłonięciu pomnika księżnej Diany!
Księżna Kate i książę Karol nie wezmą udziału w odsłonięciu pomnika Diany (East News)

Tegoroczne obchody urodzin księżnej Diany będą wyjątkowe. Lady Di 1 lipca skończyłaby 60 lat. Zmarła w tragicznym wypadku zostanie szczególnie uhonorowana odsłonięciem pamiątkowego pomnika przy pałacu Kensington.

Podczas uroczystości nie zabraknie wśród gości rzeźbiarza Iana Ranka-Broadleya. Autor pomnika będzie jednym z nielicznych gości uczestniczących w uroczystym wydarzeniu.

Jak podają brytyjskie media, początkowa lista gości obejmowała ponad setkę nazwisk. W zeszłym tygodniu została jednak mocno ograniczona. W odsłonięciu mają wziąć udział William, Harry, najbliższa rodzina Diany Spencer i kilka innych osób.

Zobacz także: Harry i William – co wydarzyło się między braćmi po pogrzebie Filipa?

Podczas uroczystości zabraknie m.in. Meghan, która, co zrozumiałe, zostanie w Stanach Zjednoczonych z nowo narodzoną córką. Tego dnia na miejscu nie pojawi się też także księżna Kate. Mówi się, że nieobecność żony księcia Williama jest podyktowana niechęcią Kate do spotkania z księciem Harrym.

Ograniczenie liczby gości jest idealnym pretekstem, by Kate trzymała się z daleka. William ma dość rodzinnej dramy, a Kate nie trzeba w to wciągać – mówił informator PageSix.

"Harper’s Bazaar" donosi z kolei, że Kate wraz z dziećmi zobaczą statuę podczas "prywatnej kameralnej uroczystości" na chwilę przed oficjalnym odsłonięciem.

Od początku mówiono o tym, że w uroczystości wezmą udział jedynie bracia - twierdzi źródło magazynu.

Co więcej, choć informowano o tym, że w odsłonięciu uczestniczyć będą jedynie twórcy pomnika, kapituła czuwająca nad projektem i najbliżsi księżnej Diany, okazuje się, że grono będzie jeszcze węższe. Zabraknie w nim także księcia Karola. Ojciec Williama i Harry’ego nie chce brać w nim udziału, bo „otworzyłoby to jego stare rany”.

To dla niego niewyobrażalnie trudne. Ten moment może otworzyć zabliźnione rany i przywołać całą falę wspomnień: szczęśliwych, smutnych i tych momentów ze wspólnego życia, których żałuje - powiedział informator "The Times".

Książę ma podobno w tym czasie zamiar wybrać się z wizytą do Szkocji, a wszystkie kwestie związane z uroczystością pozostawia synom.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
Pola
11 miesięcy temu
Karol, trochę to bez szacunku..
Hgfd
11 miesięcy temu
Po co Karol,ma swoją Kamile
Gość
11 miesięcy temu
I dobrze że go nie będzie
marta
11 miesięcy temu
no szkoda żeby Karol pomnik Diany odsłaniał...
Bonie
11 miesięcy temu
Na Meg wylala sie masa hejtu bo jej nie bedzie Ale jak kate nie bedzie to ok… podwojne standardy
Najnowsze komentarze (84)
ehh
11 miesięcy temu
dawac pokazcie ten pomnik
margaret
11 miesięcy temu
Może nareszcie koniec tej skostniałej monarchii. Karolek zżoną powinien pokazać się na otwarciu, ale wstydzi się tej potwornie paskudnej Camili
Ewa
11 miesięcy temu
Jak widać normalna rodzina, jak polska prawie. Ludzie na siebie patrzeć nie mogą, jakby wzrok mógł zabijać. Normalne rodzinne zwyczaje. Niech ktoś powie, że w jego rodzinie tak nie jest. W każdej tak jest. Tylko w jednej się to bardziej pokazuje, a w drugiej bardziej ukrywa.
Omg
11 miesięcy temu
Bez szacunku dla S.P. Diany, królowej ludzkich serc. Nie rozumiem zachowania Williama i Kate...że wszystkich imprezach biorą udział, A przy odsłonięcia pomnika Diany???! Mieliście na Kate, A Marian wcale njenjest lepsza
dadas
11 miesięcy temu
Karolowi ciężko ?? a jak zdradzał to nie????? hipokryzja przyjdzie czas gdy stanie przed sądem Boskim...
Ami
11 miesięcy temu
Teraz po kolei jeżdżą do Szkocji się pokazać, by utrzymać Szkocję w Zjednoczonym Królestwie. Najlepsza była królowa, którą zabrali do fabryki słodzonego napoju haha
Bin
11 miesięcy temu
To Karol młodej,ślicznej dziewczynie zmarnował życie.
Kamil
11 miesięcy temu
Harry zostawił samą żonę w połogu żeby się tam pojawić a ci celebryci fochy stroją. Łaskę robią że się pojawią.
Lola
11 miesięcy temu
Kiedyś to byłoby nie do pomyślenia, żeby kogoś z tej rodziny brakło w takich ważnych dla nich uroczystościach. Coraz mniej zasad tam panuje. Tego nie bedzie na pogrzebie, tej nie będzie na odslonieciu pomnika,tego nie będzie tam, a tej tam. Szok, co w tej rodzinie sie porobiło przez jedną pannę.
Przejadła się
11 miesięcy temu
Nie wierzę. Kejta nie opuści okazji żeby o niej pisali. Codziennie daily mailowi jej fotograf podsyła foty skądś tam żeby inni mogli skopiować najświeższe newsy o wyskakiwaniu z lodówki.
Gosc
11 miesięcy temu
A kogo to interesuje!!!!!
Maro
11 miesięcy temu
A Camila że swoimi dziećmi będzie? Psiapsiola rodziny. Kate nie będzie bo to ona że swoimi middletonami co się dorwali do tronu nakręcaja wszystkich przeciwko Megan od służby przez znajomych i krewnych po codzienne artykuły w daily mail I reszcie gazet na których bazują media.
k22
11 miesięcy temu
Meghan za nieobecność dostało się od mediów konkretnie... ale jak Kate nie będzie to wszystko jest OK. Hipokryci!
Polak
11 miesięcy temu
Obecność Karola byłaby tam bardzo nie na miejscu, w synach odżyje tęsknota za mamą, a on nawet nie mógłby do nich podejść i po prostu ich objąć. Jej nieobecność w ich życiu jest dla nich jedną wielką, jatrzącą się raną, nigdy nie wygojoną. Zginęła przez jego nieczułość wobec niej i odtrącenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie