Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Są już WYNIKI SEKCJI ZWŁOK Żory Korolyova! Okoliczności śmierci tancerza bada prokuratura

89
Podziel się:

Żora Korolyov nieoczekiwanie odszedł niecałe dwa tygodnie temu, a okoliczności jego nagłej śmierci wciąż pozostają niejasne. Przeprowadzono już sekcję zwłok tancerza na zlecenie prokuratury, która przygląda się sprawie.

Są już WYNIKI SEKCJI ZWŁOK Żory Korolyova! Okoliczności śmierci tancerza bada prokuratura
Są już wyniki sekcji zwłok Żory Korolyova. Prokuratura bada sprawę (AKPA)

W drugiej połowie grudnia media obiegły smutne wieści o śmierci Żory Korolyova. Tancerz znany m.in. z występów w "Tańcu z gwiazdami" odszedł w wieku zaledwie 34 lat, co zszokowało jego rodzinę i znanych znajomych. Od tego czasu pożegnali go już niemal wszyscy, a przyjaciele i ukochana nie kryją, że są załamani.

Choć śmierć Żory Korolyova jest dla jego bliskich wielką tragedią, a ukochana tancerza prosiła o wstrzymanie się od siania dezinformacji w sprawie jego odejścia, to nie wszyscy się tym przejęli. Szybko pojawiło się bowiem wiele domysłów na temat tego, co było przyczyną zgonu 34-latka.

Wcześniej mówiło się tylko nieoficjalnie, że mogło chodzić o zapalenie mięśnia sercowego. Sprawie miała się też przyjrzeć prokuratora, co, jak widać, sprawdziło się. Obecnie badane są okoliczności śmierci tancerza, a wokół sprawy piętrzą się kolejne wątpliwości, które jedynie podsycają brudne zagrywki fanów teorii spiskowych.

Zobacz także: Żora Korolyov i Marek Sierocki plotkują pod studiem TVP

Okazuje się jednak, że osoby zainteresowane śledztwem znają już wstępne wyniki sekcji zwłok Żory. Jak donosi "Super Express", rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie potwierdziła, że służby faktycznie dysponują takimi informacjami. Niestety to jedyne, czego możemy się na tym etapie dowiedzieć.

Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego - czytamy.

Przypomnijmy, że pogrzeb Żory Korolyova odbędzie się w środę po południu w Warszawie. Partnerka tancerza zaapelowała do uczestników, aby przede wszystkim przestrzegali zasad bezpieczeństwa i nie lekceważyli restrykcji covidowych. Poprosiła także o wstrzymanie się od rozpowszechniania nieprawdziwych informacji na śmierci jej ukochanego.

Kuba Wojewódzki ma obsesję na punkcie Pudelka? Dowiecie się w najnowszym Pudelek Podcast!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
Wstyd
3 tyg. temu
Jesteście chorzy !!!!! Żeby taki tytuł Dawać jakby chodziło o przecenę w markecie! Pudel to dno !!!!
Kaska
3 tyg. temu
Pudel nawet zmarlemu nie odpusci
dno!
3 tyg. temu
"Są już WYNIKI SEKCJI ZWŁOK..." - Jak reklama towaru! Już dostępny. Tylko h.ieny tak walczą o klikalność!
dno!
3 tyg. temu
"Są już WYNIKI SEKCJI ZWŁOK..." - Jak reklama towaru! Już dostępny. Tylko h.ieny tak walczą o klikalność!
Info
3 tyg. temu
M. Zdrowia jak ma podać drażliwe dane opinii publiczne, też nie podaje z uwagi na „pamięć ofiar” , „Rodo”- mimo że nikt nie chce danych osobowych tylko procentowe,i inne wymysły. Dane na temat poronień tez utajnione na 2 lata, nie dowiecie się czego nie możecie . A niby mamy prawo do informacji publicznej
Najnowsze komentarze (89)
Awanka
2 tyg. temu
Ciekawe co chcą ukryć nie podając przyczyny.
uisd
2 tyg. temu
Ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Wszystkim to wpisują. Zwłaszcza tym, którzy ostatnio tak nagle umierają. Bo taka jest prawda. Tylko przyczyna inna niż niegdyś. Nikogo już nie zastanawia, czemu taki ogrom umierających osób. Oraz dlaczego głupkowate argumenty dotyczące konieczności uczestniczenia w badaniach klinicznych nie budzą zdziwienia i zazenowania.
Nioynia
2 tyg. temu
Szanowni Państwo, jestem w szoku ,sami specjaliści wszystko wiedzacy dokonując wpisu , ależ się zebrała inteligencja żałosne!! Wyrazy współczucia dla najbliższych
Ehhh
2 tyg. temu
Wychodzą szczepionki
Ela
3 tyg. temu
Ketchuppppp
Big
3 tyg. temu
Pewnie po szczepie
BaCa
3 tyg. temu
Jest blokada na koks w Warszawie, to biorą co mają i takie tego efekty :( Gąs owski, trzymaj się tam chłopie :)
Dodex
3 tyg. temu
Ja bym poprawiła błędy ortograficzne na początek.
Lol
3 tyg. temu
"brudne zagrywki fanów teorii spiskowych".... takie brudne, az prawdziwe..
Hulu
3 tyg. temu
Pewnie coś było nie tak skoro rodzina nie chce podać przyczyny!
Reality
3 tyg. temu
Na calym swiecie mlodzi ludzi nagle umieraja, nawet nastolatkowie, pilkarze, atleci.. zdrowi w kwoecie wieku, wszystkich laczy jedno....vaccines.....
….
3 tyg. temu
Trochę wrażliwości Pudelku, po co epatować takimi nagłówkami? niech spoczywa w pokoju.
Beata
3 tyg. temu
Biedny Żorka, współczuję bardzo rodzinie niestety wiem co to znaczy... pustka i rozpacz zostanie jedynie czas który pozwoli z czasem złapać oddech i zacząć żyć. Choć to życie nie będzie nigdy takie samo niestety już nigdy.
Gość
3 tyg. temu
Pewnie dragi skoro rodzina nie chce ujawniać przyczyny.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie