Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Przerażona Monika Zamachowska podsumowuje wyniki wyborów: "Prawie 7% dorosłych przedstawicieli mojego narodu to FASZYŚCI"

534
Podziel się:

Jednocześnie Monika zaapelowała do fanów, by wybrali się na drugą turę wyborów i "nie pozwolili, żeby zło dotknęło naszych bliskich". Mądrze powiedziane?

Przerażona Monika Zamachowska podsumowuje wyniki wyborów: "Prawie 7% dorosłych przedstawicieli mojego narodu to FASZYŚCI"
Przerażona Monika Zamachowska komentuje wybory (Instagram)
bESljUOJ

Monika Zamachowska wiele lat temu zniknęła z show biznesu, by móc w pełni oddać się rodzinnej idylli. Dziennikarka rozstała się z Telewizją Publiczną w mało przyjemnych okolicznościach, o czym często wspominała w mediach społecznościowych i wywiadach.

Oprócz standardowych postów na Instagramie, w których chwali się codziennymi aktywnościami, Zamachowska dzieli się też nieco poważniejszymi przemyśleniami. Celebrytka komentuje prawie każde ważne wydarzenie polityczne jak np. plan zaostrzenia prawa aborcyjnego czy plany przeprowadzenia wyborów podczas pandemii.

bESljUOL

Choć Zamachowska jest osobą wierząca, nie po drodze jest jej z "ideałami" wyznaczanymi przez partię rządzącą. Dziennikarka wielokrotnie krytykowała jej działania i angażowała się w polityczne spory.

Tym razem Monikę zszokowały wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich, która odbyła się w niedzielę. Co jednak najciekawsze, wcale nie chodziło jej o wynik uzyskany przez Andrzeja Dudę, lecz Krzysztofa Bosaka, który - jak powszechnie wiadomo - raczej nie kryje się ze swoimi skrajnymi poglądami.

bESljUOR

Wczoraj okazało się, że prawie 7% dorosłych przedstawicieli mojego narodu to faszyści, którzy czują potrzebę przeciwstawienia się "ślepej wierze w tzw. projekt europejski" (z programu Konfederacji) i którzy "propagandę LGBT" będą tępić wszystkimi sposobami, nawet siłą. Czy ktoś chciałby mi to wytłumaczyć? - dopytuje wzburzona Monika.

Post dziennikarki wywołał burzę i przyciągnął wyborców Bosaka, którzy stawali w jego obronie. Szczególne wrażenie zrobił na dziennikarce jeden z internautów, którego komentarz opublikowała w kolejnym poście.

Są ważniejsze rzeczy na tym świecie niż geje czy lesbijki. Proszę wybaczyć, ale pi*przy Pani głupoty. Najważniejsza jest dobra gospodarka, rozwój ludzki - dzięki temu, że większe możliwości. I przede wszystkim wolność wyboru. Nie będzie Pani uczyła mnie, kogo mam kochać czy uwielbiać, bo to jest właśnie wchodzenie w strefę wolności - napisał zdeklarowany fan Bosaka.

bESljUOS

Oburzona Monika postanowiła zareagować na ową wiadomość, nawołując jednocześnie pozostałych fanów do ukrócenia nienawiści.

Na przykład taki komentarz dostałam od prawdziwego polskiego patrioty. Usunęłam. Zablokowałam. Ale ten człowiek ma przecież jakąś rodzinę, znajomych. To zło się rozprzestrzenia jak rak. Jest mi tak strasznie z tym źle. Nie mam już siły tłumaczyć, że zawsze najważniejszy jest CZŁOWIEK. Błagam was, wybierzcie mądrze 12. lipca. Nie pozwólmy, żeby zło dotknęło naszych bliskich - zaapelowała.

Zamachowska dodała następnie, że "Trzaskowski nie jest kandydatem idealnym, ale nie przyciąga niebezpiecznych, faszyzujących, szowinistycznych ksenofobów".

Mam poważny problem z tym, co zrobił, a raczej, czego nie zrobił w kulturze w Warszawie. Ale on nie przyciąga tych wszystkich niebezpiecznych, faszyzujących, szowinistycznych ksenofobów z hasłami "Polska dla Polaków". I błagam, nie wkładajcie do tego worka naszej wiary. To naprawdę nie ma nic do rzeczy - podsumowała Zamachowska.

bESljUOT

Mądre słowa?

