Trwa ładowanie...
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Tak Marianna i Łukasz Schreiberowie zachowywali się w sądzie podczas rozprawy rozwodowej: uścisk dłoni i nietęgie miny

901
Podziel się:
901
Podziel się:

We wtorek w jednym z warszawskich sądów odbyła się rozprawa rozwodowa Marianny i Łukasza Schreiberów. Na miejscu nie zabrakło fotoreporterów, którzy uwiecznili, jak (jeszcze) małżonkowie wymienili uścisk dłoni przed wejściem na salę rozpraw.

1
 / 11
Tak Marianna i Łukasz Schreiberowie zachowywali się w sądzie podczas rozprawy rozwodowej: uścisk dłoni i nietęgie miny
Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber
Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber (Pudelek Exclusive)
0
0

Marianna Schreiber, która od 2015 roku jest żoną Łukasza Schreibera, jakiś czas temu ujawniła na Instagramie, że złożyła pozew rozwodowy. Celebrytka argumentowała to faktem, że jej mąż miał odsunąć się od rodziny.

We wtorek odbyła się rozprawa rozwodowa Marianny i Łukasza Schreiberów. Na miejscu stawiły się obie strony. Tego dnia celebrytce, poza adwokatem, towarzyszyła również matka.

Marianna postanowiła pojawić się w sądzie w jasnym zestawie składającym się z kremowej bluzki z odsłoniętymi ramionami oraz kusej białej spódniczki. Swoją stylizację 32-latka uzupełniła czarnymi sandałkami na obcasie i torebką Louis Vuitton.

Obecny na miejscu reporter Pudelka zauważył, że gwiazda "Królowej przetrwania" początkowo była wyraźnie niezadowolona z obecności mediów. W pewnym momencie, zdenerwowana, poprosiła ochroniarzy o możliwość opuszczenia budynku na 15 minut, aby odpocząć od panującego tam zgiełku. Jej prośba została spełniona, a po chwili wróciła do środka.

W sądzie nie zabrakło także fotoreporterów, którzy skrzętnie udokumentowali wszystko, co działo się na sali. Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak (jeszcze) małżonkowie wymienili uścisk dłoni przed wejściem na rozprawę.

2
 / 11
Tak Marianna i Łukasz Schreiberowie zachowywali się w sądzie
3
 / 11
Łukasz Schreiber
4
 / 11
Marianna Schreiber
5
 / 11
Marianna Schreiber
6
 / 11
Marianna Schreiber
7
 / 11
Marianna Schreiber
8
 / 11
Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber

Tak zachowywali się w sądzie.

9
 / 11
Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber

Marianna i Łukasz podali sobie dłonie.

10
 / 11
Łukasz Schreiber
11
 / 11
Marianna Schreiber
KOMENTARZE
(901)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Alicja P.
3 miesiące temu
A gdzie ona przyszła, na randkę czy do sądu. Chyba panują jakieś standardy jeśli chodzi o ubiór.
brak b.
3 miesiące temu
Niech ktoś jej powie że białe z ecru nie pasuje
Emeryt
3 miesiące temu
Nie rozumiem katolików, co innego mówią i niby wierzą a co innego robią.. zresztą co się dziwić bo przewielebni tacy sami.
Grażyna K.
3 miesiące temu
Ale ona jest potężna .
Marian E.
3 miesiące temu
Nie układaj nam życia nie pouczai zajmuji się sprzątaniem w domu swoim
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Jacek
3 miesiące temu
Totalnie bez klasy. W miniówce i na koszulce naramkach na rozprawę, zero taktu i gustu. Tak ciężko było założyć normalne długie spodnie i chociaż koszulę?
nicki
3 miesiące temu
To ci co nas pouczają jak mamy żyć
Niki
3 miesiące temu
Krócej się nie dało?! Jak nie mleczarnia świeci, to girami... Potrafi to się stosownie do miejsca ubrać?!
?????
3 miesiące temu
Który to już rozwód tego wielkiego katolika z PiS?
Realistka
3 miesiące temu
A ktory to rozwód Pana Posła Schreibera....bo chyba nie pierwszy. Ot taka prawicowa filozofia .....innym życie układamy sami wiele za uszami mamy. Każdy z PIS coś tam malutkiego za uszami chowa ...kolejna zone ,kochankę, kolejne domy,mieszkania ,słabości ,uzależnienia. Ot taki życie - im wolno - nam nie wolno.Oni mówią jak życ ,my mamy słuchać jak żyć. Oni żyją jak chcą my mamy żyć jak oni chcą. I tyle w temacie. A pani Marianna biust poprawiła, zmarszczki ukryła ale na mężu wrażenia nie zrobiła. Slabo .
NAJNOWSZE KOMENTARZE (901)
Marek
miesiąc temu
Mikro mini
Modystka
3 miesiące temu
Jak można aż tak źle nosić garnitur? Opadająca linia ramion, za szeroki w barkach m, krawat za paskiem (za długi!), spodnie slim fit z niskim stanem, które nic nie robią dla jego figury, a obnażają jej braki…
Wlodzimierz W...
3 miesiące temu
Nie będę osądzał kogoś za wygląd i strój, choć to świadczy o charakterze tej osoby, ale On nie reprezentuje Nas Wszystkich, tylko siebie. Natomiast Łukasz jest posłem i reprezentuje obyczajowe poglądy z przed wieku, co mocno nie pasuje do małżonki.
Gość
3 miesiące temu
Chciala poderwać sędziego i stąd ta kusa spódniczka?
Edi
3 miesiące temu
kto by to tknął? Desperat jakiś
Romulusa
3 miesiące temu
A gdzie się wpatruje te facet witając się z tą kobietą???? Oczywiście na jej nowe cycki!!!!
Kleks
3 miesiące temu
Łukasz Schreiber gasł w oczach przez działania Marianny. Rozwód tylko dobrze mu zrobi.
Noo
3 miesiące temu
Wygląda jakby prosto z roboty przy autostradzie przyszła.
undefined
3 miesiące temu
Ale jak tak można.... to nie po krześcijańsku
Ziom
3 miesiące temu
Płacz Łukasz płacz. Wcale ci się nie dziwię, wiedziała jak zrobić wrażenie
krzysztof r.
3 miesiące temu
Mariannie koniecznie potrzebny jest jeszcze jeden przeszczep - to przeszczep mózgu , czasem dostępny w ZOO , na pewno będzie lepszy od obecnego .
widz55
3 miesiące temu
Po tym powiększeniu biustu chyba jeszcze inne części ciała jej się powiększyły.
yhy
3 miesiące temu
Muszą dobrze karmić w tych tureckich szpitalach;)))
hboo
3 miesiące temu
Ale sobie życie zas..ła i to na własne życzenie. Szkoda Jej.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy "Top Model" błyszczą na evencie programu: elegancka Karolina Pisarek, Klaudia El Dursi w bieli, Joanna Krupa z GŁĘBOKIM dekoltem

Dwa tygodnie po premierze pierwszego odcinka nowej odsłony "Top Model" największe gwiazdy programu i jego znani widzowie wpadli na imprezę połączoną z pokazem mody. Na niebieskiej ściance ustawiły się byłe uczestniczki oraz pełen skład jurorski. Kto tym razem najbardziej olśnił swym lookiem?
9.

Odstawione gwiazdy brylują na premierze sztuki: Joanna Moro bez makijażu, Beata Tadla i Joanna Racewicz w czerni...

Plejada gwiazd wybrała się do Teatru Kamienica w Warszawie, gdzie odbyła się premiera spektaklu "Opiekunki na zabój". Na ściance zaprezentowały się m.in. Beata Tadla i Joanna Moro. Kto pokazał klasę?
8.

Sam Smith w szykownej kreacji zmierza z partnerem na event w Nowym Jorku. Klasa?

Sama Smitha i Christiana Cowana znów "przyłapano" na nowojorskich ulicach. Tym razem wybrali się razem na event z okazji premiery magazynu. Zakochani postawili na eleganckie stylizacje.
7.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak WDZIĘCZĄ SIĘ przed fotoreporterami. Ładna z nich para?

Teatr Kamienica otworzył dziś drzwi dla uczestników premiery przedstawienia "Opiekunka na zabój". Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk postanowili osobiście pogratulować efektów kolegom po fachu. Przed obejrzeniem spektaklu stanęli na okolicznościowej ściance.
6.

Dua Lipa zamiata podłogę suknią z frędzlami na New York Fashion Week

Dua Lipa w poniedziałkowy wieczór zaszczyciła swoją obecnością Nowojorski Tydzień Mody. Gwiazda zaprezentowała się na wydarzeniu w czarnej sukience z frędzlami. Zadała szyku?
5.

Marta Nawrocka ruszyła na łowy zakupowe do centrum handlowego. Tym razem postawiła na czarną stylizację

Jak na żonę prezydenta przystało, Marta Nawrocka za każdym razem generuje spore zainteresowanie swoimi stylizacjami prezentowanymi podczas oficjalnych wystąpień. Tym razem jednak wybrała się do sklepu odzieżowego w nieformalnym wydaniu. Co przykuło uwagę pierwszej damy?
4.

Księżna Kate i książę William pojawili się na pogrzebie księżnej Kentu

We wtorek w londyńskiej katedrze Westminsterskiej odbył się pogrzeb księżnej Kentu. To pierwsza ceremonia w obrządku katolickim w nowożytnej historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Podczas ostatniego pożegnania Katharine Worsley nie zabrakło Williama i Kate.
3.

Paweł Wilczak biesiaduje pod osłoną nocy z młodszą o 18 lat Marią Niklińską

Pawła Wilczaka sfotografowano ostatnio w jednej ze stołecznych restauracji. 60-letni gwiazdor spędzał czas z koleżanką z branży - Marią Niklińską, którą po wszystkim zaprowadził do taksówki. Zobaczcie zdjęcia.
2.

Doda prezentuje kocie ruchy w przezroczystym kombinezonie za kulisami koncertu

Doda zagrała w poniedziałek koncert w Warszawie, a oczekiwanie na występ najwidoczniej zainspirowało ją do zaprezentowania w sieci złożonego z wygibasów układu tanecznego. Przy okazji pokazała się światu w przezroczystym kombinezonie eksponującym sylwetkę.
1.

Zjawiskowa Margot Robbie zachwyca na premierze w Nowym Jorku. Wyeksponowała zgrabne nogi

Piękna aktorka nie zwalnia tempa. Po powrocie z europejskiej części promocji filmu "Wielka, odważna, piękna podróż", teraz przyszedł czas na Amerykę. Margot Robbie pojawiła się na nowojorskiej premierze w odważnej kreacji eksponującej dekolt i nogi. Gwiazda pozowała fotografom ze swoim kolegą z planu, Colinem Farrellem.