Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Sean Penn jest W POLSCE! Gwiazdor odwiedził ukraińskich uchodźców (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Sean Penn podjął się misji humanitarnej na rzecz poszkodowanych przez wojnę Ukraińców. W środę aktor przyjechał do Krakowa, gdzie ma podpisać porozumienie o współpracy w zakresie pomocy ukraińskim uchodźcom z prezydentem miasta.

Sean Penn jest W POLSCE! Gwiazdor odwiedził ukraińskich uchodźców (ZDJĘCIA)
Sean Penn jest w Polsce (East News)

Cały świat żyje obecnie wojną w Ukrainie. Media relacjonują ataki rosyjskich sił na ukraińskie miasta. W obliczu ludzkiej tragedii w pomoc dla uchodźców zaangażowało się wielu "zwykłych śmiertelników". Empatią wykazało się też spore grono osób publicznych, także tych zza oceanu. Jednym z takich gwiazdorów jest Sean Penn, który podjął się nakręcenia dokumentu o tragedii, jaka ma miejsce za naszą wschodnią granicą. Tuż po wybuchu wojny 61-latek przybył na miejsce konfliktu, by opowiedzieć światu prawdę o rosyjskiej inwazji na niepodległą Ukrainę. Swoją wyprawę Penn relacjonował w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Istotna zapowiedź Zełenskiego. Ekspert wyjaśnia

W środę Sean Penn zawitał do Polski. Aktor jest prezesem fundacji CORE i jak informuje "Gazeta Wyborcza", ma podpisać porozumienie o współpracy w zakresie pomocy ukraińskim uchodźcom z prezydentem Krakowa, Jackiem Majchrowskim. Od wybuchu pandemii fundacja koncentrowała się na wspieraniu służby zdrowia w walce z koronawirusem. Teraz aktor czynnie zaangażował się w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Zobaczcie zdjęcia Seana Penna w Krakowie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl