Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Radosna Agata Duda gawędzi z GRUPĄ młodzieży podczas wirtualnego spotkania. Internauci grzmią: "TO JEST SKANDAL!" (ZDJĘCIA)

432
Podziel się

"Czyli Agata zorganizowała nielegalne zgromadzenie? Świetnie" - zauważają oburzeni internauci, nie szczędząc pod adresem pierwszej damy oskarżeń.

Radosna Agata Duda gawędzi z GRUPĄ młodzieży podczas wirtualnego spotkania. Internauci grzmią: "TO JEST SKANDAL!" (ZDJĘCIA)
Agata Duda (Kancelaria Prezydenta RP)
bCykyZRx

Pandemia koronawirusa całkowicie odmieniła codzienność wielu Polaków. Aby ograniczyć rozprzestrzeniania się groźnej choroby, na terenie całego kraju zamknięte zostały szkoły i uczelnie. W związku z szerzącą się epidemią polscy uczniowie obecnie kontynuują swoją edukację za pośrednictwem platform internetowych. Oprócz e-lekcji młodzież może również skorzystać ze specjalnie przygotowanego przez Telewizję Polską cyklu programów edukacyjnych. Niestety, przekazywane w Szkole z TVP informacje często pozostawiają wiele do życzenia...

Losy kształcenia polskiej młodzieży nie są również obojętne parze prezydenckiej. Agata Duda odbyła ostatnio internetowe spotkanie z uczniami jednego z warszawskich liceów, którzy na co dzień pomieszkują w tamtejszym internacie. Szczegóły rozmowy pierwszej damy z młodzieżą opublikowane zostały na stronie internetowej prezydenta.

bCykyZRz

Agata Kornhauser-Duda rozmawiała w czwartek z uczniami Niepublicznego Kolegium św. Stanisława Kostki, którzy czas pandemii spędzają w internacie. Tematami spotkania on-line były przede wszystkim dzisiejsze próbne matury, nauka zdalna i sposoby radzenia sobie z powszechną izolacją - czytamy.

Według informacji Kancelarii Prezydenta, licealiści zapewniali małżonkę prezydenta, że mimo pandemii ich nauczanie "przebiega systematycznie i sprawnie". Do placówki uczęszcza młodzież, pochodząca z krajów będących niegdyś republikami ZSRR. Agata Duda zapytała więc uczniów nie tylko o ich samopoczucie, lecz również losy ich najbliższych. Zdradziła także, jak wygląda praca zdalna pary prezydenckiej.

bCykyZRF

Pierwsza Dama przyznała, że bardzo się cieszy, że uczniowie, którzy pozostali w warszawskim internacie czują się dobrze i są bezpieczni. Pytała o sposoby spędzania czasu wolnego w placówce, rozrywki licealistów i sytuację ich najbliższych mieszkających przede wszystkim na Ukrainie, Białorusi, w Rosji, Kazachstanie, Uzbekistanie, Tadżykistanie, Mołdawii, Armenii i Gruzji. Opowiedziała młodzieży o pracy zdalnej w Kancelarii Prezydenta RP i własnych aktywnościach w tych trudnych czasach - czytamy w komunikacie.

Internetowe spotkanie pierwszej damy z warszawskimi licealistami już zdążyło odbić się szerokim echem w sieci. Kontrowersje wzbudziła jedna z opublikowanych w mediach społecznościowych fotografii z rozmowy, na której widzimy dyskutującą z Agatą Dudą grupę uczniów. Problem w tym, że wszyscy zgromadzeni są w jednym pomieszczeniu, nie zachowując między sobą wymaganej odległości, co w dobie koronawirusa nie jest szczególnie bezpieczne.

Pod wpisem opublikowanym na oficjalnym twitterowym profilu prezydenta Kancelarii Prezydenta internauci nie kryli swojego oburzenia.

