Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Syn Paulli i Adama Konkola ma już 16 lat. Adam junior ma ciekawą pasję i nie planuje iść w ślady znanych rodziców (FOTO)

45
Podziel się:

Niektórzy mogą nie pamiętać, że Paulla i Adam Konkol z zespołu Łzy byli kiedyś parą. W 2008 roku na świat przyszedł ich syn Adam, który dziś coraz poważniej myśli o przyszłości. Wygląda na to, że raczej nie pójdzie w ślady znanych rodziców.

Syn Paulli i Adama Konkola ma już 16 lat. Adam junior ma ciekawą pasję i nie planuje iść w ślady znanych rodziców (FOTO)
Syn Paulli i Adama Konkola ma już 16 lat. Wiemy, jakie ma plany na przyszłość (AKPA)

Swego czasu o związku PaulliAdama Konkola rozpisywały się wszystkie media w kraju. Byli związani nie tylko prywatnie, lecz także zawodowo, czego efektem jest kilka przebojów sprzed lat. W 2008 roku na świat przyszedł ich syn Adam. Łączące ich uczucie, niestety, nie przetrwało, jednak wciąż łączy ich pociecha, która ma dziś już 16 lat.

Syn Paulli i Adama Konkola ma już 16 lat. Nie chce iść w ślady rodziców

Choć wydawałoby się, że naturalnym kierunkiem dla Adama juniora będzie właśnie muzyka, to chłopiec ma najwyraźniej na życie inny plan. Paulla w rozmowie z Plotkiem przyznaje, że nastolatek ma dobry słuch i świetnie radzi sobie z perkusją, jednak nie jest zainteresowany karierą w tej dziedzinie.

Oboje z Adamem uważamy, że Adaś ma wybitny talent do perkusji. On się po prostu z tym urodził - chwali. Ja pamiętam, że miał około 10 lat i pojechał na próbę z muzykami. U mnie wtedy grał świetny perkusista - Mariusz Mocarski. Podczas przerwy Adaś zaczął grać na perkusji i moi muzycy uznali, że jest świetny. Nigdy nie uczył się grać na tym instrumencie, ale ma bardzo dobry słuch. Natomiast nie chce tego robić. Ja bardzo żałuję, ale nie chcę go zmuszać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Paulla o spektakularnej metamorfozie, związkach i planach na przyszłość

Przy okazji ujawniła, w jakim kierunku zamierza kształcić się jej syn. Zamiast muzyki wybrał inną dziedzinę sztuki.

Będzie chodził do liceum w Warszawie o profilu filmowym, bo idzie na montaż i reżyserię - zaznacza Paulla.

Dowiadujemy się również, że Adama juniora fascynują zjawiska paranormalne i prowadzi własny kanał na YouTube, gdzie zajmuje się właśnie tą tematyką. Na Instagramie chwalił się nawet niedawno pracą nad jednym z materiałów. Gwiazda też nie może się nadziwić, jak wspaniałego i utalentowanego chłopca urodziła:

Pochwalę się też, że mój syn biegle posługuje się dwoma językami na bardzo zaawansowanym poziomie - angielskim i hiszpańskim. Adaś z charakteru jest introwertyczny. Jest raczej samotnikiem, bardzo spokojnym. Ma też bardzo dużą cierpliwość. Mogę się też pochwalić, że jeśli chodzi o szkołę, to właściwie nie było roku szkolnego, żeby Adaś nie dostał od dyrekcji czy nauczycieli pochwały za bardzo wysoką kulturę osobistą. Jest też wrażliwy i pomocny. Z własnej woli udziela się w schronisku dla bezdomnych kotów. Kocha zwierzęta.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(45)
Gość
miesiąc temu
Po co wy piszecie o dzieciach, przecież dzieci mają słabą psychikę i przejmują się krytyką, jakim prawem piszecie o dzieciach na portalu plotkarskim?
Wwww
miesiąc temu
Utalentowany, dodatkowo Ładny chłopak i super.
z Kalisza
miesiąc temu
To jest Paulla???
Gość
miesiąc temu
Po co wy piszecie o dzieciach, przecież dzieci mają słabą psychikę i przejmują się krytyką, jakim prawem piszecie o dzieciach na portalu plotkarskim?
gliroa
miesiąc temu
no i fajnie :)
Najnowsze komentarze (45)
Bersek
miesiąc temu
Dajcie już spokój z tym grajkiem ... jakby kogoś obchodziło co u narcyza ...
jurek
miesiąc temu
a mój 30
Nikogo
miesiąc temu
Kogo to obchodzi
Ja
miesiąc temu
Wyrobiła się ta Paulla jej męża nie znam jaki on znany ?!
Idzi
miesiąc temu
Adaś zawsze był smutny i chodził za mamusią nigdy nic nie mówi..... i chyba wiadomo
cała ja
miesiąc temu
to Paula? nie poznałam
agata
miesiąc temu
mamusie mówiące o swoich dzieciach-jedynakach (chyba szczególnie o synach) potrafią być takie żenujące.... Jak można przeczytać wyżej. Zero dystansu, zupełnie poważnie opowiada o wybitnej jednostce, która wyszła z jej ciała.
nick
miesiąc temu
Na tej na Instagramie zaprezentowanej kartce stoi "nawiedzone lokacje". Czy ktos moglby mi, prosze, wjasnic, o co chodzi z tymi "lokacjami"? Bo wydawalo mi sie, ze prawidlowe okreslenie to "lokalizacja". Ale moze w tym przypadku chodzi o zakladanie nowych osad... Jakos mnie ten zwrot skonfundowal.
gosc
miesiąc temu
poznaje on matke po tylu operacjach i przerobkach?
Aga
miesiąc temu
Paula ostatnimi laty o wiele bardziej jest skupiona na operacjach plastycznych i ciągłym poprawianiu urody niż na śpiewaniu
Aga
miesiąc temu
Znanych? Pierwsze o nich słyszę
Ewa
miesiąc temu
Zespół Aspergera.
Nala Sarabi y...
miesiąc temu
Short hair much better! She’s looks like her owe mom now 🤦🏼‍♀️😉
Jacek
miesiąc temu
Dzieci jak dzieci trzeba je kochać,przekazać jak najlepsze wartości, znając swoją wartość każdy młody człowiek będzie z podniesiona głową wchodził w doroslosc