Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Śmierć Matthew Mindlera. 19-letni aktor popełnił samobójstwo

60
Podziel się:

W sobotę 28 sierpnia policja poinformowała o tragicznym finale poszukiwań zaginionego Matthew Mindlera. 19-latek został odnaleziony martwy niedaleko kampusu uniwersyteckiego. Z ustaleń biegłego sądowego wynika, że aktor odebrał sobie życie.

Śmierć Matthew Mindlera. 19-letni aktor popełnił samobójstwo
Matthew Mindler popełnił samobójstwo? (Getty Images)

25 sierpnia zgłoszono zaginięcie Matthew Mindlera, który nie odbierał telefonów i nie odpisywał na wiadomości od najbliższych. Po raz ostatni 19-letni aktor widziany był dzień wcześniej w akademiku. Niestety w sobotę 28 sierpnia potwierdził się najczarniejszy scenariusz - 19-latek został odnaleziony martwy w Manor Township, miejscowości leżącej niedaleko kampusu uniwersyteckiego. O śmierci aktora poinformował Daniel A. Wubah, dyrektor Uniwersytetu Millersville w Pennsylwanii.

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci 19-letniego Matthew Mindlera z Hellertown w Pensylwanii - studenta pierwszego roku na Uniwersytecie Millersville. Nasze myśli są dziś z jego przyjaciółmi i rodziną w tym trudnym okresie. (...) To czas żałoby dla rodziny i naszej społeczności. Proszę, abyśmy w tym trudnym momencie wzajemnie się wspierali - czytamy w specjalnym oświadczeniu.

Zobacz także: Oni odeszli w 2021

Początkowo policja nie informowała publicznie, jaka była przyczyna zgonu nastolatka. W poniedziałek portal TMZ przekazał, że Mindler najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. 

Biuro koronera hrabstwa Lancaster potwierdziło, że śmierć nastąpiła w wyniku samobójstwa. Zlecono wykonanie badań toksykologicznych - donosi portal.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
Loka
12 miesięcy temu
Dziecięce gwiazdy albo ćpają i się staczają, albo zmieniają płeć albo popełniają samobójstwa. Niewiele jest takich, które pozostały na szczycie.
Jaaa
12 miesięcy temu
Bardzo smutne, ze tak młody chłopak, mający całe życie przed sobą nie widział sensu by żyć 😔 widziałam wywiady z ludźmi, którzy próbowali odebrać sobie życie, a po latach byli wdzięczni, ze zostali odratowani. Kochani wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, nawet jeżeli teraz jest Wam bardzo ciężko, to po latach na pewno będzie wspominali ten ciężki okres dumni z siebie, ze daliście sobie radę ❤️✨
Danka Norek
12 miesięcy temu
Dokąd zmierza ten świat skoro już dzieci odbierają sobie życie...
........
12 miesięcy temu
Smutne
Anka
12 miesięcy temu
Jedni chorują inni się zabijają...życie suks
Najnowsze komentarze (60)
Montreal
11 miesięcy temu
Gwiazdeczkom obraca sie świat o 360 stopni różne sa motywy samobójstw z reguły taki osobnik sekret zabiera do grobu Młody czlowiek a juz powędrował w zaswiaty śmiało mozna rzec c est la vie
z14
11 miesięcy temu
Oczywiste, że doprowadzili dziecko do załamania... :-( smutne, ale za wykorzystywanie dzieci dla pieniędzy powinni siedzieć.... Łącznie z rodzicami, którzy na to pozwolili.
Sebastian
12 miesięcy temu
Kto to wykorzystywał Stiven Spilberg ?
Edek
12 miesięcy temu
Nikt w HOOLYWOOD nie dostaje roli za darmo.
ewa
12 miesięcy temu
To że popelnił samobójstwo to wcale nie jestem zdziwiona.
Sxrgu
12 miesięcy temu
Co on miał we łbie??? 19 lat i taka destrukcja aż do samobója.Szok żeby aż tak było źle? Zawsze jest jakieś wyjście z trudnej sutuacji...Nie poddawajcie się nigdy.
Wredny staruc...
12 miesięcy temu
Piszcie co chcecie, ale psychika ludzi coraz słabsza. Piszę ogólnie bo nie znam powodów tego chłopaka. Kiedyś było biedniej, było więcej pracy ( choćby więcej dzieci, do utrzymania i do wychowia i to w gorszych warunkach życiowych), Polskę toczyły wojny, obozy koncentracyjne i częste przemiany, brak stabilizacji, węgiel, studnia i cerowanie skarpet. Czasy były trudniejsze, opieki państwa mniej, medycyna w tyle, ale psychika dużo twardsza. Nie wiadomo było czy bać się kolejnej wojny czy zakupów z piątką dzieci przez śnieg do kolan w sklepie oddalonym o 3 km, a może śmierci na wyrostek robaczkowy bo coś boli prawa strona, ale teraz do szpitala nie można bo tysiąc spraw na głowie, pójdzie się jak już nie będzie szło wytrzymać. Dzieciak jak dostał w łeb od nauczyciela to nie mówił ojcu bo by dostał drugi raz i tak żyło się dalej, teraz jest luksus, dostatek i wygoda, uogólniając oczywiście.
Faaaz
12 miesięcy temu
Dragi. Albo sam sobie zabrał życie, albo odebrali mu ci, którym nie płacił na czas za biały proszek. Tak załatwiono Williamsa czy Houstonkę.
depresja
12 miesięcy temu
to straszna choroba...
Pele
12 miesięcy temu
Kto to znowu jest???!!!
Ania
12 miesięcy temu
Na współczesnych zdjęciach ma smutek na twarzy i w oczach. Ale to przykre, że ci, którzy chcieliby żyć nie zawsze mogą, za to ci, którzy mogą, marnują ten dar.
Życie
12 miesięcy temu
A ja czasami zazdroszczę takim ludziom odwagi...
Ola
12 miesięcy temu
To takie straszne. Jak trzeba cierpieć, żeby chcieć przestać istnieć.
Jaga
12 miesięcy temu
Musieli go tam nieźle wyobracać, że nie dał rady z tym żyć ☹️
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie