Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Radosław Majdan obnaża przed światem BURSZTYNOWE POŚLADKI Małgorzaty Rozenek! Zjawiskowe? (ZDJĘCIA)

427
Podziel się

Do zdjęć przypieczonych meksykańskim słońcem krągłości Radosław Majdan załączył liścik miłosny do Małgorzaty Rozenek. "Dzięki Tobie żyję!" - napisał rozkochany mąż w 43. urodziny wybranki.

Radosław Majdan obnaża przed światem BURSZTYNOWE POŚLADKI Małgorzaty Rozenek! Zjawiskowe? (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. AKPA)
bEhdLigR

Rodzina Majdanów już drugi raz w tym roku czmychnęła do Meksyku, skąd dzień w dzień terroryzuje nas pocztówkami z idylliczną scenerią i pięknie opalonymi ciałami w rolach głównych. A że wyjazd nałożył się w czasie z urodzinami Małgoni i Henia - tym więcej pretekstów do strzelania nagraniami na InstaStory niczym z karabinu maszynowego.

W ostatni wtorek Małgorzata RozenekRadosław Majdan kontynuowali swój codzienny rytuał budowania marki personalnej na udowadnianiu światu, jak ogromny mają do siebie dystans. Tym razem z okazji upłynięcia 43. wiosen partnerki Radzio - znany także jako Pysiula, postanowił popisać się przed światem, jak cudnymi krągłościami obdarzona jest kobieta, która podbiła jego serce.

bEhdLigT
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zmiejszy biust?

Na serii kilku zdjęć obserwujemy, jak wciśnięta w metaliczne bikini Małgorzata odbija uwydatnionymi pośladkami promienie meksykańskiego słońca. Stojący nieopodal Radosław aż nie może wyjść z podziwu na widok pląsów ukochanej. Para łączy się ostatecznie w pocałunku prawdziwej miłości, na chwilę, zanim przepędzi ich studząca rozgrzane ciała fala.

bEhdLigZ

Zobaczcie, jak Małgorzata i Radosław bawią się w Meksyku. Tacy, to dopiero pożyją?

