Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|

Te gwiazdy związały się z osobami spoza show biznesu: Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, George Clooney... (ZDJĘCIA)

108
Podziel się:
108
Podziel się:

Britney Spears wyszła za mąż za trenera personalnego, Grażyna Torbicka od ponad 40 lat jest żoną kardiologa, a Katarzyna Sokołowska spodziewa się dziecka z biznesmenem i milionerem. Zobaczcie, kto jeszcze wybrał drugą połówkę spoza świata show biznesu.

1
 / 18
Te gwiazdy związały się z osobami spoza show biznesu: Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, George Clooney... (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy związały się z osobami spoza show biznesu: Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, George Clooney... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy, które związały się z osobami spoza show biznesu (AKPA, Getty Images, Instagram)
0
0

Nie jest tajemnicą, że w świecie show biznesu nie brakuje gwiazdorskich par, które poznały się podczas wspólnej pracy na planie filmowym czy na jednej z branżowych imprez. Wiele gwiazd zdecydowało się jednak związać z osobami, które na co dzień nie mają nic wspólnego ze ściankami i blaskiem jupiterów.

Magda Gessler od lat jest na przykład w związku z właścicielem kliniki medycyny estetycznej, Waldemarem Kozerawskim. Jej córka Lara oczekuje zaś narodzin drugiego dziecka z prawnikiem Piotrem Szelągiem. Katarzyna Sokołowska, Klaudia Halejcio oraz Paulina Sykut są związane z bisnesmenami, Grażyna Torbicka od ponad 40 lat jest zaś żoną kardiologa.

Podobnych przykładów nie brakuje także w Hollywood. Matt Damon poznał obecną żonę, gdy ta była barmanką, a ukochana Christian Bale'a była niegdyś asystentką Winony Ryder. Britney Spears niedawno wyszła za mąż za osobistego trenera, a George'a Clooneya "usidliła" piękna prawniczka.

Zobaczcie, które gwiazdy związały się z osobami spoza świata show biznesu.

2
 / 18
Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin od ponad dekady jest w związku z adwokatem Markiem Kujawą, który towarzyszy jej także podczas licznych zagranicznych podróży. Niedawno ukochany celebrytki "porwał" ją na przykład ze słonecznego Saint-Tropez prosto na turniej Roland Garros. Reporterka nie ukrywa, że jest z partnerem niezwykle szczęśliwa.

Od 10 lat zasypiam i budzę się uśmiechnięta. Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia! - napisała w 2020 roku, przy okazji 10. rocznicy związku z Kujawą.

3
 / 18
Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears na początku czerwca poślubiła ukochanego Sama Asghariego. Świeżo upieczony mąż gwiazdy jest tancerzem oraz trenerem personalnym.

4
 / 18
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler już od przeszło 15 lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Partner "kreatorki smaku i stylu" z zawodu jest lekarzem i prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej w Kanadzie. Kilka miesięcy temu restauratorka przyjęła oświadczyny ukochanego.

5
 / 18
Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler poszła w ślady mamy i również wybrała życiowego partnera spoza świata show biznesu. Celebrytka w 2020 roku poślubiła prawnika Piotra Szeląga. Para wspólnie wychowuje córkę Nenę i oczekuje narodzin syna.

6
 / 18
George Clooney i Amal Clooney

George Clooney przez lata miał opinię wiecznego kawalera. W końcu aktor postanowił jednak ustatkować się u boku pięknej prawniczki Amal Alamuddin, specjalizującej się w prawie międzynarodowym i prawach człowieka. Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci, bliźniąt Elli i Alexandra.

7
 / 18
Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Mężem Małgorzaty Sochy jest Krzysztof Wiśniewski. Para jest razem od lat i wspólnie wychowuje trójkę dzieci: Zosię, Stasia oraz Basię. Aktorka dość rzadko pokazuje męża w sieci, unika także opowiadania o jego życiu zawodowym.

Mój mąż nie myślał nigdy o show biznesie. Nie jest związany z naszą branżą. Osoba, która jest w cieniu, zawsze wywołuje duże zaciekawienie. Ludzie są ciekawi, to jest bardzo miłe - powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z Pudelkiem.

Wiadomo, że mąż Sochy ukończył politechnikę i jest inżynierem. Wiśniewski pasjonuje się także sportem.

8
 / 18
Grażyna Torbicka i Adam Torbicki

Grażyna i Adam Torbiccy są małżeństwem już przeszło 41 lat. Mąż dziennikarki z zawodu jest kardiologiem. Para poznała się, gdy lata temu Torbicka udała się na wizytę do gabinetu przyszłego ukochanego. Dziennikarka wykonywała wówczas badania niezbędne do uzyskania prawa jazdy u ojca przyszłego męża, Adama Torbickiego. Gdy zaś okazało się, że jej serce wymaga dalszej diagnostyki, skierowano ją właśnie do przyszłego męża.

Gdy pojawił się młody lekarz, byłam oburzona, że to jakiś młokos, a nie poważny specjalista z siwą brodą. Ale w czasie badania stało się coś dziwnego. I potem szybko spotkaliśmy się po raz kolejny - wspominała Torbicka w rozmowie z "Vivą".

9
 / 18
Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja

Katarzyna Sokołowska od pięciu lat spotyka się z biznesmenem i milionerem, Arturem Kozieją, który zawodowo związany jest z branżą hotelarską. Para już wkrótce powita na świecie pierwszego wspólnego potomka.

10
 / 18
Christian Bale i Sibi Blazic

Christian Bale poznał przyszłą żonę Sibi Blazic podczas grilla zorganizowanego przez Winonę Ryder. Kobieta była wówczas osobistą asystentką znanej aktorki. Para pobrała się w 2000 roku i do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo.

11
 / 18
Kasia Tusk i Stanisław Cudny

Choć Kasia Tusk na co dzień spełnia się jako influencerka, jednocześnie starannie chroni prywatność najbliższych. Celebrytka związana jest ze Stanisławem Cudnym, z którym doczekała się dwóch córek. Ukochany Tusk jest absolwentem architektury oraz właścicielem firmy produkującej listwy przypodłogowe.

12
 / 18
Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski

Klaudia Halejcio na co dzień wiedzie bajkowe życie w willi za 9 mln, którą zamieszkuje wraz z partnerem Oskarem oraz córką Nel. "Tajemniczy" ukochany celebrytki jest biznesmenem i właścicielem kilku firm.

13
 / 18
Matt Damon i Luciana Barroso

Matt Damon poznał Lucianę Barroso, gdy ta pracowała jako barmanka w jednej z knajpek w Miami, którą aktor odwiedził po dniu zdjęciowym na planie "Skazanych na siebie". Para pobrała się w 2005 roku, w 2013 roku małżonkowie odnowili przysięgi ślubne. Damon i Barroso doczekali się czterech córek.

14
 / 18
Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański poznali się już w przedszkolu, ich uczucie narodziło się jednak wiele lat później, gdy mężczyzna wrócił do ojczyzny z USA. Para wzięła ślub w 2013 roku i dziś wychowuje dwóch synów. Wiadomo, że Domański jest absolwentem Harvardu i zawodowo zajmuje się finansami.

15
 / 18
Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut od 2011 roku jest żoną Piotra Jeżyny, którego poznała, będąc jeszcze nastolatką. Para w 2016 roku powitała na świecie córkę Różę. Mąż prezenterki jest biznesmenem, od kilku lat pełni także rolę jej menedżera.

16
 / 18
Anne Hathaway i Adam Shulman

Anne Hathaway od 2012 jest szczęśliwą żoną Adama Schulmana, właściciela marki biżuteryjnej.

17
 / 18
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski w tym roku będą świętowali 14. rocznicę ślubu. Mimo długiego stażu para stara się raczej unikać blasku fleszy. Mąż aktorki niegdyś zajmował się dziennikarstwem, współpracując m.in. z TVP. Obecnie prowadzi zaś własną firmę.

18
 / 18
Ariana Grande i Dalton Gomez

Ariana Grande w ubiegłym roku wyszła za mąż za agenta nieruchomości, Daltona Gomeza, którego oświadczyny przyjęła w 2020 roku.

KOMENTARZE
(108)
majka
2 lata temu
To ja juz wolę związek Rusin bo widac że jest szczęśliwa, a nie np to co odstwaia Rozenek, jeden slub, drugi, trzeci, doczekamy 10?
Ala
2 lata temu
I super. Ja poznałam męża jak na wakacjach sprzedawałam zapiekanki 🙂 ja teraz pracuje w marketingu a mąż jest elektrykiem doczekaliśmy się córki 😁🤪
Gosia
2 lata temu
Spośród wszystkich tu wymienionych tylko facet Britney wykorzystuje status żony by samemu stać się pierwszoligowym celebrytą w USA.
Eve
2 lata temu
Kim jest Lara Gessler? Z czego słynie, czym się zajmuje w tym szoł bizie? Bo nie kojarzę jej z niczym poza matką i ciążami i tym, że nie ma na imię Lara tylko Ola 🤷‍♀️
Tytus do zoo
2 lata temu
No i co z tego wynika? Ano tylko to, że forsa leci do forsy ,a bida do bidy. Nie ma od tego odstępstw. Najlepsze w tym jest to ,że gdyby ten "biznesmen", nagle utracił zdolnosc zarobku to większość tych bab zmieniło by partnerów.
Najnowsze komentarze (108)
ruda
2 lata temu
Każdy niech wybiera kogo chce, naprawdę nie ma co wnikać. Ważne, że są szczęśliwi razem, i trwa to latami!
rossa
2 lata temu
To sa dobre przykłady na udane związki, i nie ma znaczenia czy maja na to "papier" czy nie ;) ważne żeby miec podobne poglądy na życie!
gocha
2 lata temu
wolę poczytac o naszych rodzimych gwiazdach, lepiej by bylo zrobić osobne artykuły na zagraniczne i nasze ;)
patrycka
2 lata temu
Nie wiem po co się wtrącać w czyjeś życie osobiste. Lepiej spojrzeć na niektóre z tych gwiazd, o Rusin może, ona mało publikuje, dzieli się tym czym chce ze swojej prywatności. wole to niz czytac co sekundę czyjeś relacje, takich nawet nie obserwuję ;)
mati
2 lata temu
super są te pary, najgorzej to jak oboje są z szołbiznesu
Ola
2 lata temu
Rusin z Markiem razem wyglądają prześlicznie
lolita
2 lata temu
Jak widać nie trzeba mieć męża/ partnera z szoł bizu żeby było dobrze ;) przykładem jest K. Rusin, ma super partnera a jej były mąż... bez komentarza ;)
Owca
2 lata temu
Anne Hathaway i Kinga Rusin to moje typy urodowe :))
kacha
2 lata temu
Zestawienie trochę bez sensu ale niech będzie ;) tylko po co mieszać influ do prawdziwych gwiazd?
Izula
2 lata temu
Zdjęcie Kingi z Markiem na czerwonym dywanie po prostu sztos!
Polak
2 lata temu
a kto to jest Sokołowska?
Anka
2 lata temu
Kinga Rusin i Gosia Socha obie obserwuję na ig i obie bdają o swoją prywatę. I fajnie.
Tytwa
2 lata temu
Normalne pary w większości, żyją razem, pracują, nie ma co szukać sensacji.
Meża
2 lata temu
Według mnie Rusin i Kujawa do siebie bardzo pasują :) Czasem to po prostu widać!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Sylwia Bomba WALCZY z parasolem na obiedzie z Grzegorzem Collinsem i córką (ZDJĘCIA)

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins skorzystali ostatnio z wolnego popołudnia i wybrali się do jednej z restauracji. Na obiedzie towarzyszyła im córka celebrytki. Rodzinka jak z obrazka?
9.

