Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Selena Gomez zakłada... markę kosmetyczną: "Już nie staram się wyglądać idealnie"

34
Podziel się

"Chciałabym, żeby kobiety nie porównywały się do siebie i czuły swoją wyjątkowość" - dodaje piosenkarka. Myślicie, że jej kosmetyki Wam w tym pomogą?

Selena Gomez zakłada... markę kosmetyczną: "Już nie staram się wyglądać idealnie"
Selena Gomez (East News, Instagram, East News, Instagram)
bDzoSPXF

Selena Gomez zdecydowanie nie miała wiele szczęścia w ostatnich latach. Przeszła operację nerek, ma również za sobą głośne rozstanie z Justinem Bieberem. Gwiazda przypłaciła ten związek swoim zdrowiem psychicznym, o czym wspomina na swojej nowej płycie. Piosenkarka na jakiś czas zniknęła z show biznesu i postanowiła skupić się na powrocie do sił oraz spędzaniu czasu w gronie wspierającej rodziny i przyjaciół.

Dzisiaj opublikowała na Twitterze wideo, w którym przyznaje, że nie próżnowała, lecz sporo pracowała nad stworzeniem swojej linii kosmetyków. Gomez dołączyła zatem do grona celebrytek, które też postanowiły się "przebranżowić". Co ciekawe, swoją markę nazwała tak samo jak nowy album - Rare.

bDzoSPXH

"Bycie wyjątkową oznacza czucie się ze sobą komfortowo. Przestałam starać się być idealna, chcę po prostu być sobą - mówi w swoim wideo piosenkarka. Myślę, że Rare Beauty może być czymś więcej niż tylko marką kosmetyków. Chcę sprzedać kobietom ideę nieporównywania się do siebie i celebrowania swojej wyjątkowości. Zdjęcie, lajk, komentarz - te rzeczy nas nie definiują" - napisała.

Według gwiazdy, Rare Beauty nie skupia się na tym, jak kobiety są postrzegane przez innych, tylko przez siebie same. Wzmacniające pewność siebie kosmetyki będą dostępne latem tego roku.

Wybierzecie się na zakupy?

bDzoSPXN
bDzoSPXO
bDzoSPYi
KOMENTARZE
(34)
Nik
12 miesięcy temu
Ona jest zadziwiajaca. Raz potrafi być pięknością i inspirowac, a są momenty w jej życiu zle i od razu to po niej widać. Tak czy inaczej powodzenia!
Nina
12 miesięcy temu
To o czym ona mówi, można osiągnąć każdym kosmetyków i jej nie będą się od tym względem różnic od innych na rynku, ale fajnie, że w swoich mediach społecznościowych mówi o problemie akceptacji swojego wyglądu
Wtf
12 miesięcy temu
Pudel... Pierwsze dwa zdjęcia to nie Selena. Wy tak na serio???
bDzoSPYj
Jjj
12 miesięcy temu
A przecież cały czas się porównuje do innych kobiet lajkując na instagramie takie zdjęcia, gdyby tak naturalność była dla niej ważna nie powiększyłaby ust, zmniejszyła nosa itp
....
12 miesięcy temu
Tak duzo mowi się o zanieczyszczeniu środowiska, sama Selena o tym mowila i nagle sama postanowiła produkować płatki i niepotrzebne rzeczy... haj, hajs, hajs....
Najnowsze komentarze (34)
Ona pierwsza
9 miesięcy temu
"Chciałabym, żeby kobiety nie porównywały się do siebie i czuły swoją wyjątkowość" - by być wiarygodną, należy zacząć od siebie
niole
12 miesięcy temu
justin biber pasuje do seleny gomez a nie do hally
emilly
12 miesięcy temu
przecież ona jest śliczna
nicole
12 miesięcy temu
ona jest ładna
nicole
12 miesięcy temu
jaka ona śliczna
emilly
12 miesięcy temu
według mnie do justina bibera pasuje selena gomez, a nie haily
emilly
12 miesięcy temu
ona jest piękna,a dwa zdjęcia to nie Selena Gomez
Masakra
12 miesięcy temu
Ona jest mocno przereklamowana
bDzoSPYb
Pola
12 miesięcy temu
Przekaz ma świetny i to bardzo cenie w niej , sek w tym tylko ze kosmetyki to kosmetyki nie ma w nich nic niezwyklego
Dcd
12 miesięcy temu
No to co mówi wyklucza używanie kosmetyków do makijażu. Jeszcze nie otworzyła firmy a już robi antyreklame
Emily
12 miesięcy temu
jestem jej fanką
Yada
12 miesięcy temu
na 2 zdienciach to nie selena gomez
Yada
12 miesięcy temu
Co za hipokryzja. Bądź sobą, akceptuj siebie, bla bla bla i nakładaj na twarz kilo kosmetyków od Sreleny, która ma na sobie kilo tapety żeby wyglądać jak reszta klonów z holywoodu. A wy dziewczęta oczywiście zachwycone marketingowymi hasełkami.
Mgr
12 miesięcy temu
Wiochowata jakas taka...
bDzoSPYD