Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Śmieszek Andrzej Duda DEMENTUJE plotki o ślubie córki: "Zaproszenia nie dostałem"

415
Podziel się:

Andrzej Duda zabrał głos po informacjach Pudelka o odwołanych zaślubinach Kingi Dudy. Prezydent postanowił uciąć spekulacje internautów i przytoczył na Twitterze rozmowę, jaką przeprowadził w niedzielę z córką. Wyluzowany tata?

Śmieszek Andrzej Duda DEMENTUJE plotki o ślubie córki: "Zaproszenia nie dostałem"
Andrzej Duda komentuje doniesienia o odwołanym ślubie Kingi Dudy (East News)

W związku z tym, że Andrzej Duda na fotelu prezydenta zasiada już drugą kadencję, naturalne jest, że zainteresowaniem ze strony mediów cieszy się nie tylko on sam, ale i jego najbliżsi. Szczególne emocje wzbudza córka głowy państwa. Opinię publiczną coraz częściej interesują nie tylko zawodowe poczynania Kingi Dudy, ale i jej życie uczuciowe.

Pudelek dotarł do sensacyjnych informacji, że latorośl Andrzeja i Agaty znów znalazła się na rynku singli. Wcześniej informowano bowiem o tym, że Kinga i jej (były już) chłopak, Bartłomiej planują ślub. I to jeszcze w tym roku.

Zobacz także: Wystąpienie Kingi Dudy po ogłoszeniu sondażu IPSOS. "Nikt nie zasługuje, by być obiektem nienawiści"

Choć udało nam się potwierdzić, że informacje o zamążpójściu Dudówny to plotki, na forach internetowych rozgorzały spekulacje na temat domniemanego ślubu w tajemnicy, z dala od ciekawskich paparazzi. Najwidoczniej dotarły one do ojca Kingi Dudy, bowiem prezydent postanowił zabrać głos w tej sprawie. Oczywiście za pośrednictwem Twittera.

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk... - napisał Duda, załączając trzy roześmiane emotikony, tym samym potwierdzając, że na ten moment nie planuje wydawać córki za mąż.

Doceniacie poczucie humoru naszego prezydenta?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(415)
lol
3 lata temu
To jest oficjalne konto prezydenta? Serio? Tragikomizm.
Letlive
3 lata temu
Po co komentować życie tej dziewczyny. Nie staje na ściankach, zasuwa żeby mieć dobry zawód. Po co jej dowalać? Za ojca? Takie trochę polskie...
Rrrrr
3 lata temu
Śmieszkuje źle, nie śmieszkuje jeszcze gorzej 🤦🏽‍♀️
Polak z Ausra...
3 lata temu
Powiem tak; Nie jestem zwolennikiem PIS'u i nie znam się na polityce, ale kocham Polskę i pragnę aby Polska była rządzona przez mądrych i uczciwych ludzi. - Mieszkam w Australii już blisko sześćdziesiąt lat, a ponieważ czytam i rozmawiam z Polakami oraz słucham różnych opinii i wiadomości o mojej ojczyźnie, a również na temat Pana jako prezydenta Polski. - Dużo już wiem na temat całej waszej rodziny, wobec czego chcę też powiedzieć, że lubię Pan jako inteligentnego i uczciwego człowieka (co podkreśliła Pani Kinga w swojej elokwentnej wypowiedzi w czasie kampanii wyborczej). - Mam duży sentyment do całej waszej miłej i sympatycznej rodziny. Oby Pan swoje stanowisko zawsze mógł wykorzystywać w dobrych celach dla Polski i Polaków. - Co do Państwa przemiłej córki, to wiadomo, że również Pani Kinga znajduje się na wokandzie zainteresowania publicznego, więc cieszę się, że umie Pan obracać niektóre komentarze w żarty. Gratuluję i życzę dalszych mądrych posunięć na rzecz dobrobytu i sprawiedliwości w Polsce.
Gość
3 lata temu
Ale śmieszek z naszego Pana Prezydenta !! w sumie ma rację, media dla klikalności napiszą najbardziej bzdurne artykuły.
Najnowsze komentarze (415)
no nie,
3 lata temu
anżej,błagam.
gtr
3 lata temu
zalecenia wiadome
zlosliwa
3 lata temu
pewnie by przyszedl z tym lesnym costam
Ja***
3 lata temu
Oczy mi krwawia! Czy on ma dysgrafię ?
Kolec
3 lata temu
Ja gdybym miał takiego ojca to też bym go na ślub nie zaprosił.
Luk
3 lata temu
Stroi miny jak Mussolini
o tempora...
3 lata temu
Pyta się Jerzy!
gość
3 lata temu
Pan Andrzej Duda jest najlepszym i najuczciwszym prezydentem Polski. To mądry, inteligentny, wyrozumiały i walczący o dobro każdego Polaka. Tylko obrzydliwcy i zazdrośnicy oczerniają i wyśmiewają pana prezydenta i jego rodzinę. Za ich zachowanie trudno nazywać ich ludźmi.
pytam
3 lata temu
A kiedy POmponik pokaże zdjęcie USG Kasi Cudnej?
hahaha
3 lata temu
POmponik 🤣
nie widzę pro...
3 lata temu
ja też głupie teksty pod swoim adresem obracam w zarozumiało-sarkastyczno-ironiczne odpowiedzi. podchodzę do tego zdroworozsądkowo, a to co miał napisać... obrócił w żart durne artykuły opisujące jakąś nieistniejącą sytuację o jego córce (dodam, że jestem bardzo krtytycznie nastawiony do Andrjeja)
Tesc
3 lata temu
Jest kawaler do wziecia, jarek czeka...
ajj
3 lata temu
po prostu Jaś Fasola a córka go nie zaprosi bo byłby to obciach
hi hi hi
3 lata temu
Kinga zbyt ładna to nie jest, ale po takich reproduktorach i tak jest nie źle.
...
Następna strona