Rozpromieniona Katarzyna Skrzynecka pokazała wakacyjne fotki z 13-letnią córką. Internauci zachwyceni: "Jak SIOSTRY"
Tak jak każdego roku Katarzyna Skrzynecka wyruszyła w sezonie letnim do ukochanej Grecji. W nadmorskich wojażach towarzyszyli jej mąż i dorastająca córka. Zdaniem komentujących nastolatka coraz bardziej upodabnia się do rozpoznawalnej mamy.
Choć wydaje się to nieprawdopodobne, w tym roku Katarzyna Skrzynecka świętuje 40-lecie swojego debiutu filmowego. Jej kariera nabrała rozpędu na początku lat 90., kiedy triumfowała na deskach amfiteatru opolskiego. Obecnie widownia serialowa może śledzić losy jej bohaterki w serialu "Na dobre i na złe". Stali bywalcy teatrów mogą ją też podziwiać w aż 7 spektaklach prezentowanych niemalże w całym kraju.
ZOBACZ: Katarzyna Skrzynecka prezentuje serię ŚMIAŁYCH kadrów z garderoby i promuje spektakl... dekoltem
Pomimo wypełnionego po brzegi grafiku aktorka zawsze znajduje czas dla swoich najbliższych. Sezon wakacyjny jest dla niej jedynym okresem w ciągu roku, kiedy może naładować baterie oraz spędzić zdecydowanie więcej czasu z mężem, Marcinem Łopuckim i ukochaną córką odpoczywającą od obowiązków szkolnych. Każdego lata wyruszają na podbój ulubionego miejsca na mapie świata - malowniczej Grecji, którą zdążyli poznać wzdłuż i wszerz.
Katarzyna Skrzynecka zachwyca na nowych zdjęciach z córką
Mimo coraz bardziej zauważalnego wśród celebrytów trendu nabywania nieruchomości poza granicami Polski, zwyciężczyni i dawna jurorka show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zdecydowała się na zakup posiadłości na Bałkanach. 54-latka śmiało mogłaby jednak spróbować swoich sił jako przewodniczka po najpiękniejszych greckich zakątkach. Ostatnio pochwaliła się przygotowaną własnoręcznie kolacją z okazji odebrania świadectwa z czerwonym paskiem przez Alikię Ilię, na której zaserwowała dania charakterystyczne dla kuchni tego kraju.
W tym roku Katarzyna Skrzynecka wygospodarowała zaledwie tydzień urlopu. Mimo krótkiego czasu relaksu, doceniła możliwość wypoczynku u boku najważniejszych osób w swoim życiu.
Nasze lipcowe krótkie wakacje trwały tylko 6 dni w ciepłych klimatach, ale wciąż miło powspominać - podpisała serię wielobarwnych fotografii udostępnionych na Instagramie.
Komentujący natychmiast ruszyli z serią komplementów pod adresem całej trójki. W dużej mierze zwrócili uwagę na podobieństwo matki i córki.
Dziewczyny jak siostry! Śliczne; Cudowna rodzinka w cudownym miejscu; Śliczna córka p. Kasiu, a pamiętam dopiero, jak była Pani w ciąży. Ale ten czas pędzi; Córcia piękna jak rodzice; Ma pani w sobie taką radość życia, że patrząc na panią od razu mam dobry humor - docenili.