Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

Sylwester Wardęga twierdzi, że Lexy Chaplin WIEDZIAŁA o Stuu. Miała mieć kontakt z jedną z dziewczyn. "To rzuca trochę inne światło..."

50
Podziel się:

Sylwester Wardęga nie ma wątpliwości, że Lexy Chaplin miała dowody na to, jak względem nieletnich zachowywał się Stuu. Jednej z ofiar influencerka miała zaproponować nawet pomoc prawną.

Sylwester Wardęga twierdzi, że Lexy Chaplin WIEDZIAŁA o Stuu. Miała mieć kontakt z jedną z dziewczyn. "To rzuca trochę inne światło..."
Sylwester Wardęga ma dowód na to, że Lexy Chaplin wiedziała o tym, co robił Stuu Burton (Instagram)

Echa Pandora Gate wciąż nie milkną. W głośną aferę poza Stuu i innymi influencerami, którzy mieli niewłaściwie zachowywać się względem nieletnich, zamieszana jest masa innych osób, które ponoć wiedziały o tym, co się działo.

Do tego grona zaliczyć można m.in. Lexy Chaplin. Była gwiazda Teamu X od początku wybuchu skandalu przekonuje jednak, że choć jakiś czas temu zaczęły docierać do niej pewne niepokojące informacje na temat Burtona, nigdy nie widziała żadnych dowodów, które mogłyby je potwierdzać. Pomimo swoich zapewnień 24-latka i tak mierzy się ze skutkami owych doniesień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Fagataaa: "Lubię wszystko, co związane z pracą influencerki"

Sylwester Wardęga twierdzi, że Lexy dysponowała dowodami przeciwko Stuu

Podczas ostatniego live Sylwester Wardęga podważył słowa Chaplin. Twierdzi on, że instagramerka była w posiadaniu niestosownych wiadomości, które wysyłał nieletnim Stuu, a nawet proponowała jednej z ofiar pomoc prawną.

Dostałem wiadomości do Lexy... Ona jakby dostała korespondencję, co ta dziewczyna pokrzywdzona jedna pisała, więc jakby dysponowała odrobiną dowodów, bo miała zeznania tej dziewczyny, można powiedzieć. Przynajmniej wiadomości. I też dostawała te wiadomości, co Stuart wypisywał. Podobno Lexy nawet chciała pomóc, zaproponowała, że menadżer pomoże prawnie, ale później się z tego wycofała... No, więc to rzuca trochę inne światło - mówił podczas transmisji Sylwek.

Myślicie, że Lexy zareaguje na jego słowa?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(50)
Kot
9 miesięcy temu
Krzysztof Pomorski, ped of il o którym prowadziła reportaż Ewa Zarska najprawdopodobniej nie został skazany a Ewa dziwnym trafem zmarła. W 2017 pełno reportaży ze został w Rosji odnaleziony, nie ma ani jednej wzmanki o procesie a jego nazwisko nie widnieje w rejestrze przestępców skazanych za przestępstwa se k ualne. Prosze - naglosnijmy to. Krzysztof ma obywatlestwo polskie - nie rosyjskie!
Kojot
9 miesięcy temu
Te wszystkie plexi fagasy i cąłą reszte należy pozamiatać i wyrzucić na śmietnik
Sąd najwyższy
9 miesięcy temu
A z księdzem to pierwsza tik toki nagrywa, piekło czeka hehe
Olo kolo
9 miesięcy temu
Ktoś na to pozwalał a teraz szuka winnych.
xxx
9 miesięcy temu
Chwila, ale to bylo x lat temu i ona sama byla wtedy nastolatka. On jest od niej sporo starszy, a ona sama byla w wieku tych nastolatek, kiedy to sie dzialo.
Najnowsze komentarze (50)
polszczyzna
9 miesięcy temu
ale tak jakby... ze jakby... wiec jakby... dzizys ile razy można to słowo użyć w wypowiedzi
Olo
9 miesięcy temu
Zaraz znowu ktoś nie wytrzyma ciśnienia i popełni samobójstwo bo to teraz taka moda, najpierw coś narobią chcą być sławni za wszelką cenę i po trupach potem nie wytrzymują ciśnienia medialnego i kończą marnie. I tyle z ich sławy i kasy. Hhahah nowe pokolenie idio…. I zmanierowanych dzieci….
Magda
9 miesięcy temu
No tak lexy na niewiele więcej lat niż te rezolutne dziewczynki, które pisały ze starszymi chłopcami w sposób jaki nie powinny i one były ofiarami, nieświadomymi, biednymi itp itd lexy była w ich wieku i miska taki sam światopogląd jak one... I lexy jest zła a one są cudowne Jezus Maria przecież to paranoja
ewa
9 miesięcy temu
Kto twierdzi? Ze co? O kim???
Szejk
9 miesięcy temu
Tam każdy ma jakiś interes. Ta cala Sukanek przecież nienl zrobiła tego z dobroci serca tylko z zemsty. Ona wiedziała ale nadal błagała tego Stuarta aby do niej wrocil bo była w nim zakochana po uszy. Gdyby z nią został to przymknęła by oko na wszystko i nie było by tych wszystkich płaczów że nie pozwoli na krzywdę dzieci. Owszem, poszła z tym na policję ale najnormalniej w świecie zrobiła to z zemsty. Ona wiedziała dużo wcześniej.
anna
9 miesięcy temu
pudel kogo lansujesz to jest chore
Rozgonić
9 miesięcy temu
Całe towarzystwo powinno znikać za seksualizacji dzieci tyle lat! Obozy dla dzieci, płatki śniadaniowe, piórniki, plecaki, a w tle pato gale mma, rozbierane teledyski i koledzy pedofile. MASAKRA
Fhk
9 miesięcy temu
Lexy, Dubiele, Boxdele, Fagaty i inne koniec z Wasza zawrotną karierą w necie
Ala
9 miesięcy temu
Słuchajcie molestowanie seksualne przez Wardege tez trzeba zbadac! Łapanie kobiet na ulicy za piersi jest ok? To jest karalne!
Karo
9 miesięcy temu
Zabieraj dziewczynko zabawki i wracaj do szkoły a poznien do prawdziwej pracy... Nie mieszaj juzw głowie innym gowniarzom
Truee
9 miesięcy temu
Skąd oni niby mają te informacje ?Hakują ich konta ?
Asia
9 miesięcy temu
To wszystko jakiś margines , od śledztwa są służby
Nina wina
9 miesięcy temu
Zaproponowala pomoc wiec co wiecej mogła bo nie rozumiem? Jesli ofiara sama soe nie zglosi na policje to co ona mogła zglosic? Bez Zgody ofiary tez bym nie szla na policje bo jesli ofiara nie chce to my nie mamy prawa za nich decydowac czy nam sie to podoba czy nie! Kuzwa a pan Wardega swiety jak obmacywał piersi to co? Masakra wszyscy
Ona
9 miesięcy temu
A to jak Wardęga macał biust obcych kobiet to już wszyscy zapomnieki