bEhdLiha
bEhdLihu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(427)
Amis
2 tyg. temu
Ale tym razem Radzio powiedział prawdę. Dzięki niej tak dobrze żyje.
Ilo
2 tyg. temu
Moje drogie tak wyglada brzuch po liposukcji
TakaPrawda🌸
2 tyg. temu
Rozenek cudnie chudnie a blizna na brzuchu po plastyce jak ta lala ale to pewnie tylko słońce tak dziwnie padło a ja jestem hejterem i zazdroszczę Małgosi krągłości.
bEhdLihv
lelumpolelum
2 tyg. temu
Oj...majstrowane było ostro przy brzuchu! Odsysane, spłaszczane aż pępek zrobił się dziwny...Ta pani wie też, że do fotek ręce nalezy podnieść do góry i brzuch robi się płaski ;)
true
2 tyg. temu
ty, Docha Robaczocha - Radek nigdy cię nie kochał i był z tobą dla wątpliwej popularności i z litości
Najnowsze komentarze (427)
zamia
2 tyg. temu
O tak! Małgosia Rozenek najpiękniejsza! I tak wolę patrzeć na piękną Małgonię i jej rodzinę, niż na brzydotę hejtujacych ją tutaj bab... Co wam innego zostało poza wylewaniem gorzkich żali... Portfel pusty, za to brzuchy pełne i otyłe... Pozdrawiam środkowym paluszkiem wszystkie komentatorki tryskające zazdrością i nienawiścią - czyli sypiące się babcie i pokraki 🤮
Tamara
2 tyg. temu
Biedna babcia Doda, która nawet wioskowego imienia Dorota się wstydzi nie może znieść prześmiewczych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) i zgrabna (buhahah). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Co innego śliczna Gosia, która jest o wiele lat młodsza od babci Dody, milion razy ładniejsza, zgrabniejsza, ma liczne sukcesy i ponad 15 milionów realnych fanów, dla beki sama pisze hejty na siebie, żeby wydawało się, że jest kontrowersyjna i budzi cały wachlarz emocji. Na tym zbija olbrzymią kasę z reklam. Brawo Gosiu! Uwielbiam Twój sarkazm i dystans do swojej perfekcyjności i sławy.
Maryła
2 tyg. temu
ależ ślicznie, Gosiu, wyglądasz! Gdyby to była Britnej która wygląda jak zaniedbana, oszalała staruszka, Selyn Diją albo Dodzia, które wyglądają jak stare, wysuszone mumie to plotkary pisałyby, że jedna czy druga - daje radę, naprawdę nie jest źle, dobrze się trzyma, że szkoda jej, ale jeszcze na pewno dojdzie do siebie i będzie wyglądać na tę swoją czterdziechę czy deprechę. A Małgonia promienna, uśmiechnięta, piękna czterdziestoletnia, bezczelnie szczęśliwa, to co mają robić biedne kobiety, wyglądające jak typowy Janusz Sekscesu w kabaretkach robionych na drucie, wracający na wieś z pustym portfelem zaklinanym bezskutecznie - wypchaj się! Muszą jakoś odreagować swój stres, żeby się nie powiesić zamiast brudnej bielizny na sznurku.
Nietopero
2 tyg. temu
Ja mam ciekawszy oryginał , kto da więcej? Jeszcze jeden artykuł o pięknej Małgorzacie Rozenek i znowu wszyscy się nią zachwycają, tysiące lajków, setki wypasionych pochlebstw aż do przesady, no ileż można lukrować pączka z wystawy, niedostępnego zwykłym zjadaczom suchego chleba? Te cukierkowe komentarze o Małgoni są jednak świetne jako dodatek do gorzkiej kawy sączonej leniwie w czasie beztroskiego buszowania w plotkarskim kociołku, jednak nie da się nie zauważyć, że w tej beczce komentatorskiego miodu, dziegciu też nie brakuje. To paszkwile o biednej Dodzie. Wyśmiewanie, szydzenie wręcz z owej Dodzi, w sposób naprawdę przykry dla tej poczciwej skądinąd biedaczki. No jak tak można, Papy rodacy chociaż w połowie? Czy to jest cacy ten buch po jej łysej głowie?
Jurasek
2 tyg. temu
Śmieszna Dodzia zaklina się tu w komentarzach , że jest petardą i skradła o'sioł samemu Zenkowi, Viki, Roxi, a nawet Freddy'emu w osobie Maryli, a wpływowy pudelek słowem nawet o tym jej tandetnym o'sioł nie wspomniał, bo Dodzię nie stać już nawet na artykuł na pudelku. Jedynie w brukowcach typu słuperak jeszcze udaje jej się wyżebrać własnoręcznie wyklepane oświadczenie, że jest piękna ( hahahaha), młoda (hahahaha) i ma głos jak grzmot (hahahaha), a Radek siedząc na tronie na stronie oglądał ją w telefonie (hahaha) jak cała w pąsach z miłości do niego płonie i twierdzi, że jest królową, bo ma w brzuchu motylicę wątrobową.
Julia
2 tyg. temu
ludziowie! Lepiej przestańcie WYŚMIEWAĆ SIĘ Z DODY ! Jej twarz wygląda tak gorylowato nie z powodu operacji plastycznych! Nawet sąd to potwierdził. Biedna Doda od lat cierpi na akromegalię, stąd przerost żuchwy, wały nadoczodołowe, wytrzeszcz oczu, małżowiny uszne jak talerze, łysienie, wzmożona potliwość pod postacią zlewnych potów, przerost języka powodujący bełkotliwą mowę.Poza tym rozrost stóp, dłoni, kręgosłup w stanie ruiny. Widziałem ją na żywo, bez filtrów i uwierzcie mi, nie chcielibyście mieć takiej choroby, tym bardziej, że depresja Dody wynika między innymi z waszych okropnych szyderstw! Jest to naprawdę dobry człowiek, ta Doda, nie afiszuje się z pomocą ludziom podobnie jak ona doświadczonym przez chorobę, a tę pomoc im daje.
