Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Magda jednak znalazła miłość? Internauci sceptyczni: "Taka wymagająca, a tu TAK SZYBKO"

54
Podziel się

Magda z 7. edycji "Rolnik szuka żony" odrzuciła w programie wszystkich kandydatów, jednak po fakcie raz jeszcze przejrzała listy i "w brzuchu wydarzyły się motylki". Zaskoczeni?

"Rolnik szuka żony". Magda jednak znalazła miłość? Internauci sceptyczni: "Taka wymagająca, a tu TAK SZYBKO"
Magda z "Rolnik szuka żony" jednak znalazła miłość? (Facebook.com, TVP)
bDIfwmYB

Program Rolnik szuka żony niewątpliwie budzi spore emocje wśród internautów. Zmagania uczestników pod okiem Marty Manowskiej i kamer TVP czasem rzeczywiście kończą się sukcesem, jednak nie brakuje też osób, które po fakcie wciąż pozostają bez drugiej połówki. Mają jednak zdobytą w show popularność, co pomaga w dalszych poszukiwaniach.

Jedną z uczestniczek, które nie znalazły miłości życia pod okiem kamer, jest Magda z 7. edycji programu. Na początku sezonu Marta Manowska przyznała, że rolniczka otrzymała aż 386 listów, tym samym ustanawiając rekord w dotychczasowej historii show. Niestety wybrani przez nią kandydaci byli bardziej skupieni na sobie, niż na walce o jej względy, co mocno przeżywała.

bDIfwmYD
Zobacz także: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Podczas ponownej wizyty Manowskiej Magda wyznała, że nie chciała zmarnować swojej szansy i ponownie przejrzała listy, które otrzymała od wielbicieli. Ostatecznie jednego z nich zaprosiła na kawę i wygląda na to, że odnalazła miłość właśnie poza kamerami programu. Jej wybrankiem jest 28-letni Kuba, z którym wiąże już podobno spore nadzieje.

bDIfwmYJ

Pojawił się ktoś i tak jak mówiliśmy, w tych listach był ten jeden jedyny. Stało się dobrze, motylki się wydarzyły w brzuszku. To były zaledwie trzy dni ochłonięcia po tym wszystkim i wśród tych wszystkich listów jest ten jeden - cieszyła się Magda.

Uczestniczka Rolnik szuka żony nie kryje zresztą zachwytu nad swoim lubym i podobno rozważa już nawet przeprowadzkę.

Czuję na razie, że to jest ten, bo wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie, jak powinno być i chyba to jest ten, którego szukałam. Myślę, że będzie taka możliwość, żebym ja tam poszła, bo on też ma gospodarstwo i będę mogła się zajmować tym, co kocham - powiedziała.

W sprawie jej wyznania internauci są jednak dość podzieleni. Magda dała się bowiem poznać jako osoba dość wymagająca, a zaproszeni przez nią mężczyźni wyraźnie nie spełniali jej oczekiwań. Tym bardziej fani programu nie kryją zaskoczenia, że znalazła miłość tak szybko i myśli o nowym wybranku tak poważnie.

bDIfwmYK

"To już? Pani taka wymagająca, a tu tak szybko", "Czyli z tego wynika, że waliła ściemę. Zaprosiła tych trzech ziomków, wiedząc, że nic z tego nie będzie. Tylko czekała aż pojadą, żeby odezwać się do tego "jedynego"", "Nie wierzę w tak szybkie spotkanie po odprawieniu chłopaków", "Coś mi tu nie pasuje", "Jestem ciekawa, jak im się to potoczyło. Czy to szybkie tempo nikogo nie zraziło?" - czytamy pod postem programu.

Zgadzacie się z takimi opiniami?

bDIfwmYL
bDIfwmZe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
www
3 miesiące temu
To wygląda tak jakby ona chciała zaistnieć tylko w TV i miała już wcześniej tego chłopa a w programie udawała, że szuka chłopaka i dlatego wszystkich 3 wyrzuciła bo już była związana z innym. 3 zaproszonych olewała a teraz nagle z Nowym takie uściski, całusy, dziwne to wszystko.
NapalonyJózef
3 miesiące temu
Dajta mnie jaką gaske na wieczory Bez kamer sam na sam
Obserwator
3 miesiące temu
Moim zdaniem grala nadwa fronty...udawala ze jest zainteresowana znajomoscia tych trzech panow bo tego wymagal program a za plecami. Krecila z innymi ! Ciekawe co z tego bedzie
bDIfwmZf
Teresa
3 miesiące temu
Dziwna dziewczyna! Ośmiesza się tylko.....sama nie wie czego chce..a ten z przeszłości to pewnie był normalny ,tylko z nią coś nie tak....
Pani
3 miesiące temu
Nie rozumiem po co te listy są zostawiane u rolników? Skoro ktoś wybrał ileś tam osób no to reszta powinna być niszczona, bo zawsze będzie się tliło że może być tam ktoś lepszy, albo aby nawiązać kontakt poza programem i to bez kamer. Rozumiem zostawić listy wybranych osób ale reszta po co? To dziwny program ale zostawianie listów jest jeszcze dziwniejsze skoro mają czas aby na spokojnie wybrać te kilka osób z tych wszystkich.
gorol
3 miesiące temu
Wszyściutko grubymi nićmi szyte. Program ruszył Kawalery przyjechały, bo jakiesik musiały, a ten co jej najbardziej zależało żniwa mioł, bo pewnie prawdziwy rolnik. No i potym Kawalery odprawione, ze niby nie było motylów żodnych, żniwa minęli i tyn jedyny się pojawił i motyle wlazły wreście do brzucha.
Ppp
3 miesiące temu
Sama nie wie czego chce takie jest moje zdanie ciekawa jestem na jak długo te jej motylki w brzuchu zagoszczą pewnie do następnego kandydata
Blanka
3 miesiące temu
Szybko znalazła tego odpowiedniego czyli musiała już wcześniej go znać. Ten program to jedna wielka ściema chcą zaistnieć w telewizji i tyle.
bettinia
3 miesiące temu
Ci zaproszeni chłopcy to przede wszystkim interesowali się sobą. Dobrze, że znalazła następnego, niech się cieszy dziewczyna.
Tty
3 miesiące temu
Stop pudelek
Fff
3 miesiące temu
Wy jeszcze jesteście w internecie nie możecie ranić innych kochamy cię pudelku
Emr
3 miesiące temu
Wy jeszcze jesteście w internecie ,przecież wasze zdanie nie może ranić innych kochamy cię pudelku
Edek
3 miesiące temu
Ten Adam To chyba ciepły jest,wkurzający Na maxa
bDIfwmYX
Gość
3 miesiące temu
Przecież program był kręcony latem a mamy grudzień .
bDIfwmZz