Trwa ładowanie...

Roksana Węgiel DUMA NAD SZACHOWNICĄ podczas weekendowego wypadu do Amsterdamu z Kevinem Mglejem. Romantycznie? (ZDJĘCIA)

98
Podziel się:
98
Podziel się:

Roksana Węgiel w swoich pierwszych wyborach parlamentarnych zagłosowała w Amsterdamie, gdzie wyskoczyła na randkę ze swoją drugą połówką - starszym o 8 lat Kevinem Mglejem. Jak obstawiacie, kto wygrał rundkę szachów przy gorącej herbacie?

1
 / 8
Roksana Węgiel DUMA NAD SZACHOWNICĄ podczas weekendowego wypadu do Amsterdamu z Kevinem Mglejem. Romantycznie? (ZDJĘCIA)
Roksana Węgiel na szachowej randce z Kevinem w Amsterdamie
Roksana Węgiel na szachowej randce z Kevinem w Amsterdamie (fot. Instagram)
0
0

Niedzielne wybory były pierwszymi, w których Roksana Węgiel, jakby nie patrzeć już pełnoletnia panna, mogła brać czynny udział. Sądząc po relacji piosenkarki na InstaStories, udało się oddać głos w Amsterdamie, gdzie akurat wyskoczyła na weekend ze swoim lubym - Kevinem Mglejem. Zakochani zafundowali sobie dość nietypową randkę.

Fani początkowo zostali uraczeni prezentacją holenderskiej stylówki Roksany, na który składał się wzorzysty sweter, inny, beżowy sweter, gruba kurtka z futrzanym podszyciem, ocieplany bezrękawnik (sądząc po rozmiarze, wypożyczony od Kevina) i masywne dżinsy, pod którymi zapewne kryła się kolejna para spodni. Roxie wyjaśniła, że ta nietypowa stylizacja jest pokłosiem warunków atmosferycznych panujących w stolicy Holandii.

Nie sądziłam, że tak się zakocham w tym miejscu. Jest cudownie. Mam na sobie mnóstwo rzeczy, które dają mi ciepło, z czego powstała mega stylówa hahah.

Już chwilę później na profilach Roxie i Kevina pojawiło się zdjęcie z restauracyjnego ogródka. Podpis: "świętujemy", sugerował, że para ma nie lada powody do radości. Nie nam co prawda przesądzać o tym, co było powodem ich szczęśliwości, wypada chyba jednak wspomnieć, że w chwili opublikowania zdjęcia w Polsce znano już wyniki exit poll.

Po małej celebracji przyszli państwo Mglejowie urządzili sobie sesję zdjęciową nad szachownicą. Już na kolejnych kadrach szachy zostały nieco wymieszane, co pozwala nam przypuszczać, że Roxie i Kevin nie tylko ładnie pozowali z pionkami, ale też faktycznie przeprowadzili rozgrywkę, która ciągnęła się do późnych godzin wieczornych.

Jak obstawiacie, kto wygrał?

2
 / 8
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na randce w Amsterdamie
3
 / 8
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na randce w Amsterdamie
4
 / 8
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na randce w Amsterdamie
5
 / 8
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na randce w Amsterdamie
6
 / 8
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na randce w Amsterdamie
7
 / 8
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na randce w Amsterdamie
8
 / 8
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na randce w Amsterdamie
KOMENTARZE
(98)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gosc
2 lata temu
Pozowali przy szachach aby wyjść na intelektualistów?Faktycznie coś pograli czy tak tylko do foteczki ? xd
nuda
2 lata temu
To już jest nudne i niesmaczne!
mira
2 lata temu
Jakby tu udawać,ze wiem jak sie w to cos gra :D
Miki
2 lata temu
Według mnie Roksanka jest gwiazdką TVPiS. Chyba że nowa władza ją zaadoptuje ze względu na ogromny medialny wpływ na dzieci.
kuki
2 lata temu
myślę ze oni z tych co warcabów nie ogarną
NAJNOWSZE KOMENTARZE (98)
hhhhh
2 lata temu
koncówka partii a czarne nadal bez roszady i z nieaktywną wieżą ahahahah
Szachista
2 lata temu
Mgli mnie na ich widok..
Polkawholandi...
2 lata temu
Polecam wyspę Texel lepsza niż ten Amsterdam
MSZ
2 lata temu
Błagam i co jeszcze!
Expo
2 lata temu
Roxana, Ty sie bardzo szybko we wszystkich i wszystkim zakochujesz. Tylko czekam jak ogłosisz, że zakochałaś się w kiju od szczotki do zamiatania podłogi 😬😬😬
Modowa
2 lata temu
Nie żebym się czepiała ale co za kufajkę ona na siebie założyła. Serio to wyglada śmiesznie 😂
omg
2 lata temu
Ten się lansuje, a matka jego dziecka uwiązana. Dostała w nagrodę samotne macierzyństwo za to, że urodziła w młodym wieku, jak ''każą'' ginekolodzy, faceci oczywiście, którzy obrażają matki rodzące ok czterdziestki. Jakoś nie ma komentarzy o wartościach rodzinnych, widać je w realu.
echhh
2 lata temu
Baron wciaż nie moze przeboleć,ze Kevin podebrał mu Roxie
Niki
2 lata temu
Amsterdam jest wyjątkowy tego klimatu nie ma gdzie indziej. Bezpiecznie i czuć wolność nikt nic nie narzuca i niczego nie zabrania
skoczek
2 lata temu
No przecież oni w skoczki se grają!
mój nick
2 lata temu
No dziwi się, co to za dziwne figurki.
Gosc
2 lata temu
Sorry ale Amsterdam nie jest miastem romantycznym tylko rozpusty i dragów , wiem bo byłem, jak chciała romantycznie było do Wenecji pojechac🙈🙈🙈
Gość
2 lata temu
Byłam w Amsterdamie kilkanaście razy a nie raz hehe 🤣🤣🤣
Nie 🫣
2 lata temu
On myśli że jest nastolatkiem , ona że jest dojrzała
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Odchudzona Aneta Zając relacjonuje wczasy na Teneryfie z nastoletnimi synami (ZDJĘCIA)

Aneta Zając zafundowała sobie rodzinne ferie na Teneryfie. Aktorka podzieliła się relacją z pobytu na wyspie. Przy okazji pokazała synów, którzy rzadko goszczą na jej Instagramie.
9.

Gwiazdy świecą dekoltami na imprezie przed Grammy: odmieniona Demi Lovato, lżejsza o 30 kg Lizzo, Heidi Klum (ZDJĘCIA)

Impreza poprzedzająca ceremonię rozdania nagród Grammy jak co roku przyciągnęła tłum gwiazd i celebrytów. W blasku fleszy ogrzały się m.in. Heidi Klum, Paris Hilton, a także Demi Lovato i Lizzo, które w ostatnim czasie zaskoczyły fanów metamorfozami.
8.

Maffashion pochwaliła się pocztówkami z wakacji w Tajlandii: fotki w bikini, eksplorowanie miasta i harce Bastka w basenie (ZDJĘCIA)

Podczas gdy w kraju pogoda raczej nie rozpieszcza, Maffashion mogła liczyć na sporo słońca podczas wakacji w Tajlandii. Właśnie pochwaliła się serią zdjęć z zagranicznego wypadu, na który zabrała także syna.
7.

Kwiat polskiego show-biznesu lansuje się na czerwonym dywanie FAME Awards 2025: Laluna, Marta Linkiewicz, Robert Karaś... (ZDJĘCIA)

Właśnie jesteśmy świadkami kolejnego przełomu w świecie freak fightów. Tym razem organizatorzy zgromadzili dość osobliwy miks celebrytów i to nie w oktagonie, lecz na... rozdaniu nagród. Zobaczcie, kto się zjawił.
6.

56-letnia Mariah Carey w prześwitującej sukience i z doczepami wdzięczy się na czerwonym dywanie. Nadal zachwyca? (ZDJĘCIA)

Mariah Carey została uhonorowana nagrodą za swoją działalność artystyczną i filantropijną, a na czerwonym dywanie zaprezentowała się w odważnej prześwitującej kreacji, pod którą miała tylko stanik i majtki. Kreacja godna wielkiej gali?
5.

Zamaskowana pod drogimi okularami Julia Wieniawa opuszcza studio "DDTVN", wymachując torebką za 10 TYS. ZŁ (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa odwiedziła w sobotni poranek studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o zawodowych nowościach. Po nagraniu czekali już na nią paparazzi, przed którymi celebrytka zaprezentowała się w długim płaszczu i stylowych dodatkach - markowych okularach i z torebką Prady w ręku. Zobaczcie, jak wyglądała.
4.

Kaja Kajuth z "Projektu Lady" już tak NIE WYGLĄDA. Dokonała coming outu i przeszła ogromną METAMORFOZĘ (FOTO)

Kaja Kajuth zasłynęła w mediach jako jedna z uczestniczek drugiego sezonu "Projektu Lady". Dała się poznać jako "chłopczyca", która lubiła chodzić w dresach. Na nowych zdjęciach ciężko ją poznać. Zmiana na plus?
3.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji Klaudii El Dursi. Wyrobiła się modowo z biegiem lat?

Bohaterką cyklu poświęconemu najlepszym i najgorszym stylizacjom gwiazd według Pudelka została tym razem Klaudia El Dursi. Zajrzyjcie do naszego cotygodniowego zestawienia. Przemawia do Was jej zmysł estetyczny ?
2.

Tak wygląda wiejska chata Piotra Pręgowskiego i jego żony: łoże z palami, piecyk kaflowy i sielankowy ogród (ZDJĘCIA)

Piotr Pręgowski razem z żoną, Ewą Kuryło, wyprowadzili się z miasta i zamieszkali w domu na wsi pod Lipnem w województwie kujawsko-pomorskim. Aktorska para pożegnała się ze zgiełkiem, odgłosami przejeżdżających samochodów oraz tłumami ludzi. Zamiast tego ich codzienność to cisza, leśne krajobrazy i dzikie zwierzęta.
1.

Nostalgiczna Christina Aguilera chwyta się za nagi biust w łazience i spogląda w sufit. Tak relaksowała się w Paryżu (ZDJĘCIA)

Christina Aguilera przeszła w ostatnim czasie efektowną metamorfozę i od tamtej pory nie przestaje zachwycać fanów odważnymi stylizacjami. Teraz 45-letnia piosenkarka poszło o krok dalej i postanowiła pozować topless podczas spontanicznej sesji w łazience. Wyszło smacznie?