bESljUOU
bESljUPm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(534)
Xxxxx
rok temu
Jak można głosować na PO? Ludzie już zapomnieliscie?
Ania
rok temu
Bardzo nad nie obchodzi jej zdanie.
Ffs
rok temu
Bardzo nas to nie obchodzi
bESljUPn
Zrozumiała?
rok temu
Ja to Pani wytłumaczę - są ludzie którzy wierzą w takie wartości konserwatywne jak rodzina, życie dziecka poczętego i związek kobiety i mężczyzny. Ludzie dla których konserwatywny model rodziny jest czymś świętym - w przeciwieństwie do rozwodów i podkradania cudzych mężów. Nazywanie kogoś faszystą - tylko dlatego, że ma konserwatywne poglądy i nazywa rzeczy po imieniu (stąd kolą w oczy) - nie ma uzasadnienia.
analfabeta
rok temu
Pani Moniko czy Pani wie naprawdę co to znaczy Faszyzm ?, proszę przestudiować to słówo zanim Pani go użyje. Głupota i niewiedza jest złem !!! Jeżeli chodzi o zmuszanie innych to niech pani dokładnie przeczyta co napisałem. Pani Moniko to są tylko fakty. Proszę dokładnie przestudiować ruchy LGBT od początku. Na samym początku były tylko słowa ' Rodzina to coś przestarzałego i nieaktualnego, liczą sie związki i relacje, później było musimy zalegalizować nasze związki, następnie było musimy żądać slubów kościelnych, następnie doszło do żądań o adopcję, teraz ostatnio zaczynają żądać żeby już nie nazywać ich relacją czy związkiem tylko rodziną. Tak samo z ideologią Gender. Teraz ruch LGBT logicznie myśląc będzie chciał aby mężczyznom odcinać siusiaki i przyszywać je kobietom. Pani Moniko jak napisałem głupota i niewiedza jest złem. Zanim coś napiszemy powinniśmy przestudiować cały temat. Geje i Lesbijki już dawno żyli w swoich relacjach i nikt nie reagował. Sprawy dziedziczenia można było rozwiązać prawnie bez najmniejszych problemów nie potrzeba było legalizowania związków ani ślubów. Więc jeżeli oni wracają do słowa rodzina to wiedzą w głębi duszy że coś jest nie tak. Pisze sie wszędzie że nie prowokują tylko chcą żyć, proszę obejrzec ich parady, szyderstwa do ludzi wierzących ataki w systemie demokratycznym !!! na osoby które mają inną filozofię życia i wiarę, wyzywają innych od homofobów i robią wszystko żeby ich zniszczyć, i jeszcze gorzej. Czy tak wygląda według Pani demokracja. Następnie będą rządali praw dla zoofili, i nekrofili i innych dewiacji. Taka jest prawda Pani Moniko.
Najnowsze komentarze (534)
kkk
rok temu
czy ona ma jakis fanow
aleks6662920
rok temu
Pani Monika jak zwykle mądrze, na tematy na które ma olbrzymią wiedzę...
70rok
rok temu
Wstydzę się teraz że zdarzało mi się oglądać w TVP tyle wypowiedzianych słów żal mi POLAKÓW
Icek
rok temu
Ta słuszna rasa tak ma ,zawsze pluje na mój kraj,ot wężowe zdradzieckie plemię które przyjęła nasza ojczyzna a oni tak się odwdzięczają.
jato
rok temu
Ja to Pani wytłumaczę - są ludzie którzy wierzą w takie wartości konserwatywne jak rodzina, życie dziecka poczętego i związek kobiety i mężczyzny. Ludzie dla których konserwatywny model rodziny jest czymś świętym - w przeciwieństwie do rozwodów i podkradania cudzych mężów. Nazywanie kogoś faszystą - tylko dlatego, że ma konserwatywne poglądy i nazywa rzeczy po imieniu (stąd kolą w oczy) - nie ma uzasadnienia.
SZOK
rok temu
Co za brak wiedzy. Już niech lepiej nic nie mówi bo się ośmiesza. Zbynio też ma takie zdanie ?
wyborca
rok temu
Kobieto ogarnij się ! Zrób coś ze swoim życiem ! Zero wiedzy historycznej i politycznej , no ale to przecież INTELIGENCJA !!!
Mojo
rok temu
Beside pozew
bESljUPf
Jack
rok temu
Nie rozumiem dlaczego pani Monika mówi o mnie jako o faszyście, ksenofobie itd. Kogo ona jest autorytetem? Kogo lansuje? A istotniejsze jest to czy jest ona osobą na tyle mądrą, że i świadomą swoich wypowiedzi. Problemy z naszą ojczyzną zaczną się wówczas, gdy rząd i prezydent (obecnie już bez znaczenia na kogo zagłosujemy w II turze) rozpoczną realizację roszczeń wynikających z ustawy 447. To już tylko kwestia czasu. Jedyną nadzieją (choć wątłą) był wybór K. Bosaka. Wątłą, bo naciskający na realizację tych roszczeń „przyjaciel” - USA jest potężny. Żal tylko tego kraju. Pozostało nam obserwować to co się będzie działo i sposób w jaki ta niesprawiedliwość się dokona. Bo chyba co do rozpadu państwa w takich okolicznościach nikt nie powinien mieć wątpliwości. Jak to się dzieje (zachodzę w głowę), że grupka reprezentantów czyli rząd, może zniszczyć dorobek całego narodu decydując za niego i nie ponosząc za te decyzje odpowiedzialności.
Gonzo
rok temu
Przecież to prawda więc o co chodzi
AHF
rok temu
Masz niebieskie oczy, blond włosy więc czy się martwisz. Inaczej ma się sprawa z tym co za Tobą stoi.
gość
rok temu
Jest wierząca dlatego nie po drodze jej z PIS, to z kim, bo PO chce burzyć kościoły.
gosc
rok temu
idz kobieto dalej rozbijac rodziny - dobra w tym jestes
Libra
rok temu
po co oglądacie tych wszystkich aktorów , celebrytów interesujecie się ich życiem skoro oni tak gardzą Polakami
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESljUPY
bESljUPZ
bESljUQa
bESljUQb
bESljUQc
bESljUPH