Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Sylwia Bomba żegna ojca swojego dziecka w poruszającym wpisie: "Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy"

35
Podziel się:

W środę informowaliśmy, że zmarł Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby z programu "Gogglebox" i ojciec jej córki Antoniny. Celebrytka odniosła się już do śmierci ekspartnera w emocjonalnym wpisie. "Bardzo dziękujemy za wyrazy współczucia" - pisze.

Sylwia Bomba żegna ojca swojego dziecka w poruszającym wpisie: "Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy"
Sylwia Bomba żegna ojca swojego dziecka w poruszającym wpisie (AKPA)

W środę na Pudelku ujawniliśmy, że zmarł Jacek Ochman, były prezes Znicza Pruszków i ekspartner Sylwii Bomby, uczestniczki programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Trzy lata temu, wtedy jeszcze jako para, doczekali się wspólnie córki Antoniny. W połowie 2021 roku informowali o rozstaniu, co miało być jej decyzją.

Jak udało nam się ustalić, Jacek Ochman przegrał walkę z nałogiem, z którego już od dawna usiłowała go wyciągnąć matka jego dziecka. Sylwia Bomba miała do końca walczyć o trzeźwość byłego partnera.

Walczył z alkoholizmem od wielu lat. W trakcie trwania związku Sylwia wielokrotnie próbowała go wyciągać z nałogu. Wysyłała go na odwyki. Niestety od trzech miesięcy Jacek nie miał już żadnego kontaktu z córką - mówiło nasze źródło.

Zobacz także: Antek Królikowski, kochanka i rodzina vs Joanna Opozda

Sylwia Bomba żegna ojca swojej córki

Do sprawy odniosła się w końcu także sama Sylwia, która udostępniła na Instastories krótkie oświadczenie. Potwierdziła w nim informacje o śmierci ojca jej córki i przyznała, że mocno to nią wstrząsnęło.

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi... Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 roku odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy - napisała.

Jednocześnie celebrytka znana m.in. z "Tańca z gwiazdami" podziękowała za spływające do niej kondolencje i wystosowała prośbę do mediów o uszanowanie jej prywatności.

Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby - zakończyła oświadczenie.

Kim był Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby?

Przypomnijmy, że o rozstaniu pary zrobiło się głośno na początku lipca zeszłego roku. To wtedy Bomba oświadczyła, że nie są razem już od kilku miesięcy. Mężczyzna sporadycznie pojawiał się na jej instagramowym profilu.

Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja - pisała.

Jacek Ochman w latach 2015-2021 pełnił funkcję prezesa Znicza Pruszków, a przed laty próbował też sił jako kandydat na członka zarządu PZPN. Jednocześnie działał w branży sportowej i prowadził własną działalność w tym zakresie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(35)
Agata.
3 tyg. temu
Bardzo ładnie napisane. Dajcie już im spokój. Tam są małe dzieci. Alkoholizm to choroba XXI wieku. Naszych czasów 😔
Aliś
3 tyg. temu
Jakby nie było, to ojciec jej dziecka. Rozpacz córki pewnie odczuwa i matka. Dajcie im spokój.
Luśka
3 tyg. temu
Niech spoczywa w pokoju.
nick
3 tyg. temu
chłop musiał być mocno nie szczęśliwy w środku skoro nawet nowa kobieta i dziecko nie potrafiły go zatrzymać
zaq
3 tyg. temu
Że kto??? Gwiazda?? W życiu o niej nie słyszałam.
Najnowsze komentarze (35)
bvc
3 tyg. temu
on mi przypomina byłego policjanta, który już nie musi opłacać zusu, ma emeryturę i se dorabia, czy on nie był kiedyś policjantem ??
Gość
3 tyg. temu
Zawsze była nadzieja na wznowienie kontaktów dziecka z ojcem, za rok, pięć, teraz nadziei nie ma. Mnie też by było bardzo przykro przez wzgląd na dziecko, nie na mnie, jak odchodze to nie wracam, nie kocham, wisi mi ktoś, ale tu jest dziecko to trochę inna sytuacja
Nick
3 tyg. temu
Taki starszy Rzeźniczak z wyglądu i ubioru 🤔
Tema7
3 tyg. temu
Do Olgi. Jeżeli już, to nie "Antonii", tylko "Antoniny". Prawdopodobnie ten ktoś zrobił zwykły "czeski" błąd i zapewne chciał napisać zdrobniale "Antosi", tak jak pisała Sylwia, a wyszło "Antoni". Trzeba myśleć i czytać uważnie.
Gość
3 tyg. temu
Czyli nie powiedziała co czują: smutek? radość? ulgę? cos pomiędzy? Chyba coś skomplikowanego, skoro nie potrafi wyrazić. Choć zbyt elokwentna nie jest i zasobem słów nie grzeszy, ale mimo wszystko...
Hesia
3 tyg. temu
Szkoda mi tej małej. Na starcie życia już takie kłody pod nogami. Też straciłam młodo tatę. Trudno dorastać z tą świadomością. Są momenty, gdy człowiek czuje się przez to wybrakowany :( patrzysz na innych, mają ojców... A tobie czegoś brakuje. Jest pustka. Czujesz żal.
Mały
3 tyg. temu
Dlaczego zamknięto zbiórkę na Oliego Rz.? Jest tak źle, że nie będzie operowany? Czy Magda poszła po rozum do głowy i wraca do PL?
Pati
3 tyg. temu
Ona się też przyczynila do jego upadku, że wpadł w alkohol. Ma wstrętny charakter, pokazuje to w programach
Mecenas
3 tyg. temu
Co za obluda!Ostatnio obsmarowywala go w mediach.
Brak słów
3 tyg. temu
Teraz żegna w poruszającym wpisie pare tygodni wcześniej psioczyla na niego u Opozdy
Lekarz
3 tyg. temu
Jak szczepiony to se pomógł prędziutko …
nick
3 tyg. temu
a tak się zastanawiałem jak wygląda jej facet gdy ją widziałem w ciąży w gogglebox-ie, ją i tą jej koleżankę blondi co wygląda jak piesek, też zaciążyła i doszedłem do wniosku że one frajerzą tych chłopów, ukwakną się jak larwy siedzą i komentują jak dwie bakterie, a od zapie... jest chłop niech robi, a ona mu kopsnie szpare na wieczór, i tak se życie układają, one na wierzchu, taki model nigdy nie będzie dobry a facet nigdy nie będzie szczęśliwy
Ferdek
3 tyg. temu
Nie chcem ale muszem się napić
Kasia
3 tyg. temu
Alkohol to też narkotyk, tyle,że w naszym kręgu kulturowym akceptowany. Wiele osób ma z nim problem, większy czy mniejszy, a rodzi to dramaty rodzin, bliskich. Przykre
Oferty dla Ciebie