Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Rozgoryczony Sebastian Fabijański tłumaczy: "Nie rapuję o blogerkach, tylko o celebrytkach. To jednak SUBTELNA RÓŻNICA"

77
Podziel się:

Myślicie, że Maffashion będzie mu wdzięczna za takie wyjaśnienia?

Rozgoryczony Sebastian Fabijański tłumaczy: "Nie rapuję o blogerkach, tylko o celebrytkach. To jednak SUBTELNA RÓŻNICA"
Sebastian Fabijański, Maffashion (ONS)
bESDeJed

Jeszcze do niedawna Sebastian Fabijański najczęściej pojawiał się w mediach za sprawą kolejnych ról. Jakiś czas temu aktor postanowił jednak zdradzić świat filmu na rzecz romansu z muzyką hiphopową. Od kilku miesięcy Fabijański starannie dopracowuje swoje rymy pod czujnym okiem O.S.T.R. W przerwach od tworzenia znajduje natomiast chwilę na drobne uszczypliwości w kierunku kolegi po fachu.

Niedawno Fabijański pochwalił się na swoim instagramowym profilu najnowszym singlem. Bezkrólewie jest jednocześnie zapowiedzią jego debiutanckiej płyty, która ma ukazać się 18 września. Tekst utworu skupia się wokół jego ulubionego tematu - polskiego show biznesu. Rozgoryczony Fabijański otwarcie szydzi z celebrytów i narzeka, że chcą oni "coś tam błysnąć, omijając intelekt".

bESDeJef

Seba nie oszczędził także polskich influencerek. W swoim utworze rapuje m.in. o kobietach posiadających "licencjat z samoj*bki", a także mistycznych postaciach o 40 talentach, które mierzą swoją wartość w followersach.

Słuchając słów Fabijańskiego, można odnieść wrażenie, że podczas procesu twórczego nieco się zagalopował. Seba najwidoczniej zapomniał, że sam spotyka się z jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Maffashion nie tylko może pochwalić się pokaźną liczbą instagramowych obserwatorów. Jej życie zawodowe w zasadzie nieustannie kręci się wokół pozowania w markowych stylizacjach czy bywania na branżowych eventach.

bESDeJel

Niedługo po tym, jak singiel Fabijańskiego ujrzał światło dzienne, początkujący raper postanowił odnieść się do medialnych artykułów na swój temat. Za pośrednictwem InstaStory Sebastian ogłosił, że mimo swoich słów wciąż zamierza udzielać wywiadów, unikając przy tym jednak "pier*olenia ciut bez sensu". Aktor uważa również, że słuchacze powinni podchodzić do interpretacji jego tekstów z większą starannością. Dlatego też zwrócił ich uwagę na pewien znaczący błąd w odbiorze Bezkrólewia.

Nie rapuję o blogerkach. Rapuję o celebrytkach. To jednak subtelna różnica - zarzekał się.

Myślicie, że Maffashion doceni jego słowa?

bESDeJem
bESDeJen
bESDeJeG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(77)
Gosc
2 lata temu
I to jest kwitensencja obecnych 20-30 latków. Potok hipokryzji. Będę coś krytykował ale nie zauważę ze robię to samo. A przy okazji, niechcący, pojadę po swojej dziewczynie, nawet nie będąc tego świadomym że opisałem kropka w kropkę właśnie ją 🤦
Jess
2 lata temu
Każda blogerka jest celebrytka, ale nie wszystkie celebrytki to blogerki proste
Hmmm
2 lata temu
Ale blogerki to jeden z najbardziej bezsensownych typów celebrytek. I to właśnie one bazują tylko na "followersach".
bESDeJeH
Niki
2 lata temu
Seba ale żenua że jeszcze się tłumaczysz!🙈🙈ja pierniczę ale beton🤣
mmm
2 lata temu
Kto to w ogóle jest? Taki nijaki
Najnowsze komentarze (77)
Tom
2 lata temu
Przestańcie wytykać języki do zdjęć. To obrzydliwe
Uop
2 lata temu
Nie masz chłopie talentu . Ani muzycznego ani aktorskiego . Jesteś taka chwilowa atrakcja , która już przemija . Chwytasz się byle czego by istnieć , ale jesteś coraz bardziej żenujący . Istny sebix
Grok
2 lata temu
Jak dla mnie to w ogole nie musisz rapowac... takze o
kkjk
2 lata temu
tak tylko te blogerki to niestety celebrycka historia i fiu bzdziu w głowie... to co on na głowę upadł.
Nut
2 lata temu
Jeśli blogerka to jest ktoś, kto pisze bloga i na tym opiera swoją działalność, Julka już dawno nią nie jest. Julka jest tyko i wyłącznie instagramową celebrytką.
Gór
2 lata temu
Ona jest strasznie nijaka
Wesa
2 lata temu
Maff to akurat właśnie celebrytka
Oleole
2 lata temu
Jaka różnica. Nie ma żadnej różnicy. Ten sam worek pustostanow
bESDeJez
Fafik
2 lata temu
Ale on ma świnskie oczka
Jst
2 lata temu
Nie rozumiem po co promujecie jakies no namy
nicole
2 lata temu
Z interpunkcją u niego, jak z rapowaniem- słabo.
Nick
2 lata temu
Typowy Seba
Katie
2 lata temu
Stop hej, okej ALE STARY JESTEŚ Z DZIEWCZYNĄ, KOTRA NAGRYWAŁA NA SNAPACZAT ILE JE LODÓW DZIENNIE I JAK JE KANAPKĘ Z ŁOSOSIEM Z CZARKIEM! KILKA LAT TEMU NAGRYWAŁA 24H SWOJE ŻYCIE. Dzisiaj jest za to ekspertka od wszystkiego
Dcd
2 lata temu
Tak czy inaczej jedzie po swoich znajomych... kumpluje się, np. Z Natalia Siwiec... hipokryta. Jedzie po tym showbiznesie a sam aspiruje na największego celebrytę w tym kraju. Od dawna zawody artystyczne (aktorzy, piosenkarze) są celebrytami więc jak gardzisz takim środowiskiem i nie chcesz być jego częścią to wybierasz inny zawód. Seba też jesteś celebryta.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDeJfs
bESDeJft
bESDeJfu
bESDeJfv
bESDeJfw
bESDeJfb