Bad Minntonn
2 tyg. temu
Radek ogłaszając, co kocha robić z Małgonią w łóżku, skutecznie zablokował wszelkie erotyczne zapędy zakochanych w nim i w Małgoni rozmazanych marzycieli płci obojga. Kocha swoją Małgonię tak mocno, że to tylko może budzić zazdrość. Ciekawe, czy Małgonia też jest taka nieczuła w stosunku do darzących ją uwielbieniem mężczyzn i kobiet? Czekamy na Jej oświadczenie, równie podnoszące ciśnienie licznych komentatorów życia tej niesamowitej i... dzieci zamknijcie oczy i zatkajcie uszy!... wyzwolonej obyczajowo (zgroza!) pary poślubionych sobie na zawsze kochanków.
Dorian
2 tyg. temu
Radek mówił, że jak zdradzał biedną chorą Dodzię, to prosił Małgosię o miłość całe dwa dni, był wytrwały i tak namiętny, że Małgosia dała mu szansę na chwilę, która się przedłużyła, bo zaimponował jej rozmiar aligatora Radka i to jak czule pieścił jej rozkoszne piersi, rozkoszny brzuszek i rozkoszny tyłeczek.
bEhdLihn
Łookarz
2 tyg. temu
sprawdziłem w KRS, Małgorzata Rozenek ur. w 1978 r., myślałem , że jest młodsza, serio.
mik
2 tyg. temu
mik - Program Małgorzaty Rozenek o cudnym chudnięciu oglądało średnio ponad 2 mln. kobiet w przedziale wiekowym 18-65 lat i podobna liczba mężczyzn, chociaż w przypadku obu tych grup inne były motywy wyboru tej atrakcyjnej propozycji programowej spośród innych. Kobiety prezentowały podejście teoretyczne i estetyczne, mężczyźni praktyczne i sensualne. Obie grupy wyraziły chęć obejrzenia kolejnego sezonu dietetycznych /i nie tylko/ przygód pięknej Małgorzaty. To całkowity medialny i finansowy SUKCES!
pamiontga
2 tyg. temu
Radek widział metrykę Doroty R.- S. i metrykę Małgorzaty R. - M., między nimi jest różnica 20 lat i to Dorota jest od Małgorzaty starsza. mówił kiedyś nawet o tym, pamiętamy
KOCHAM GOSIĘ
2 tyg. temu
Oświadczam, że uwielbiam oglądać pośladki Małgoni, każdego dnia z dużą dozą ukrywanego podniecenia, bo jestem w pracy i z wypiekami na twarzy na szczęscie ukrytymi pod maską, otwieram internet, by móc ujrzeć kolejna odsłonę jej utalentowanej pupy stworzonej by cieszyć lud pracujacy i koneserów kobiecego piękna. hoho
hoho
2 tyg. temu
Jak pięknie Małgonia wygląda na żywo, zachwycony jestem. I uwielbiam jej głos, aż mam ciary podniecenia jak jej słucham.
Krajek
2 tyg. temu
pff, zupełnie nie wiedziałem kto to jest 'babcia Doda' i nositoreb, ale skoro raz w miesiącu interia nęka mnie tymi fotami starego zadka babci Dody, to pomyślałem, że jestem niesprawiedliwy, bo zapewne to jacyś wynalazcy, którzy przyczynili się do polepszenia klimatu na świecie, ale nie!. Potem pomyślałem, że może jak Jurek Owsiak przyczynili się do wyleczenia tysięcy dzieci, ale niestety NIE! Potem pomyślałem, że jak wielcy Artyści Zbyszek Wodecki czy Marek Grechuta, interpretacją lub głosem nadają piosenkom niebywałą treść, a tu niestety Nie! I w końcu czytam, ziewając z nudów! Okazuje się, że to jakiś noszowy torebeczki podróbeczki, który cztery razy w życiu osobiście rozmawiał z weganem (i to tylko na wiecu bezjajecznym), a ona? Po czterech narzeczonych, jednym wężu za pracę na roli, po trzydziestu operacjach, na każdym kroku łgarstwa, co do IQ, wieku, wzrostu, wykształcenia, zdjęciach, które były robione dziesięć lat wcześniej i po filtrowaniu tosterem udają zdjęcia sprzed pięciu minut i to jej zapatrzenie zezem w swój smutny obraz, obraz nędzny, żałosny, obraz jej ponaciąganej twarzy, pomarszczonej szyi, krzywych nóg i to, powtarzam - zezem!. Więc niekochani, dajcie sobie spokój z tymi nędznymi pajacami, nieszczęśliwymi w swoim życiu, które ciągną jak osioł taczkę, których miejscem jest śmietnik niepamięci. I uwaga zamówieni przez babcię Dodę za ostatnie grosze emerytowani pstrykacze siedzący na drzewach, siedzący na dachach, w krzakach, pod samochodem, na trawnikach, na poręczach, w tramwajach i śmietnikach, tylko pamiętajcie z babci Dody 150-u cm wzrostu zróbcie tych centymetrów 165, zdjęcia róbcie tak, by nie było widać, że lewym okiem łypie na prawo a prawym na lewo, no i najważniejsze, nie pokazujcie jej skrzypiących giczy i tego co pomiędzy.
...
Następna strona
bEhdLihP