Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Rozsierdzona Barbara Kurdej-Szatan sprzeciwia się zakazowi aborcji: "Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci Z GWAŁTU i przekazywać genów zwyrodnialca"

321
Podziel się

Celebrytka nie kryjąc emocji zaapelowała do Polek, aby oprotestowały kontrowersyjną ustawę. "Wyłączam komentarze. Nie mam ochoty czytać pato-katolskich psuedowypowiedzi" - dodała.

Rozsierdzona Barbara Kurdej-Szatan sprzeciwia się zakazowi aborcji: "Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci Z GWAŁTU i przekazywać genów zwyrodnialca"
Barbara Kurdej-Szatan (ONS, ONS)
bDIyVsWd

Obywatelski projekt całkowitego zakazu aborcji, również w przypadkach, gdy zagraża ona życiu kobiety, jest wynikiem gwałtu lub gdy wiadomo, że dziecko urodzi się nieuleczalnie chore, nieoczekiwanie wrócił do Sejmu, wywołując powszechne oburzenie. Kontrowersyjna inicjatywa Kai Godek budzi tym razem emocje nie tylko z powodu stawianych postulatów, lecz także czasu, w którym zdecydowano się o nich debatować. W związku z tym, że debata nad ograniczającym wolność Polek pomysłem polityk ma odbyć się w czasie pandemii koronawirusa, a kobiety nie mogą go oprotestować na ulicach, protest przeniósł się do sieci.

bDIyVsWf
Zobacz także: Niesiołowski o projekcie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej: ciemnota, fanatyzm, nieuctwo

Do grona protestujących przeciwko skandalicznej ustawie dołączyła właśnie Barbara Kurdej-Szatan, która już przeszłości nie kryła się ze swoimi poglądami w tej materii, biorąc udział w czarnym proteście. Aktorka postanowiła opublikować na Instagramie obszerny wpis, w którym zaapelowała do Polek, aby sprzeciwiły się zaostrzeniu przepisów antyaborcyjnych. Celebrytka nie kryła silnych emocji (zachowujemy oryginalną pisownię).

Serio... znowu to samo... - zaczęła Kurdej-Szatan. Akurat, gdy wszyscy zamknięci jesteśmy w domach, wykorzystywana jest sytuacja i ponownie w Sejmie będzie rozpatrywany projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji. Przecież my nie walczymy o to, aby aborcję można było wykonać w każdym momencie, bo taki kobiecy kaprys. Walczymy o to, abyśmy nie musiały i abyście Wy nie musiały w przyszłości rodzić dzieci z wrodzonymi ciężkimi wadami, skazanymi na szybką i potwornie męczącą - i dla dziecka i dla kobiety - śmierć.

bDIyVsWl

Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci z gwałtu i całe życie przypominać sobie o tym i jednocześnie przekazywać geny zwyrodnialca dalej w kolejne pokolenia. Aby nie musiały rodzić w momencie zagrożenia własnego życia i tkwić w przerażeniu, że zaraz umrą... Niech po prostu zostanie tak, jak jest teraz!!! Nie możemy wyjść na ulicę, ale możemy okazać swój sprzeciw tu. Nie dajmy się!!! Pamiętajcie, że niewola narodów zawsze zaczyna się od prób ubezwłasnowolnienia kobiet...

Wyłączam komentarze. Nie mam ochoty czytać pato-katolskich (bo to nie są prawdziwi, wierzący, dobrzy ludzie) nieuświadomionych, skrajnych pseudowypowiedzi - dodała na koniec.

Zgadzacie się z nią?

bDIyVsWm
bDIyVsWG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(321)
wzdychanie
10 miesięcy temu
dlaczego ona ciągle wzdycha w serialu M Jak Miłość? minimum dwa razy w każdej scenie w każdym odcinku... kiedy zauważa to ludzie z ekipy filmowej???
Mieczysław
11 miesięcy temu
Same "wzorowe" matki, które najpierw się podkładają, a potem poddają aborcji... Zanim poddasz się kobieto żądzom...POMYŚL, a nie będziesz mordować... STOP ABORCJI NA ŻYCZENIE!
Jula
11 miesięcy temu
Do Ani , równie dobrze mogła tak jak twój tatuś , po urodzeniu nie zajmować się tobą. Na przykład oddać do bidulka. .. Jej wybór, miał taki ..
bDIyVsWH
Mariusz.
11 miesięcy temu
Kaja Godek ma rację. Życie człowieka zaczyna się od poczęcia. Dziecko czy jest chore, powinno się urodzić. Dziecko, które jest wynikiem gwałtu też powinno się urodzić. Bo dziecko temu jest niewinne, zaistniałej sytuacji.Taka jest prawda. Skazywanie dziecka na aborcję to jest skazywanie Pana Jezusa na śmierć. Brońcie życie, módlcie się o jego zachowanie np: Adopcją Dziecka Nienarodzonego.
InkwizytoR
11 miesięcy temu
Obywatelka Kurej-Szatan swoją pato-libertyńską pseudowypowiedzią niestety potwierdziła stereotyp o tępych blondynkach. Przecież jest sposób na wszystkie strachy: na lęk przed niechcianą ciążą, na lęk przed chorym dzieckiem, na lęk przed skutkami gwałtu. Wystarczy się ...rwa mać WYSTERYLIZOWAĆ i po kłopocie. A i pula genetyczna ludzkości się polepszy.
Spartan
11 miesięcy temu
Sparta!Sparta!Sparta!
WTF
11 miesięcy temu
Po prawej to Krzysztof Bęgowski vel Anna Grodzka?
DANALDINI
11 miesięcy temu
Kiedy te gamonie po umierają PISdy
Gdsbdbs
11 miesięcy temu
Co jak co, jestem przeciw temu projektowi, ale ta cizia jest tak tepa, ze krycie jej to już zoofilia
MM10
11 miesięcy temu
Pani Basi jak i pani Ani szkoda nawet słuchać ciekawe czy gdyby lekarz powiedział pani Basi pani dziecko jest chore radził bym usunąć jestem ciekawa co by zrobiła wybrała by dziecko czy swoją karierę a co do Ani Rubik to lepiej niech się nie wypowiada o czymś o czym nie ma pojęcia bo nie jest matką i zapewne nie będzie bo przecież kariera ważniejsza i to samo można powiedzieć o wszystkich tak zwanych celebrytach którzy mają pusto w głowie i liczy się dla nich tylko to żeby o nich coś napisać a to co naprawdę ważne to ich wogole nie obchodzi
Kalina
11 miesięcy temu
Przekazywać geny zwyrodnialca.. Niech się ta blond lala puknie główką o ścianę. Jak się po czymś takim poczują ludzie, dzieci, które urodziły się po gwałcie? 🤔 Argumentować też trzeba z głową.
TeZ
11 miesięcy temu
A gdzie się podział szacunek dla innych? Oby jak najszybciej spadała z piedestału! Kreuje się na drugą Rusinkę. Fe- nieładnie.
Ja
11 miesięcy temu
Moja przyjaciółka jest dzieckiem z gwałtu i jest cudowną wspaniałą kobietą.. Baska jak możesz tak mówić?
bDIyVsWz
ktos
11 miesięcy temu
Niech Pani Kurdej Szatan przeczyta projekt ustawy. Nie ma w nim nic o przypadkach ciąży z gwałtu. Chodzi tylko o eugenikę, czyli zabijanie dzieci chorych.
...
Następna strona
bDIyVsXb