Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pochwalili się zdjęciem synka: "Tylko on daje nam nadzieję, że kiedyś BĘDZIE JESZCZE NORMALNIE" (FOTO)

171
Podziel się

Malec przyszedł na świat dwa tygodnie temu. Rośnie jak na drożdżach?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pochwalili się zdjęciem synka: "Tylko on daje nam nadzieję, że kiedyś BĘDZIE JESZCZE NORMALNIE" (FOTO)
Borys Szyc i Justyna Nagłowska (fot. East News)
bDoVrpnV

Po serii przelotnych romansów z dziewczynami, które chciały jedynie wypromować się na jego nazwisku, na drodze Borysa Szyca ponownie stanęła Justyna Nagłowska. Na początku tego roku para wzięła ślub, a dwa tygodnie temu powitała na świecie syna, któremu nadano imię Henryk.

W swoim krótkim życiu malec zdążył już zadebiutować na instagramowych profilach swoich sławnych rodziców i wygląda na to, że jeszcze nieraz przyjdzie nam oglądać jego zdjęcia z kołyski.

bDoVrpnX

W piątkowe popołudnie Nagłowska ponownie pochwaliła się fotografią szkraba. Tym razem wydźwięk jej wpisu był jednak o wiele bardziej ponury niż ostatnio. Żona Borysa Szyca wyjawiła bowiem, że obecnie Henio jest dla niej jedynym powodem do radości.

Zobacz także: <h2>Koronawirus i fake newsy. "W dezinformację mogą być zaangażowane obce wywiady"</h2>

Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. Jak normalnie? Dla każdego inaczej. I pewnie sporo się zmieni w naszym postrzeganiu normalności. U nas wszystko zweryfikował Henio. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro (kiedykolwiek to jutro nie nastąpi...) - czytamy na profilu Justyny.

bDoVrpod

Jest taki malutki, taki bezbronny, a daje nam teraz tyle siły i wiary. Kocham go tak czysto, tak szalenie, że łzy często płyną mi po policzkach, kiedy na niego patrzę, kiedy co jakiś czas pochylam się nad nim, sprawdzając, czy na pewno wciąż tu jest, sprawdzając, czy oddycha. Kiedy patrzę na jego tatę, całującego każdy centymetr jego ciałka i trzymającego go w swoich silnych, męskich rękach. Urodził się, jest z nami i niesie nadzieję. Heniuszek - rozpływa się nad malcem dumna mama.

Którego z rodziców według Was bardziej przypomina?

bDoVrpoe
bDoVrpof
bDoVrpoy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(171)
Ghjkk
8 miesięcy temu
Pogubił się facet, ale widać że się odnalazł. Nie każdy by tak potrafił.
Henia
8 miesięcy temu
Śliczny chłopczyk :) fajnie, że Borys wyszedł na prostą, widocznie potrzebował odpowiedniej kobiety, która mu pomoże się ogarnąć ;)
Aj aj
8 miesięcy temu
Niech ten wirus już sobie idzie... 😟
bDoVrpoz
Renia
8 miesięcy temu
Gratuluje,Szczesc Boże, niech rośnie zdrowo na pociechę Rodzicom i Bogu
lipton
8 miesięcy temu
Dobrze że mu twarzydo zdjęcia nie przykryli szmatą,szafą albo misiem jak Lewa albo Mari..
Najnowsze komentarze (171)
seur
8 miesięcy temu
Normalność to stan umysłu.Nic więcej. To tam musi być poukładane.
Villain77
8 miesięcy temu
Cudowne malenstwo wspaniali rodzice duuuuzo zdrowka
ddd
8 miesięcy temu
heiuszek wyglada jak miniaturowa wersja borysa xd
Olk
8 miesięcy temu
Ale słodziak!!!! I można pokazać dziecko twarzą a nie od tyłu bokiem czy jeszcze inaczej dziwacznej. Zdrowia życzę !!!!
ines
8 miesięcy temu
fajny chlopczyk obyscie zdazyli go wychowac
Ania
8 miesięcy temu
To będzie pamiętna data! Ale oby bylo dobrze!!!GRATULACJE DLA RODZICÓW!#Cieszę się z wami!!
1806
8 miesięcy temu
FAJNA RODZINKA.
Olga
8 miesięcy temu
Bobas piękny, mama wygląda kwitnąco, widać że tata również dumy i co ważne szczęśliwy. Oby im się układało jak najlepiej. Dobrze, że się odnaleźli.
bDoVrpor
ami
8 miesięcy temu
silne meskie rece ale sie uśmiałam
Tar
8 miesięcy temu
Dziwne to dziecko.
Anna
8 miesięcy temu
Ogarnął się dzięki tej kobiecie , też czekam ,aż mój brat znajdzie powód i sens życia ....10 lat nadziei za mną
????
8 miesięcy temu
I dorośli ludzie wymyślają takie bajki. Nie widzicie, że świat się nie zmienia ani na jotę. Noooo może jednak - w porównaniu ze starożytnością zwijamy się, zamiast rozwijać. Teraz wzięto nam zabawki, które g... są warte. I posiadanie oraz dysponowanie tymi zabawkami nazywamy "normalnością". Co jest tą normalnością? Zamkniecie w szklanych budyneczkach i bycie korposzczurem np.? Albo kolejna blacha na 4 kółkach? Ewentualnietandetny filmik o problemach sercowych? Srołczing? Farsztaty sdrowego stulu życia? ahahahahahahha
Piekarka
8 miesięcy temu
Drożdży nigdzie nie ma.
Tomtom
8 miesięcy temu
Ciekawe czy kochał już go jako fasolkę z pierwszego USG czy uznał go za człowieka i obdarzył miłościa dopiero gdy maly złapał pierwszy oddech. Ciekawe Szyc ma ciekawe poglądy na te sprawy.
...
Następna strona
bDoVrpoT