Od ulubieńca widzów do wojownika Fame MMA. Oto MEDIALNA droga Filipa Chajzera (ZDJĘCIA)

Karierę Filipa Chajzera można podsumować jako zbieraninę wzlotów, upadków i zaskakujących zwrotów akcji. Zanim dziennikarz stanie do walki w klatce, warto prześledzić jego medialną drogę. Pamiętacie wszystkie akcje z jego udziałem?
8.

Tak dziś wygląda 55-letnia Anastacia. Pojawiła się na scenie podczas koncertu w Niemczech. Czas się dla niej zatrzymał? (ZDJĘCIA)

Anastacia na początku lat dwutysięcznych była jedną z najbardziej popularnych piosenkarek, a jej hity takie jak "I'm Outta Love" czy "Left Outside Alon" nucił chyba każdy Polak. Zobaczcie, jak dziś wygląda 55-letnia gwiazda. Zmieniła się coś?
7.

Leonardo DiCaprio zauważony na nocnej randce u boku 26-letniej modelki (ZDJĘCIA)

Leonardo DiCaprio pielęgnuje uczucie, jakie się narodziło między nim a 26-letnią modelką. Ostatnio zakochani zostali "przyłapani" na spacerze. Aktor próbował uniknąć blasku fleszy.
6.

Brigitte Macron uzbrojona w torebkę Louis Vuitton za 27 TYSIĘCY ZŁOTYCH eksponuje nogi u boku męża na obchodach Dnia Bastylii (ZDJĘCIA)

W niedzielę Brigitte Macron towarzyszyła mężowi podczas ceremonii związanej z obchodami Dnia Bastylii. Na miejsce przybyła w krótkiej sukience, która pomogła jej wyeksponować nogi. Do stroju dobrała też kosztowne dodatki.
5.

Allan Krupa w butach za 3,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH delektuje się smakiem papierosa, przemierzając Warszawę (ZDJĘCIA)

Allan Krupa przeważnie widywany jest przez fotoreporterów z paczką papierosów w dłoni. Nie inaczej było podczas jego weekendowego spaceru.
4.

Shannen Doherty na ostatnich zdjęciach paparazzi sprzed miesiąca (ZDJĘCIA)

Shannen Doherty zmarła 13 lipca 2024 r. Gwiazda znana między innymi z seriali "Beverly Hills, 90210" i "Czarodziejki" od dekady walczyła z nowotworem. Niestety, aktorka przegrała walkę z chorobą.
3.

Bianca Censori przemierza ulice Los Angeles w MIKROSKOPIJNYM staniku. Było jej aż tak gorąco? (ZDJĘCIA)

Ukochana Westa robi, co może, by przypadkiem ktoś nie zapomniał, że uwielbia wulgarne i roznegliżowane stylizacje. Nikogo już chyba nie dziwi, że kilka dni temu paparazzi kolejny raz sfotografowali ją w "kreacji", która nie pozostawiła zbyt dużego pola dla wyobraźni.
2.

Przybita Jennifer Lopez PAŁASZUJE lody w towarzystwie 18-letniej córki Bena Afflecka (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez znów wyszła na miasto. Tym razem w towarzystwie 18-letniej córki męża z jego poprzedniego małżeństwa. Piosenkarka zabrała pociechę aktora na lody. Tłum gapiów najwyraźniej popsuł artystce humor.
1.

Książę William i książę George kibicują Anglikom w finale Euro 2024! (ZDJĘCIA)

Finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej przyciągnął do Berlina tysiące kibiców, wśród których nie brakowało również znanych twarzy. Na trybunach zauważono m.in. wiernego kibica angielskiej drużyny, księcia Williama. Towarzyszył mu starszy syn, książę George.