Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Gniewna Monika Zamachowska krytykuje antyaborcyjne zapędy Kai Godek: "Pójdzie pani DO PIEKŁA"

241
Podziel się:

Dziennikarka również pokusiła się o komentarz w sprawie projektu "Zatrzymać aborcję", który działaczka pro-life "sygnuje" swoją twarzą. "Co za paranoja" - kwituje gorzko żona Zbyszka.

Gniewna Monika Zamachowska krytykuje antyaborcyjne zapędy Kai Godek: "Pójdzie pani DO PIEKŁA"
Monika Zamachowska krytykuje projekt forsowany przez Kaję Godek (Instagram.com, Getty Images)

Podczas gdy obywatele siedzą w domach w ramach walki z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, Sejm przygotowuje się do głosowania nad obywatelskim projektem "Zatrzymać aborcję". W myśl jego zapisów za usunięcie ciąży, bez względu na jakiekolwiek okoliczności, groziłoby do 5 lat więzienia.

Pomysł debatowania nad zaostrzeniem przepisów aborcyjnych, szczególnie w obliczu wyniszczającej walki z koronawirusem, spotkał się z niezwykle emocjonalną reakcją obywateli. Swoje zdanie na ten temat wyraziło już wiele osób publicznych, w tym Anja Rubik, która zdecydowanie nie przebierała w słowach. W ramach "wdzięczności" za odzew Kaja Godek postanowiła z kolei wręczyć jej pozew za zniesławienie.

Teraz do grona osób publicznych, które zabrały głos w sprawie nadchodzącej debaty o kontrowersyjnym projekcie, dołączyła także Monika Zamachowska. Żona Zbyszka najwyraźniej także nie należy do zwolenników zmian forsowanych przez Kaję Godek i dała temu wyraz w krótkim, lecz dosadnym poście opublikowanym na Instagramie.

Przykro mi. Taki wieczór. Co za paranoja. Serio? Naprawdę? Teraz? Pójdzie pani do piekła, pani Godek. W pierwszym szeregu. #kobietakobiecie #przykrobardzo #trudnyczas #dlakobiet #trzymajmysię - napisała Monika pod opublikowanym zdjęciem.

Reakcje na wpis Moni, zgodnie z oczekiwaniami, okazały się dość skrajne. Zdecydowana większość komentarzy przemawia na korzyść dziennikarki i nie brakuje głosów wdzięczności za jej stanowisko w tej sprawie, jednak znalazło się też kilka osób, które postanowiły ją skrytykować. Podobna sytuacja miała miejsce przy okazji wpisów innych osób publicznych, między innymi Barbary Kurdej-Szatan czy Magdy Mołek.

Myślicie, że Kaja Godek spodziewała się tak licznego odzewu?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(241)
Hanna
2 lata temu
Godek walczy Tylko o a zakaz aborcji eugenicznej. Reszta zostaje. Przeczytaj projekt zanim skrytykujesz
miśka
2 lata temu
nie znam kobiety, która "chętnie" poddała się aborcji. to trudna i tragiczna decyzja. kobiety które opowiadają się za prawem do aborcji są przedstawiane jako dzi..wki "dające na prawo i lewo", i traktujące aborcję jak zabieg kosmetyczny. z jednej strony uduchowione "święte", z drugiej "rozkładajace nogi" na zawołanie baby, których życiowym celem jest wyskrobanie niewinnych płodów i mordy na nienarodzonych dzieciach - to wg PIS. koszmar! Zapewnijcie opiekę i dofinansowanie od momentu, kiedy wiadomo, że ciąża jest ryzykowna i wiadomo,ze dziecko urodzi się niepełnosprawne, aż do końca zycia takiego urodzonego obywatela. Zapewnijcie wsparcie finansowe i psychologiczne kobiecie która jest w takiej ciąży od momentu stwierdzenia tegoż, niezależnie od tego, czy dziecko przeżyje czy nie. A dopiero potem zabraniajcie aborcji.
Ona
2 lata temu
Przebrzydła baba i życia w Polsce nie będzie miała ,z normalnej rodziny z pewnością nie jest to widać !precz z nią !!!!!!
lika
2 lata temu
pamietacie strajkujace matki z niepelnosprawnymi dziecmi? pis wywalil ich z sejmu. a tu prosze taka troska o płody... przeraza mnie ich dwulicowosc
Ewa
2 lata temu
Dlaczego takie prymitywy mają decydować o losie innych kobiet? Chodzi o poniżenie innych, dokuczenie im? Z kolei też obecni politycy nie dość, że gardzą kobietami, to i przyrodą? Pragną tylko wybijać zwierzęta? Wycinać drzewa? Wszystko piękne niszczyć? A upośledzeni dalej na nich głosują?
Najnowsze komentarze (241)
Gość
2 lata temu
Tylko Duda!
dozorca
2 lata temu
Ona dopiero pójdzie, a ty już tam jesteś.
Mieczysław
2 lata temu
Ale autorytet moralny ...ha,ha,ha...Monika Zamachowska...ha,ha,ha! Pani Kaja Godek jest PRAWDZIWYM AUTORYTETEM MORALNYM...KŁANIAM SIĘ NISKO!
gość
2 lata temu
Do piekła to raczej pójdą ci co mordują swoje nienarodzone dzieci. Szkoda, że jej obecny mąż nie nalegał na aborcję nie musiałaby teraz płacić na cudze dzieci!
Ewa
2 lata temu
Kim Pani jest, Pani Moniko, żeby decydować kto pójdzie do piekła? Panem Bogiem? Przepraszam, Panią Bozią? Trochę pokory. Piekło na Ziemi to aborcja. Jakoś wszyscy, którzy ją usprawiedliwiają już się urodzili. Jeśli urodzili się zdrowi, po prostu mieli mega szczęście. Ludzie, doceńmy to szczęście i dajmy na nie szansę każdemu. KAŻDEMU
czarny rydz
2 lata temu
godek to psychopatka wystarczy popatrzyć na tego wstrętnego nawiedzonego ry-ja !!!
czarny rydz
2 lata temu
godek to psychopatka wystarczy popatrzyć na tego wstrętnego nawiedzonego ry-ja !!!
Życzliwa
2 lata temu
Pani godek jestem kobietą świadomą swojej kobiecości , matką dwojki dorosłych dzieci i nie życzę sobie aby ktoś taki jak pani mowił mi jak mam żyć. Ewidentnie ma pani problemy ze sobą, polecam dobrego kochanka, zapewniam że po miesiącu zobaczy pani świat w neonowych kolorach i przestanie pani uprzykrzać życie innym
mnbv
2 lata temu
do piekła idą osoby , które żyją niesakramentalnie, a ta pani ma już trzeciego męża
arbiter
2 lata temu
Szanowna pani MR... wolność to nie to samo co samowola. Biedny to człowiek, który swoje poglądy w dotyczącej kwestii uzależnia od swoich nieopanowanych popędów. Kaja G. jako kobieta odpowiedzialna ma rację!!!
judaszka
2 lata temu
ma pokute spytajcie sie jej ile zrobiła skrobanek ,,,,,,,,,,bo ludzie wiedza ,,,,
KOD
2 lata temu
PANI ZAMACHOWSKA JUZ JEST W PIEKLE TYLKO O TYM NIE WIE!!!!
coto
2 lata temu
Co to za znaczek jak u SSmanów?
Yogi
2 lata temu
Po urodzeniu niepelnosprawnego dziecka proszę zostawiać je pod drzwiami mieszkania Pani Godek. Na pewno się nim zajmie ma jedno to i kolejne nie sprawi jej problemu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie