Rafał Brzozowski przestrzega przed kobietą, która zamieniła jego życie w piekło: "Uważa się za MOJĄ ŻONĘ"
Rafał Brzozowski opublikował oświadczenie dotyczące kobiety, która podszywa się pod jego żonę. Ostrzegł fanów przed możliwymi oszustwami.
Sława miewa swoje cienie, o czym ostatnio przekonał się Rafał Brzozowski. Od jakiegoś czasu jest ofiarą uporczywego nękania, a dodatkowo obawia się o bezpieczeństwo fanów.
Na początku sierpnia Brzozowski opublikował w sieci oświadczenie, w którym opisał trudności, z jakimi mierzy się w ostatnim czasie. Artysta ma stalkerkę, która dodatkowo podszywa się pod jego żonę. Kobieta ponoć wysyła niepokojące wiadomości do jego fanów.
Od jakiegoś czasu mam do czynienia z osobą, która uważa się za moją żonę i tak przedstawia się w kontaktach z osobami, do których pisze. Osoba ta rozsyła wiadomości zawierające groźby, dzwoni do ludzi, wysyła niepokojące treści i wprowadzą w błąd moich obserwatorów, próbując nawiązywać z nimi bezpośredni kontakt - m.in dzwoniąc do ich miejsc pracy - przekazał Rafał Brzozowski na Instagramie.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Robert Janowski o powrocie do TVP, Rafale Brzozowskim i aferze z Izabelą Krzan
Rafał Brzozowski ostrzega przed oszustami
W sieci niejednokrotnie można było przeczytać, że szczególnie starsze i samotne osoby są ofiarami wyłudzania pieniędzy. Oszuści podszywają się pod znane osoby i poprzez rozmowy na komunikatorach online próbują zdobyć ich zaufanie. Brzozowski obawia się, że może się to przytrafić któremuś z jego fanów.
Raz jeszcze przestrzegam przed fałszywymi kontami, które podszywają się pod moją osobę w mediach społecznościowych. Zdarza się, że osoby, stojące za tymi profilami próbują wyłudzać pieniądze, wzbudzając zaufanie u nieświadomych fanów. Co więcej, pojawiły się przypadki, że ktoś podszywa się pod mojego rzekomego osobistego kierowcę, próbując wyłudzić środki finansowe. Proszę, zachowajcie czujność, nie ufajcie anonimowym wiadomościom i zgłaszajcie wszelkie podejrzane zachowania odpowiednim służbom.
Rafał Brzozowski jest nękany
Na tym jednak nie koniec. Rafał Brzozowski od jakiegoś czasu jest właścicielem Brzozowego Dworu w Zamościu. Wokalista w ostatnim czasie padł ofiarą uporczywego nękania. Kamery zarejestrowały na terenie jego posiadłości nieznaną osobę. Sprawą niebawem zajmą się odpowiednie służby.
Z przykrością muszę również poinformować, że mam do czynienia z przypadkiem uporczywego nękania. Osoba nieznana mi z tożsamości pojawia się na terenie Brzozowego Dworu w Zamościu, gdzie została zarejestrowana przez kamery monitoringu. Tego rodzaju działania noszą znamiona stalkingu i są powodem poważnego niepokoju. Sytuacje te nie zostaną pozostawione bez reakcji - będą zgłoszone odpowiednim służbom oraz zostaną przekazane mojemu prawnikowi - zapewnił.