Na zdjęciu grupowym jest kilkadziesiąt osób. Jest zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób, a @prezydentpl chwali się łamaniem prawa.

bCykyZRG

Czyli Agata zorganizowała nielegalne zgromadzenie? Świetnie. Czy odpowiednie służby zareagowały?

To jest skandal.

Pierwsza dama pozwala na łamanie zasad izolacji. Kancelaria Prezydenta chwali się tym w sieci.

Świetny pomysł. Trochę szkoda, że nie przyszli też rodzice i dziadkowie, byłoby jeszcze... "weselej".

bCykyZRH

Też jesteście oburzeni spotkaniem Agaty Dudy z uczniami?

bCykyZRI
bCykyZSa
KOMENTARZE
(432)
Obywatelka
2 miesiące temu
Ta PROPAGANDA jest już nie do wytrzymania. Na siłę pokazują jak to wszystko jest dobrze, jak wszystko sprawnie działa. Dzieci, kolorowe karteczki, tik tok dla ocieplenia wizerunku... Wszystko żeby zatuszować brak konkretnych działań i decyzji które pomogłby obywatelom.
Tereefere
2 miesiące temu
Bo na pewno oni w tym internacie siedzą sami, szczelnie zamknięci w pokojach... Oni są cały czas w budynku. Zgromadzenie to raczej poza miejscem zamieszkania się odbywa :O
eeee
2 miesiące temu
kuźwa, oni mieszkają w tym internacie, a więc są traktowani jak rodzina. Ogarnijcie się
bCykyZSb
NIEduda
2 miesiące temu
Nigdy sie nie wypowiedziała w obronie kobiet czy nauczycieli, a teraz nagle taka aktywna, pomimo korony. Kampania prezydencka wre jak widać ;/
Aaaa
2 miesiące temu
Najgorsza para prezydencka w historii Przeczpospolitej Polskiej.
Najnowsze komentarze (432)
Egida55
2 miesiące temu
Nie pierwszy raz ta pani zachowała sie karygodnie. Obejrzyjcie filmik z jej pobytu w Stanach, gdzie w rytm "konstytucji" podskakuje. Idealny wizerunek "pierwszej damy". Pierwsza dama nie przypadkiem napisana z małej litery!
Rycho
2 miesiące temu
To rzeczywiście skandal.
Rycho
2 miesiące temu
To rzeczywiście skandal ale przecież "ludzkim paniom i panom" wszystko wolno.
gosc
2 miesiące temu
pani milcząca przemówiła...........cud ,ale słaby cud proszę pani
Swieta
2 miesiące temu
należy poznać blizej tą młodzież
Polki
2 miesiące temu
dzieci rodzin polskich , bez komentarza
Kirian
2 miesiące temu
Ooo !!! Pierwsza Dama przemówiła, niesamowite !!!
Ta88
2 miesiące temu
I wszyscy jak na akademię, ech
bCykyZRT
Kasia
2 miesiące temu
Niektórzy ludzie to debile! Do krytykujących : młodzież mieszka RAZEM w internacie to na korytarzach niby się nie widują i nie spotykają się ze sobą? Włączcie myślenie ! Czyli jak Wy mieszkacie z innymi domownikami w domu to mam rozumieć ,ze przed TV czy przy stole siadacie osobno na zmianę ? Żeby się nie spotykać ? Ja prdl - brak słów
Ekn
2 miesiące temu
Nigdy nie jesteście obiektywni, prawdziwa szczujnia. Ta młodzież tam mieszka razem i to co zrobiła Pani Agata Duda było pięknym gestem
Ekn
2 miesiące temu
Bezczelność wasza sięga zenitu. Ciągle na nią szczujecie a prawda jest taka ze ta młodzież mieszka tam razem
RABIN
2 miesiące temu
SZALOM!
Agata
2 miesiące temu
Jaka się nagle aktywna zrobiła, jak trzeba bylo to się nic nie oddzywala
bolek
2 miesiące temu
strasznie t.pa pani
...
Następna strona
bCykyZSv