Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Rozsierdzona Barbara Kurdej-Szatan sprzeciwia się zakazowi aborcji: "Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci Z GWAŁTU i przekazywać genów zwyrodnialca"

321
Podziel się:

Celebrytka nie kryjąc emocji zaapelowała do Polek, aby oprotestowały kontrowersyjną ustawę. "Wyłączam komentarze. Nie mam ochoty czytać pato-katolskich psuedowypowiedzi" - dodała.

Rozsierdzona Barbara Kurdej-Szatan sprzeciwia się zakazowi aborcji: "Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci Z GWAŁTU i przekazywać genów zwyrodnialca"
Barbara Kurdej-Szatan (ONS, ONS)
bEUYuDfV

Obywatelski projekt całkowitego zakazu aborcji, również w przypadkach, gdy zagraża ona życiu kobiety, jest wynikiem gwałtu lub gdy wiadomo, że dziecko urodzi się nieuleczalnie chore, nieoczekiwanie wrócił do Sejmu, wywołując powszechne oburzenie. Kontrowersyjna inicjatywa Kai Godek budzi tym razem emocje nie tylko z powodu stawianych postulatów, lecz także czasu, w którym zdecydowano się o nich debatować. W związku z tym, że debata nad ograniczającym wolność Polek pomysłem polityk ma odbyć się w czasie pandemii koronawirusa, a kobiety nie mogą go oprotestować na ulicach, protest przeniósł się do sieci.

bEUYuDfX
Zobacz także: Niesiołowski o projekcie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej: ciemnota, fanatyzm, nieuctwo

Do grona protestujących przeciwko skandalicznej ustawie dołączyła właśnie Barbara Kurdej-Szatan, która już przeszłości nie kryła się ze swoimi poglądami w tej materii, biorąc udział w czarnym proteście. Aktorka postanowiła opublikować na Instagramie obszerny wpis, w którym zaapelowała do Polek, aby sprzeciwiły się zaostrzeniu przepisów antyaborcyjnych. Celebrytka nie kryła silnych emocji (zachowujemy oryginalną pisownię).

Serio... znowu to samo... - zaczęła Kurdej-Szatan. Akurat, gdy wszyscy zamknięci jesteśmy w domach, wykorzystywana jest sytuacja i ponownie w Sejmie będzie rozpatrywany projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji. Przecież my nie walczymy o to, aby aborcję można było wykonać w każdym momencie, bo taki kobiecy kaprys. Walczymy o to, abyśmy nie musiały i abyście Wy nie musiały w przyszłości rodzić dzieci z wrodzonymi ciężkimi wadami, skazanymi na szybką i potwornie męczącą - i dla dziecka i dla kobiety - śmierć.

bEUYuDgd

Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci z gwałtu i całe życie przypominać sobie o tym i jednocześnie przekazywać geny zwyrodnialca dalej w kolejne pokolenia. Aby nie musiały rodzić w momencie zagrożenia własnego życia i tkwić w przerażeniu, że zaraz umrą... Niech po prostu zostanie tak, jak jest teraz!!! Nie możemy wyjść na ulicę, ale możemy okazać swój sprzeciw tu. Nie dajmy się!!! Pamiętajcie, że niewola narodów zawsze zaczyna się od prób ubezwłasnowolnienia kobiet...

Wyłączam komentarze. Nie mam ochoty czytać pato-katolskich (bo to nie są prawdziwi, wierzący, dobrzy ludzie) nieuświadomionych, skrajnych pseudowypowiedzi - dodała na koniec.

Zgadzacie się z nią?

bEUYuDge
bEUYuDgy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(321)
Tamta
2 lata temu
Ustawa antyaborcyjna to PROJEKT OBYWATELSKI a nie wymysl sejmu jak wielu twierdzi. Każdy taki projekt musi być rozpatrzony przez sejm. Ten trafił znowu do sejmu ponieważ od ostatniego posiedzenia (w listopadzie) na którym po raz pierwszy w nowej kadencji został przeczytany , minęło pół roku więc według przepisów musi ponownie zostać rozpatrzony. !! I tylko dlatego ,młoty. Wiadomo że nie przejdzie ale musi ponownie trafić do sejmu. Żałosne jest to jak wielu próbuje manipulować i rozsiewać nieprawdziwe informacje żeby grać ludziom na emocjach. A w pierwszej kolejności wszystkie st.kniete celebrytki.
Oczytana
2 lata temu
PRZECZYTAJCIE PROJEKT, a później się plujcie...
DoBudy
2 lata temu
Nie ogarniam czemu publiczni ludzie zanim cokolwiek ogłoszą/napiszą nie upewnią się co do rzetelności informacji i powielają newsy wzięte z kosmosu. Po pierwsze to jest to projekt obywatelski! Ludzie kochani jakby to był inny rząd też by musiał go rozpatrzyć... To nie inicjatywa PISu... No ale jechanie po pisie dobrze się sprzedaje nawet jak polega na powielaniu nieprawdziwych informacji Po drugie chodzi tylko o aborcję eugeniczna,pozostałe dwa przypadki (gwałt i zagrożenie życia matki) mają pozostać bez zmian. Więc to kolejne kłamstwo powtarzane przez masę ludzi w tym celebrytów (Kurdej-Szatan, A.rubik itd) Żeby było jasne, nie jestem zwolenniczką PiSu Nie cierpię po prostu zakłamania z chęci przypodobania się jakieś grupie społecznej w tym przypadku liberalnej części społeczeństwa.
bEUYuDgz
Gościówa
2 lata temu
Nie rozumiem jednej rzeczy, skoro istnieje coś takiego jak aborcja, która jest indywidualną decyzją poszczególnych osób, to dlaczego na los innych wpływać mają osoby, których ta decyzja nie dotyczy? Bo są katolikami? To im daje możliwość decydowania co ktoś może a co nie? Polska nie jest jedynie krajem katolickim, są różne wyznania. Każdy powinien w takiej sprawie sam podejmować decyzję.
Ania
2 lata temu
Pani Barbaro, mama urodziła mnie w wieku 17 lat w latach osiemdziesiątych,nie było jej latwo, tym bardziej,że ówczesny chlopak a mój tato nie chciał dziecka i nawet dawał pieniądze na aborcję żeby było bez komplikacji. Dzięki mamie, wspaniałej kobiecie żyje,skończyłam studia, pracuję, mam rodzinę, dorosłego syna. Pani zapewne w tej sytuacji w jakiej była wtedy moja mama, by mnie usunęła. Dzięki losowi, Bogu, nie jest pani moja mama.
Najnowsze komentarze (321)
wzdychanie
2 lata temu
dlaczego ona ciągle wzdycha w serialu M Jak Miłość? minimum dwa razy w każdej scenie w każdym odcinku... kiedy zauważa to ludzie z ekipy filmowej???
Mieczysław
2 lata temu
Same "wzorowe" matki, które najpierw się podkładają, a potem poddają aborcji... Zanim poddasz się kobieto żądzom...POMYŚL, a nie będziesz mordować... STOP ABORCJI NA ŻYCZENIE!
Jula
2 lata temu
Do Ani , równie dobrze mogła tak jak twój tatuś , po urodzeniu nie zajmować się tobą. Na przykład oddać do bidulka. .. Jej wybór, miał taki ..
Mariusz.
2 lata temu
Kaja Godek ma rację. Życie człowieka zaczyna się od poczęcia. Dziecko czy jest chore, powinno się urodzić. Dziecko, które jest wynikiem gwałtu też powinno się urodzić. Bo dziecko temu jest niewinne, zaistniałej sytuacji.Taka jest prawda. Skazywanie dziecka na aborcję to jest skazywanie Pana Jezusa na śmierć. Brońcie życie, módlcie się o jego zachowanie np: Adopcją Dziecka Nienarodzonego.
InkwizytoR
2 lata temu
Obywatelka Kurej-Szatan swoją pato-libertyńską pseudowypowiedzią niestety potwierdziła stereotyp o tępych blondynkach. Przecież jest sposób na wszystkie strachy: na lęk przed niechcianą ciążą, na lęk przed chorym dzieckiem, na lęk przed skutkami gwałtu. Wystarczy się ...rwa mać WYSTERYLIZOWAĆ i po kłopocie. A i pula genetyczna ludzkości się polepszy.
Spartan
2 lata temu
Sparta!Sparta!Sparta!
WTF
2 lata temu
Po prawej to Krzysztof Bęgowski vel Anna Grodzka?
DANALDINI
2 lata temu
Kiedy te gamonie po umierają PISdy
bEUYuDgr
Gdsbdbs
2 lata temu
Co jak co, jestem przeciw temu projektowi, ale ta cizia jest tak tepa, ze krycie jej to już zoofilia
MM10
2 lata temu
Pani Basi jak i pani Ani szkoda nawet słuchać ciekawe czy gdyby lekarz powiedział pani Basi pani dziecko jest chore radził bym usunąć jestem ciekawa co by zrobiła wybrała by dziecko czy swoją karierę a co do Ani Rubik to lepiej niech się nie wypowiada o czymś o czym nie ma pojęcia bo nie jest matką i zapewne nie będzie bo przecież kariera ważniejsza i to samo można powiedzieć o wszystkich tak zwanych celebrytach którzy mają pusto w głowie i liczy się dla nich tylko to żeby o nich coś napisać a to co naprawdę ważne to ich wogole nie obchodzi
Kalina
2 lata temu
Przekazywać geny zwyrodnialca.. Niech się ta blond lala puknie główką o ścianę. Jak się po czymś takim poczują ludzie, dzieci, które urodziły się po gwałcie? 🤔 Argumentować też trzeba z głową.
TeZ
2 lata temu
A gdzie się podział szacunek dla innych? Oby jak najszybciej spadała z piedestału! Kreuje się na drugą Rusinkę. Fe- nieładnie.
Ja
2 lata temu
Moja przyjaciółka jest dzieckiem z gwałtu i jest cudowną wspaniałą kobietą.. Baska jak możesz tak mówić?
ktos
2 lata temu
Niech Pani Kurdej Szatan przeczyta projekt ustawy. Nie ma w nim nic o przypadkach ciąży z gwałtu. Chodzi tylko o eugenikę, czyli zabijanie dzieci chorych.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYuDhk
bEUYuDhl
bEUYuDhm
bEUYuDhn
bEUYuDho
bEUYuDgT