Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Magda jednak znalazła miłość? Internauci sceptyczni: "Taka wymagająca, a tu TAK SZYBKO"

54
Podziel się

Magda z 7. edycji "Rolnik szuka żony" odrzuciła w programie wszystkich kandydatów, jednak po fakcie raz jeszcze przejrzała listy i "w brzuchu wydarzyły się motylki". Zaskoczeni?

"Rolnik szuka żony". Magda jednak znalazła miłość? Internauci sceptyczni: "Taka wymagająca, a tu TAK SZYBKO"
Magda z "Rolnik szuka żony" jednak znalazła miłość? (Facebook.com, TVP)
bEaevxzF

Program Rolnik szuka żony niewątpliwie budzi spore emocje wśród internautów. Zmagania uczestników pod okiem Marty Manowskiej i kamer TVP czasem rzeczywiście kończą się sukcesem, jednak nie brakuje też osób, które po fakcie wciąż pozostają bez drugiej połówki. Mają jednak zdobytą w show popularność, co pomaga w dalszych poszukiwaniach.

Jedną z uczestniczek, które nie znalazły miłości życia pod okiem kamer, jest Magda z 7. edycji programu. Na początku sezonu Marta Manowska przyznała, że rolniczka otrzymała aż 386 listów, tym samym ustanawiając rekord w dotychczasowej historii show. Niestety wybrani przez nią kandydaci byli bardziej skupieni na sobie, niż na walce o jej względy, co mocno przeżywała.

bEaevxzH
Zobacz także: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Podczas ponownej wizyty Manowskiej Magda wyznała, że nie chciała zmarnować swojej szansy i ponownie przejrzała listy, które otrzymała od wielbicieli. Ostatecznie jednego z nich zaprosiła na kawę i wygląda na to, że odnalazła miłość właśnie poza kamerami programu. Jej wybrankiem jest 28-letni Kuba, z którym wiąże już podobno spore nadzieje.

bEaevxzN

Pojawił się ktoś i tak jak mówiliśmy, w tych listach był ten jeden jedyny. Stało się dobrze, motylki się wydarzyły w brzuszku. To były zaledwie trzy dni ochłonięcia po tym wszystkim i wśród tych wszystkich listów jest ten jeden - cieszyła się Magda.

Uczestniczka Rolnik szuka żony nie kryje zresztą zachwytu nad swoim lubym i podobno rozważa już nawet przeprowadzkę.

Czuję na razie, że to jest ten, bo wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie, jak powinno być i chyba to jest ten, którego szukałam. Myślę, że będzie taka możliwość, żebym ja tam poszła, bo on też ma gospodarstwo i będę mogła się zajmować tym, co kocham - powiedziała.

W sprawie jej wyznania internauci są jednak dość podzieleni. Magda dała się bowiem poznać jako osoba dość wymagająca, a zaproszeni przez nią mężczyźni wyraźnie nie spełniali jej oczekiwań. Tym bardziej fani programu nie kryją zaskoczenia, że znalazła miłość tak szybko i myśli o nowym wybranku tak poważnie.

bEaevxzO

"To już? Pani taka wymagająca, a tu tak szybko", "Czyli z tego wynika, że waliła ściemę. Zaprosiła tych trzech ziomków, wiedząc, że nic z tego nie będzie. Tylko czekała aż pojadą, żeby odezwać się do tego "jedynego"", "Nie wierzę w tak szybkie spotkanie po odprawieniu chłopaków", "Coś mi tu nie pasuje", "Jestem ciekawa, jak im się to potoczyło. Czy to szybkie tempo nikogo nie zraziło?" - czytamy pod postem programu.

Zgadzacie się z takimi opiniami?

bEaevxzP
bEaevxAi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
BABCIA
6 miesięcy temu
3-ch wystawiła do programu, a za plecami kamer i tych zaproszonych w tym samym czasie kontaktowała się z innym. Tak tłumaczę te szybkie motylki.
nn
6 miesięcy temu
Jak można po tak krótkiej znajomości twierdzić ,że to ten jedyny ? Dziewczyna ma słomianą miłość i tu jest jej problem .Szybko i gorąco się angażuje patrząc tylko na bajerę i wygląd nie dostrzegając nic poza tym co chce widzieć .
Ksenia
6 miesięcy temu
Mnie tylko dziwi, że ten wybrany już wcześniej przez Magdę chłopak nie mógł przyjechać do programu, bo zasłaniał się żniwami. Teraz też mu się do niej nie spieszy, "bo żniwa". Dla mnie to podejrzane. Żeby tylko przez niego nie cierpiała....
bEaevxAj
Asia
6 miesięcy temu
Z tych krótkich zajawek facet wydaje mi się niezbyt przystojny. Może jest super inteligentny, bo jeśli nie, to trudno zauroczyć. 8 nue przyjechał do programu bo żniwa. No to po co się zgłaszał? Co roku są żniwa o tej samej porze. Powinien wiedzieć.
Lolo
6 miesięcy temu
To nie motylki tylko gazy.
Najnowsze komentarze (54)
www
5 miesięcy temu
To wygląda tak jakby ona chciała zaistnieć tylko w TV i miała już wcześniej tego chłopa a w programie udawała, że szuka chłopaka i dlatego wszystkich 3 wyrzuciła bo już była związana z innym. 3 zaproszonych olewała a teraz nagle z Nowym takie uściski, całusy, dziwne to wszystko.
NapalonyJózef
5 miesięcy temu
Dajta mnie jaką gaske na wieczory Bez kamer sam na sam
Obserwator
5 miesięcy temu
Moim zdaniem grala nadwa fronty...udawala ze jest zainteresowana znajomoscia tych trzech panow bo tego wymagal program a za plecami. Krecila z innymi ! Ciekawe co z tego bedzie
Teresa
5 miesięcy temu
Dziwna dziewczyna! Ośmiesza się tylko.....sama nie wie czego chce..a ten z przeszłości to pewnie był normalny ,tylko z nią coś nie tak....
Pani
5 miesięcy temu
Nie rozumiem po co te listy są zostawiane u rolników? Skoro ktoś wybrał ileś tam osób no to reszta powinna być niszczona, bo zawsze będzie się tliło że może być tam ktoś lepszy, albo aby nawiązać kontakt poza programem i to bez kamer. Rozumiem zostawić listy wybranych osób ale reszta po co? To dziwny program ale zostawianie listów jest jeszcze dziwniejsze skoro mają czas aby na spokojnie wybrać te kilka osób z tych wszystkich.
gorol
5 miesięcy temu
Wszyściutko grubymi nićmi szyte. Program ruszył Kawalery przyjechały, bo jakiesik musiały, a ten co jej najbardziej zależało żniwa mioł, bo pewnie prawdziwy rolnik. No i potym Kawalery odprawione, ze niby nie było motylów żodnych, żniwa minęli i tyn jedyny się pojawił i motyle wlazły wreście do brzucha.
Ppp
5 miesięcy temu
Sama nie wie czego chce takie jest moje zdanie ciekawa jestem na jak długo te jej motylki w brzuchu zagoszczą pewnie do następnego kandydata
Blanka
5 miesięcy temu
Szybko znalazła tego odpowiedniego czyli musiała już wcześniej go znać. Ten program to jedna wielka ściema chcą zaistnieć w telewizji i tyle.
bEaevxAb
bettinia
5 miesięcy temu
Ci zaproszeni chłopcy to przede wszystkim interesowali się sobą. Dobrze, że znalazła następnego, niech się cieszy dziewczyna.
Tty
5 miesięcy temu
Stop pudelek
Fff
5 miesięcy temu
Wy jeszcze jesteście w internecie nie możecie ranić innych kochamy cię pudelku
Emr
5 miesięcy temu
Wy jeszcze jesteście w internecie ,przecież wasze zdanie nie może ranić innych kochamy cię pudelku
Edek
6 miesięcy temu
Ten Adam To chyba ciepły jest,wkurzający Na maxa
Gość
6 miesięcy temu
Przecież program był kręcony latem a mamy grudzień .
bEaevxAD