Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Syn Moniki Zamachowskiej został OKRADZIONY! "Kupił ten rower od kolegi W RATACH"

68
Podziel się

Złodzieje mieli jednak pecha, bo zostali uwiecznieni na nagraniu z monitoringu...

Syn Moniki Zamachowskiej został OKRADZIONY! "Kupił ten rower od kolegi W RATACH"
Syn Moniki Zamachowskiej został okradziony (Instagram)
bDnKgWwR

Odkąd Monika Zamachowska rozstała się z Telewizją Publiczną w mało przyjaznych stosunkach, pojawia się w mediach głównie w kontekście swoich komentarzy na temat sytuacji polityczno-społecznej w Polsce. Dziennikarka, która ma teraz więcej czasu dla siebie, jest też dużo bardziej aktywna w mediach społecznościowych, regularnie dodając posty na Instagramie.

bDnKgWwT

Minęło wiele lat od skandalu, który wywołała, związując się ze Zbigniewem Zamachowskim, więc dużo odważniej chwali się też rodzinnym szczęściem. Niedawno Monika szczyciła się 6-letnim stażem małżeńskim, twierdząc, że idą ze Zbyszkiem "na rekord".

Sielankę Moniki zburzyło jednak przykre wydarzenie, które dotyczy jej syna. Dziennikarka poinformowała swoich fanów, że chłopak został... okradziony. Spod żoliborskiego domu Zamachowskich został mu zabrany rower, na który sam zapracował.

bDnKgWwZ

Spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 złotych. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats - oznajmiła Zamachowska. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich, czekając na okazję.

Dodała też, że zamierza dochodzić sprawiedliwości, a złodziei czekają przykre konsekwencje. Zostali bowiem uwiecznieni na nagraniu z monitoringu.

A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją - podsumowała dziennikarka.

Myślicie, że sprawcy zostaną ukarani?

bDnKgWxa
bDnKgWxb
bDnKgWxu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
Ewa
4 miesiące temu
Ludzie w nas i internecie siła, łapać złodziei - pomóżcie ! Wiem jak boli taka strata bo mi tez ukradli rower, też było nagranie ale Policja nic raczej nie zrobiła z powodu niskiej szkodliwości czynu i szybko ułożyli sprawę, proszę pomóżcie aby tym razem złodzieje ponieśli karę !!!
Ola
4 miesiące temu
Żal chłopaka, niestety kradzieże to prawdziwa plaga:( Pamiętam jak ukradziono mi mój, to prawdziwy szok..
Miki
4 miesiące temu
Oby szybko trafili do aresztu
bDnKgWxv
Ewa
4 miesiące temu
Witamy na Pudelku, rodzina pewnie dumna z synków
Aaaa
4 miesiące temu
Chlopak sobie zarabia na uber eats a dorosle dzieciaki zbyszka nadal zyja za jego kase:/
Najnowsze komentarze (68)
Olaf
4 miesiące temu
mam nadzieje ze kto ich podkabluje, niech da nagrodę pieniężna to kto sie znajdzie napewno
Olo
4 miesiące temu
Mojej córce też ukradli w Gdańsku i to z terenu szkoły podstawowej, nagrane na monitoringu, szkoła miała to w nosie, policja tym bardziej, co ciekawe w protokóle podałem cenę roweru 1000zł ,a z prokuratury przyszło umorzenie, ale z wyceną 200zł, po 3-4 tygodniach próba umorzenia sprawy nie pozwoliłem. Rower i tak nie znalazł się. Żałuję chłopaka, bo wiem jak to przeżywała moja córka..
ana
4 miesiące temu
Jezeli rower zostal ukradziony w godzinach pracy, to pracodawca powinien zwrocic koszty lub ubezpieczenie jesli mial
gosc
4 miesiące temu
za tylek i do mamra! jeszcze w maseczkach , jacy rozwazni
Anna
4 miesiące temu
Ja tydzien temu zostalam pobita przez Smigola Polaka.Mial pecha wszystko sie nagralo a policji powiedzial ze to ja go zatakowalam
Ggg
4 miesiące temu
Ona chyba bardziej chce się pożalić ze nie ma pieniędzy ... ze w ratach od kolegi ...
Lew T
4 miesiące temu
Naprawdę złodziejem jest nie ten kto ukradł potrzebną mu rzecz, lecz ten, który posiada rzeczy zbędne dla niego, a konieczne innym; tak czynią bogaci.
Vvxxxxf
4 miesiące temu
Jedni kradną mężów, inni rowery..
bDnKgWxn
Siwy
4 miesiące temu
Moze tylko pozyczyl bo potrzebowal do pracy dojechac a spoznil sie na autobus
ohohoho
4 miesiące temu
hej, czyzby byli jakiejs narodowosci ze ich sie tak broni
ghhjhhhjhjhhj
4 miesiące temu
przeciez mozna kupic mini kamerke albo gps i szybko znalezc rower w uk nikt nie kradnie rowerow bo namierza zlodzieja w pare minut
robi
4 miesiące temu
Nie trzeba było kupować roweru za 2000 zł tylko z Carrefour za 500 zł
Gosc
4 miesiące temu
Wstawiam już trzeci komentarz dlaczego są usuwane ? Pisze o tym ze ta pani nazwała 7% polskich wyborcow faszystami i tez powinna ponieść bezwzględna karę
Wrrr
4 miesiące temu
Coś mi nie pasuje, nagranie z monitoringu jest stabilne, a tu kamera lata na prawo i lewo, jakby komórką z ręki. To dlaczego od razu nie zareagowali ? W ogóle poszli sobie z linką , bez roweru.
...
Następna strona
bDnKgWxP