Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Szczera żona Borysa Szyca wspomina problemy w związku: "Nasza miłość nie była zdrowa. Byliśmy o krok, żeby to STRACIĆ"

65
Podziel się:

Justyna Nagłowska wyznała, że w walce z "osobistymi demonami" parze pomogła terapia. Zachęci w ten sposób innych do szukania pomocy?

Szczera żona Borysa Szyca wspomina problemy w związku: "Nasza miłość nie była zdrowa. Byliśmy o krok, żeby to STRACIĆ"
Justyna Nagłowska wspomina problemy w związku z Borysem Szycem (ONS)
bEKmiPqZ

Przez wiele lat nic nie wskazywało, że Borys Szyc planuje się ustatkować. Wszystko zmieniło się jednak, gdy aktor ponownie spotkał na swojej drodze miłość ze szkolnych lat, Justynę Nagłowską.

Na początku roku Borys Szyc i Justyna Nagłowska powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Kilka miesięcy po kameralnej ceremonii para powitała na świecie swojego pierwszego wspólnego potomka, Henryka. Chłopiec szybko stał się oczkiem w głowie rodziców, którzy od momentu jego narodzin chętnie chwalą się rodzinnym szczęściem w mediach społecznościowych.

bEKmiPrb

Choć obecnie małżeństwo Szyca i Nagłowskiej zdaje się przypominać sielankę, to między nimi nie zawsze było jednak kolorowo. Niedawno Justyna udzieliła wywiadu Wysokim Obcasom. W rozmowie zredaktorką magazynu mama małego Henryka przyznała, że w pewnym momencie para była nawet bliska rozstania. Każde z nich borykało się bowiem z osobistymi problemami, które skutecznie utrudniały im stworzenie zdrowej relacji. Justyna i Borys postanowili jednak zawalczyć o swój związek z pomocą terapeuty.

Nasza miłość kiedyś nie była zdrowa. Na terapii dowiadywałam się o sobie różnych rzeczy i nauczyłam się przyznawać do błędu. To był trudny okres otwierania się, mówienia o swoich potrzebach, lękach, uczuciach i narażania się na zranienie. Byliśmy o krok, żeby to stracić. Teraz to pielęgnujemy - wyznała.

bEKmiPrh

Nie jest tajemnicą, że Szyc przez długi czas borykał się z uzależnieniem od alkoholu. Chociaż aktor od kilku lat jest trzeźwy, jego żona nie ukrywa, że życie z osobą zmagającą się z nałogiem to nieustanna walka.

Mogę powiedzieć z pełną świadomością do kobiet, które decydują się na to, żeby żyć z osobami chorymi na alkoholizm: to jest choroba nieuleczalna. Przez całe życie musisz się pilnować, musisz wychwytywać sygnały ostrzegawcze. Wiemy jak się wspierać, czego nie robić. Dostaliśmy to na terapii - zdradziła Nagłowska.

Justyna otwarcie przyznała, że ona sama również musiała uporać się z własnymi demonami. Dzięki podjętym działaniom dziś para może cieszyć się udanym związkiem.

Każde z nas walczyło o siebie osobno, ale dzięki temu możemy być razem. Nauczyłam się tego, że jeśli sama ze sobą nie będę w zgodzie, jeśli sama nie będę sobie w stanie zapewnić poczucia komfortu, uśmiechu i bezpieczeństwa, to związek nie wypali - wspominała.

bEKmiPri

Doceniacie jej szczerość?

bEKmiPrj
bEKmiPrC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(65)
Gość
rok temu
Podolski z onetu pisze, że Szyc doskonale znał Turka z Zatoki Sztuki i jego prawą rękę, Dariusza "Hessusa" Wojciechowskiego. Z oboma pozuje uśmiechnięty na sefiakach. Wydaje mi się, że w czasach, gdy ostro pił i ćpał, mógł robić rzeczy, które obecnie są hakami na niego. Przecież Zatoka dlatego tyle lat przetrwała, bo ci ludzie zbierali haki na wszystkich – nie tylko na wykorzystywane dziewczyny, ale na biznesmenów, gwiazdki, ludzi prawa itd. Myślicie, że czemu tak tego klubu bronili... czemu sąd, prokuratura i policja nic z tym nie robiła... wszyscy w tym siedzą, i każdy z nich zna chociaż jednego przyjaciela-ważniaka, który był umoczony i którego trzeba chronić... przecież w świecie biznesu, polityki, prawa i show biznesu istnieje zasada „bronimy siebie nawzajem jak niepodległości”, tudzież „ręka rękę myje”...
Gość
rok temu
miał pozywać, wojewódzki też, majdany też, gdzie te pozwy? czemu się nie chwalą? BO NIE WIEDZĄ JAKIE LATKOWSKI MA DOWODY
Tak jest
rok temu
czasem warto zwrócić się o pomoc. żeby nie dręczyć siebie i świata
bEKmiPrD
!!!
rok temu
Jak tam pozew ?
kolop0
rok temu
Podobni do siebie są :o
Najnowsze komentarze (65)
ToYa
rok temu
Nie wiem jak to ująć, ale ten dzieciaczek coś w sobie ma, coś dojrzałego i pozytywnego Jak będzie mi źle to sobie luknę na jego zdjęcie!
Anka
rok temu
Ta znowu stęka XD
124
rok temu
Cudownie wyglądają. Dziecięcej też prześliczny.
gość
rok temu
Życzę Wam kierowcy bezpiecznej drogi
kamama
rok temu
uwielbiam to publiczne pranie brudów, opowieści jakby to kogoś interesowało, wynurzenie żony trzecioligowego aktor jednej twarzy i o jednym typie kreacji filmowej, dramat
gosc.
rok temu
To jest taka "reanimacja" zwiazku,cos "na sile" demony by mnie pokonaly…
bacha
rok temu
ależ oni do siebie podobni z tym ,że żona ładniejsza
Tina
rok temu
Alkoholizm to nie choroba, lecz wybór no chyba że ktoś siłą leje komuś alkohol do gardła...
bEKmiPrv
Gosc
rok temu
Prawda jest taka ze gdyby nie Szyć nikt by o niej nigdy nie usłyszał. Przykleiła się do niego bo ma parcie na szkło. Od samego początku nie opuściła żadnej ścianki z nim - co jest domeną celebrytów a nie wybitnych aktorów... A teraz jest jakżeby inaczej influencerka instagramową która codziennie informuje o swoim życiu próbując od czasu do czasu sprzedać jakieś produkty.
Baca
rok temu
Borysek to ten kumpel Kubusia Powiatowego?
Gość
rok temu
Ja z mężem nie musze chodzić do systemu, żeby przyznawać się do błędów, mówić otwarcie czego się obawiam, potrzebuje i co czuje. A sygnałów ostrzegawczych sami szukamy i analizujemy. Prawie 2 lata temu doszliśmy do zdumiewającego odkrycia, że podczas kłótni pomaga modlitwa. Za pierwszym razem chyba nie wyszło, a potem tak. Teraz czasem jedna nie usuwa kompletnie, więc staramy się udoskonalać np. pomodlić się w tym samym czasie. A zaczęło się od pomysłu... skoro wychodzenie, spacer, czy bieg nie pomaga tylko pogarsza, bo w człowieku się coraz bardziej gotuje to może spróbujemy się pomodlić? :) tylko uwaga, bo niedługo po tym odkryciu nasza wiara została wystawiona na ogromną próbę. Ale dobrze wybraliśmy i twardo stoimy z Bogiem pomimo wszelkich ataków na naszą rodzinę przez ostatnie 2 lata.
Janka
rok temu
Gdybym nie wiedziała kim są powiedziałabym, Grażyna i Mietek z sąsiedniej wsi.
ewa
rok temu
myślałam, że to Gosia Andrzejewicz :)))))
😮😮😮
rok temu
Dopiero co się pobrali i już problemy!? Co to za ludzie...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKmiPso
bEKmiPsp
bEKmiPsq
bEKmiPsr
bEKmiPss
bEKmiPrX