"Ślub od pierwszego wejrzenia". Tak wygląda kuzynka Kasi, czyli NOWA UKOCHANA Pawła... (FOTO)

Choć Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zdążyli się jeszcze rozwieść, uczestnik show zapałał uczuciem do kuzynki swojej (jeszcze) żony. Teraz w odcinku specjalnym pokazano 24-letnią Klaudię, a także moment, w którym się poznali.

Tak wygląda nowa ukochana Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"Tak wygląda nowa ukochana Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © TVN
Kokosimo

Przez 6 sezonów flagowego show TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdążyliśmy się przekonać, że małżeństwa zawarte w telewizyjnym show rzadko kiedy kończą się happy endem. Taki los spotkał KasięPawła, którzy rozstali się dwa tygodnie po finałowym odcinku.

Jeszcze większe było zdziwienie fanów show, gdy do wiadomości publicznej dotarła informacja o nowym obiekcie westchnień Olejnika. Uczestnik popularnego show zapałał bowiem uczuciem do... kuzynki swojej (jeszcze) żony.

Anita i Adrian wciąż śledzą "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, komu kibicują

I choć w Boże Narodzenie Paweł potwierdził krążące plotki, zamieszczając na Instagramie zdjęcie z nową ukochaną, mężczyzna postanowił chronić jej prywatność i zakryć twarz partnerki emotką gwiazdki. Tymczasem tożsamość kobiety została niespodziewanie ujawniona w odcinku specjalnym, który miał swoją premierę na Playerze, a w telewizji wyemitowany zostanie 23 lutego.

W materiale pojawili się zarówno Kasia, jak i Paweł, otwierając się w temacie burzliwego rozstania. Bohaterką odcinka była również nowa sympatia Olejnika, 24-letnia Klaudia, która, jak się właśnie okazało, bawiła się na weselu uczestników. Produkcja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze spotkanie aktualnych zakochanych. Co więcej, na nagraniach słychać, że kobieta zachwyca się mężem krewnej, z rozbrajającą szczerością oceniając, że "jest przystojny, ale trochę dla niej za stary". Na czułe wyznanie względem Klaudii zdobył się również Paweł, który przyznał, że "jest szczęśliwy i ją bardzo kocha".

Zobaczcie, jak wygląda kuzynka Kasi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i przy okazji nowa ukochana jej byłego męża.

Oszust z Tindera i skamlący Stanowski

Tak wygląda nowa ukochana Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Tak wygląda nowa ukochana Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" © TVN
Tak wygląda nowa ukochana Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Tak wygląda nowa ukochana Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" © Instagram
Paweł i Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Paweł i Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" © TVN
Paweł i Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Paweł i Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" © TVN
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" © Instagram
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" © Instagram
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą