Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Krzysztof Bosak nawołuje do bojkotu WHO: "Upowszechnia barbarzyńską praktykę zabijania dzieci nienarodzonych"

307
Podziel się

Polityk Konfederacji tym samym wyraził poparcie dla Donalda Trumpa, który przestał płacić składki na rzecz organizacji. Mądra decyzja?

Krzysztof Bosak nawołuje do bojkotu WHO: "Upowszechnia barbarzyńską praktykę zabijania dzieci nienarodzonych"
Krzysztof Bosak (FORUM, Forum)
bDmLcTcR

Kilka dni temu Donald Trump wydał polecenie swojej administracji, by wstrzymać wpłacanie składek na Światową Organizację Zdrowia WHO. Zdaniem prezydentna USA organizacja odegrała rolę w "niewłaściwym zarządzaniu i ukrywaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa".

Trump, jak to ma w zwyczaju, winą za drastyczne pogorszenie sytuacji w kraju obarcza nie działania swoje i swojego rządu, ale zewnętrzną organizację, której rzekome błędy "przyczyniły się do tak wielu przypadków śmierci".

bDmLcTcT

Na rodzimym podwórku narracji tej wtóruje znany z "kontrowersyjnych" opinii i sympatyzujący z organizacjami o charakterze nacjonalistycznym Krzysztof Bosak. Polityk Konfederacji podczas wtorkowej konferencji pochwalił decyzję Trumpa i zaapelował do polskiego rządu, by ten również dołączył do sprzeciwu wobec WHO.

Zobacz także: Możliwe zmiany w kodeksie pracy. Ekspert wyjaśnia
bDmLcTcZ

Chciałbym sformułować wezwanie do polskiego rządu, aby podobnie jak Stany Zjednoczone, które ponad tydzień temu zapowiedziały, że odstępują od finansowania Światowej Organizacji Zdrowia, aby również nasze państwo zdecydowało się zaprzestać finansowania tej globalistycznej, biurokratycznej i popełniającej masę błędów, finansowanej głównie przez koncerny farmaceutyczne, organizacji - zachęcał Bosak.

Zdaniem Bosaka, WHO obrosła biurokracją "całkowicie zdominowaną przez ludzi o poglądach lewicowych", która nie służy wspólnemu dobru i dbaniu o zdrowie, ale "realizacji konkretnej agendy ideowej". Jako przykład podał stosunek organizacji do tematu aborcji.

WHO stwierdziła, że upowszechnianie aborcji jest jednym ze sposobów do walki z pandemią koronawirusa i eliminowaniem jej skutków - oznajmił Krzysztof. Już wiele razy odkrywaliśmy, że zamiast upowszechniać zdrowie, WHO upowszechnia barbarzyńską praktykę zabijania dzieci nienarodzonych jako coś dobrego.

Myślicie, że ktoś wysłucha jego apelu?

bDmLcTda
bDmLcTdb
bDmLcTdu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(307)
Vasco
7 miesięcy temu
Ma rację co do WHO. To ta organizacja sprezentowała nam megakryzys. WHO musi zostać zlikwidowane. Nie pomagają ludziom, tylko stanowią wrota do szczepienia całego świata. Najpierw dręczyli Afrykę a teraz chcą się dorwać do każdego.
Pokrzywa
7 miesięcy temu
Pudel czemu podlaczas sie pod polityczny jazgot , od urodzenia jestes portalem plotkarsko - ujadajacym i takim zostan .
Wiktoria
7 miesięcy temu
Wg sondazu Oko press 53% Polaków popiera dostęp do aborcji na życzenie do 12tyg w tym 57% kobiet. Wcześniej było 45%. Jeszcze trochę i będzie tak jak w Irlandii. Im bardziej fanatycy chcą zaostrzą tym bardziej kobiety będą walczyć o swoje prawa, a normalni mężczyźni będą je popierać.
bDmLcTdv
Aniela
7 miesięcy temu
Nawet w takich Indiach gdzie kwestia praw kobiet pozostawia wiele do życzenia aborcja jest legalna w przypadku zagrożenia zdrowia psychicznego kobiety i trudnej sytuacji ekonomicznej.
Ewa
7 miesięcy temu
Będziemy pamiętali przy wyborach jak RUDY i jego ekipa ograbiła Polaków.
Najnowsze komentarze (307)
Takto
7 miesięcy temu
Co do WHO i innych tego typu organizacji ma rację. Może i momentami chłopak nie głupio gada, ale z całym szacunkiem, uważam, że prezydentem, premierem czy posłem powinna być osoba, która jednak jest odrobinę starsza. Oczywiście nie zawsze starsza= madrzejsza, ale... doświadczenie, a przede wszystkim krajem nie może rządzić ktoś dopiero po maturze lub w trakcie studiów.
?????
7 miesięcy temu
P.Bosak ma rację, szkoda że jest tak mało ludzi myślących jak On. Neomarksizm już nie postępuje, on kroczy. Po co nam światowa komuna?
Fuuu PO
7 miesięcy temu
Amber Gold, OFE,VATT,PODWYŻSZENIE WIEKU EMERYTALNEGO,UMOWY ŚMIECIOWE ,AFERY HAZARDOWE i jeszcze żałują dzieciom 500+ które by pewnie dla siebie wyprowadzili z budżetu państwa - co prawda w oczy kole POpłuczyny.
czloax
7 miesięcy temu
Nie dał bym mu rządzić nawet pięciu minut. Nie ufam mu. Ale co do WHO, popieram obiema rękami.
Bata Klempa
7 miesięcy temu
Od głupich konfederatów uchowaj nas panie
na spacer
7 miesięcy temu
Wiesz co szczylik spr.....j! Dorośnij
mmm
7 miesięcy temu
Boże chroń Polskę przed weszpolakami
Joanna
7 miesięcy temu
Nikt nie ma prawa ingerowac w te sprawy. To sa sprawy prywatne kobiet, ich partnerow, rodzin.
bDmLcTdn
Elka
7 miesięcy temu
Poczekajmy jeszcze trochę, do USA dołączyła Rosja, co prowadzą badania i potwierdza, że mają duże podejrzenia i zmierza w kierunku, by udowodnić, że wirus został stworzony sztucznie, zobaczymy jak wtedy WHO i Chiny będą "kwiczeć". Wojna gospodarcza murowana jak nic, nawet jasnowidz Jackowski mówił o tym. Zobaczycie świat się zbuntuje, już nie będzie jak było.
Magda
7 miesięcy temu
Panie Bosak możesz sobie apelować, właśnie polscy lekarze polecieli do Kirgistanu (z polecenia WHO), sporo lekarzy poleciało do Włoch, a ostatnio również z polecenia prezydenta Dudy do USA, wychodzi na to, że w Polsce za dużo mamy lekarzy, albo wirusa nie ma??!! Ja się wcale nie dziwię lekarzom, że chcą złożyć zbiorowy pozew przeciwko całemu rządowi. Brakuje u nas wszystkiego, lekarzy również, a "kochany" nasz prezydent wysyła lekarzy do USA, zatrzymujemy transporty środków dezynfekcyjnych na granicy, ale puszczamy w świat naszych lekarzy. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak się dzieje? bo mi brakuje już słów kto nami rządzi.
anna
7 miesięcy temu
Abstrahując od kwestii aborcji, ma rację co do WHO, ta organizacja dba o interesy najbogatszych (własnych sponsorów zresztą) i nie ma nic wspólnego z dbaniem o zdrowie nikogo z nas.
oj tuzy
7 miesięcy temu
pisowskiego intelektu tu się wypowiadają wraz z bractwem anty szczepionkowców i miłośnikami płaskoziemia
Fafik
7 miesięcy temu
Skoro bosak jest najlepszym przedstawicielem konfederacji to jak wyglądają ci najgorsi? Bezrobotny, wioskowy przygłup.
Ted3000
7 miesięcy temu
Liczba umierających w Polsce i w Lubuskiem nie rośnie nie dlatego, że żeście zadziałali szybko, tylko dlatego że nie ma w pobliżu dostatecznej liczby anten sieci 5G. Przy częstotliwości 60 GHz emitowanej z sieci 5G krew człowieka przestaje przyjmować i przenosić tlen i się dusimy. I nie pomogą tu żadne aparaty oddechowe. Lekarz z Nowego Yorku powiedział że nie rozumie co się dzieje z płucami ludzi umierających na rzekomego korona-wirusa, Ich płuca wyglądają jak płuca nurków podczas choroby kesonowej lub jak po nagłej dehermetyzacji kabiny samolotu lecącego na wysokości 9 tys. metrów n.pm., bez zachowania okresu adaptacji. To nie wirus zabija, to fale 5G o wysokiej częstotliwości. Nie potrzeba kul, pocisków rakiet żeby zapanować na całym wolnym dotychczas światem. Czy i Pan jest w tej zmowie Fundacji B. Gatesa i innych odchyleńców. z E. Muskiem na czele, który dostał zlecenia od rządu USA na zainstalowanie 42000 satelitów wokół Ziemi i miliarda anten sieci 5 G na całym świecie. A wszystkie obecne telefony rozpropagowano nam za bezcen i na 6 sposobów mogą nas inwigilować, zarówno rządzący, jak i pomysłodawcy tych świetnych wynalazków przekazanych Europie kilkanaście lat temu niby za bezcen.
...
Następna strona
bDmLcTdP