Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Syn Moniki Zamachowskiej został OKRADZIONY! "Kupił ten rower od kolegi W RATACH"

68
Podziel się:

Złodzieje mieli jednak pecha, bo zostali uwiecznieni na nagraniu z monitoringu...

Syn Moniki Zamachowskiej został OKRADZIONY! "Kupił ten rower od kolegi W RATACH"
Syn Moniki Zamachowskiej został okradziony (Instagram)
bEUKSdud

Odkąd Monika Zamachowska rozstała się z Telewizją Publiczną w mało przyjaznych stosunkach, pojawia się w mediach głównie w kontekście swoich komentarzy na temat sytuacji polityczno-społecznej w Polsce. Dziennikarka, która ma teraz więcej czasu dla siebie, jest też dużo bardziej aktywna w mediach społecznościowych, regularnie dodając posty na Instagramie.

bEUKSduf

Minęło wiele lat od skandalu, który wywołała, związując się ze Zbigniewem Zamachowskim, więc dużo odważniej chwali się też rodzinnym szczęściem. Niedawno Monika szczyciła się 6-letnim stażem małżeńskim, twierdząc, że idą ze Zbyszkiem "na rekord".

Sielankę Moniki zburzyło jednak przykre wydarzenie, które dotyczy jej syna. Dziennikarka poinformowała swoich fanów, że chłopak został... okradziony. Spod żoliborskiego domu Zamachowskich został mu zabrany rower, na który sam zapracował.

bEUKSdul

Spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 złotych. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats - oznajmiła Zamachowska. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich, czekając na okazję.

Dodała też, że zamierza dochodzić sprawiedliwości, a złodziei czekają przykre konsekwencje. Zostali bowiem uwiecznieni na nagraniu z monitoringu.

A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją - podsumowała dziennikarka.

Myślicie, że sprawcy zostaną ukarani?

bEUKSdum
bEUKSdun
bEUKSduG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
Ewa
rok temu
Ludzie w nas i internecie siła, łapać złodziei - pomóżcie ! Wiem jak boli taka strata bo mi tez ukradli rower, też było nagranie ale Policja nic raczej nie zrobiła z powodu niskiej szkodliwości czynu i szybko ułożyli sprawę, proszę pomóżcie aby tym razem złodzieje ponieśli karę !!!
Ola
rok temu
Żal chłopaka, niestety kradzieże to prawdziwa plaga:( Pamiętam jak ukradziono mi mój, to prawdziwy szok..
Miki
rok temu
Oby szybko trafili do aresztu
bEUKSduH
Ewa
rok temu
Witamy na Pudelku, rodzina pewnie dumna z synków
Aaaa
rok temu
Chlopak sobie zarabia na uber eats a dorosle dzieciaki zbyszka nadal zyja za jego kase:/
Najnowsze komentarze (68)
Olaf
rok temu
mam nadzieje ze kto ich podkabluje, niech da nagrodę pieniężna to kto sie znajdzie napewno
Olo
rok temu
Mojej córce też ukradli w Gdańsku i to z terenu szkoły podstawowej, nagrane na monitoringu, szkoła miała to w nosie, policja tym bardziej, co ciekawe w protokóle podałem cenę roweru 1000zł ,a z prokuratury przyszło umorzenie, ale z wyceną 200zł, po 3-4 tygodniach próba umorzenia sprawy nie pozwoliłem. Rower i tak nie znalazł się. Żałuję chłopaka, bo wiem jak to przeżywała moja córka..
ana
rok temu
Jezeli rower zostal ukradziony w godzinach pracy, to pracodawca powinien zwrocic koszty lub ubezpieczenie jesli mial
gosc
rok temu
za tylek i do mamra! jeszcze w maseczkach , jacy rozwazni
Anna
rok temu
Ja tydzien temu zostalam pobita przez Smigola Polaka.Mial pecha wszystko sie nagralo a policji powiedzial ze to ja go zatakowalam
Ggg
rok temu
Ona chyba bardziej chce się pożalić ze nie ma pieniędzy ... ze w ratach od kolegi ...
Lew T
rok temu
Naprawdę złodziejem jest nie ten kto ukradł potrzebną mu rzecz, lecz ten, który posiada rzeczy zbędne dla niego, a konieczne innym; tak czynią bogaci.
Vvxxxxf
rok temu
Jedni kradną mężów, inni rowery..
bEUKSduz
Siwy
rok temu
Moze tylko pozyczyl bo potrzebowal do pracy dojechac a spoznil sie na autobus
ohohoho
rok temu
hej, czyzby byli jakiejs narodowosci ze ich sie tak broni
ghhjhhhjhjhhj
rok temu
przeciez mozna kupic mini kamerke albo gps i szybko znalezc rower w uk nikt nie kradnie rowerow bo namierza zlodzieja w pare minut
robi
rok temu
Nie trzeba było kupować roweru za 2000 zł tylko z Carrefour za 500 zł
Gosc
rok temu
Wstawiam już trzeci komentarz dlaczego są usuwane ? Pisze o tym ze ta pani nazwała 7% polskich wyborcow faszystami i tez powinna ponieść bezwzględna karę
Wrrr
rok temu
Coś mi nie pasuje, nagranie z monitoringu jest stabilne, a tu kamera lata na prawo i lewo, jakby komórką z ręki. To dlaczego od razu nie zareagowali ? W ogóle poszli sobie z linką , bez roweru.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUKSdvs
bEUKSdvt
bEUKSdvu
bEUKSdvv
bEUKSdvw
bEUKSdvb