Trwa ładowanie...
Unicorn
|

Te gwiazdy związały się z osobami spoza show biznesu: Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, George Clooney... (ZDJĘCIA)

108
108
Podziel się

Britney Spears wyszła za mąż za trenera personalnego, Grażyna Torbicka od ponad 40 lat jest żoną kardiologa, a Katarzyna Sokołowska spodziewa się dziecka z biznesmenem i milionerem. Zobaczcie, kto jeszcze wybrał drugą połówkę spoza świata show biznesu.

1
 / 18
Te gwiazdy związały się z osobami spoza show biznesu: Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, George Clooney... (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy związały się z osobami spoza show biznesu: Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, George Clooney... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy, które związały się z osobami spoza show biznesu (AKPA, Getty Images, Instagram)
0
0

Nie jest tajemnicą, że w świecie show biznesu nie brakuje gwiazdorskich par, które poznały się podczas wspólnej pracy na planie filmowym czy na jednej z branżowych imprez. Wiele gwiazd zdecydowało się jednak związać z osobami, które na co dzień nie mają nic wspólnego ze ściankami i blaskiem jupiterów.

Magda Gessler od lat jest na przykład w związku z właścicielem kliniki medycyny estetycznej, Waldemarem Kozerawskim. Jej córka Lara oczekuje zaś narodzin drugiego dziecka z prawnikiem Piotrem Szelągiem. Katarzyna Sokołowska, Klaudia Halejcio oraz Paulina Sykut są związane z bisnesmenami, Grażyna Torbicka od ponad 40 lat jest zaś żoną kardiologa.

Podobnych przykładów nie brakuje także w Hollywood. Matt Damon poznał obecną żonę, gdy ta była barmanką, a ukochana Christian Bale'a była niegdyś asystentką Winony Ryder. Britney Spears niedawno wyszła za mąż za osobistego trenera, a George'a Clooneya "usidliła" piękna prawniczka.

Zobaczcie, które gwiazdy związały się z osobami spoza świata show biznesu.

2
 / 18
Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin od ponad dekady jest w związku z adwokatem Markiem Kujawą, który towarzyszy jej także podczas licznych zagranicznych podróży. Niedawno ukochany celebrytki "porwał" ją na przykład ze słonecznego Saint-Tropez prosto na turniej Roland Garros. Reporterka nie ukrywa, że jest z partnerem niezwykle szczęśliwa.

Od 10 lat zasypiam i budzę się uśmiechnięta. Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia! - napisała w 2020 roku, przy okazji 10. rocznicy związku z Kujawą.

3
 / 18
Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears na początku czerwca poślubiła ukochanego Sama Asghariego. Świeżo upieczony mąż gwiazdy jest tancerzem oraz trenerem personalnym.

4
 / 18
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler już od przeszło 15 lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Partner "kreatorki smaku i stylu" z zawodu jest lekarzem i prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej w Kanadzie. Kilka miesięcy temu restauratorka przyjęła oświadczyny ukochanego.

5
 / 18
Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler poszła w ślady mamy i również wybrała życiowego partnera spoza świata show biznesu. Celebrytka w 2020 roku poślubiła prawnika Piotra Szeląga. Para wspólnie wychowuje córkę Nenę i oczekuje narodzin syna.

6
 / 18
George Clooney i Amal Clooney

George Clooney przez lata miał opinię wiecznego kawalera. W końcu aktor postanowił jednak ustatkować się u boku pięknej prawniczki Amal Alamuddin, specjalizującej się w prawie międzynarodowym i prawach człowieka. Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci, bliźniąt Elli i Alexandra.

7
 / 18
Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Mężem Małgorzaty Sochy jest Krzysztof Wiśniewski. Para jest razem od lat i wspólnie wychowuje trójkę dzieci: Zosię, Stasia oraz Basię. Aktorka dość rzadko pokazuje męża w sieci, unika także opowiadania o jego życiu zawodowym.

Mój mąż nie myślał nigdy o show biznesie. Nie jest związany z naszą branżą. Osoba, która jest w cieniu, zawsze wywołuje duże zaciekawienie. Ludzie są ciekawi, to jest bardzo miłe - powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z Pudelkiem.

Wiadomo, że mąż Sochy ukończył politechnikę i jest inżynierem. Wiśniewski pasjonuje się także sportem.

8
 / 18
Grażyna Torbicka i Adam Torbicki

Grażyna i Adam Torbiccy są małżeństwem już przeszło 41 lat. Mąż dziennikarki z zawodu jest kardiologiem. Para poznała się, gdy lata temu Torbicka udała się na wizytę do gabinetu przyszłego ukochanego. Dziennikarka wykonywała wówczas badania niezbędne do uzyskania prawa jazdy u ojca przyszłego męża, Adama Torbickiego. Gdy zaś okazało się, że jej serce wymaga dalszej diagnostyki, skierowano ją właśnie do przyszłego męża.

Gdy pojawił się młody lekarz, byłam oburzona, że to jakiś młokos, a nie poważny specjalista z siwą brodą. Ale w czasie badania stało się coś dziwnego. I potem szybko spotkaliśmy się po raz kolejny - wspominała Torbicka w rozmowie z "Vivą".

9
 / 18
Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja

Katarzyna Sokołowska od pięciu lat spotyka się z biznesmenem i milionerem, Arturem Kozieją, który zawodowo związany jest z branżą hotelarską. Para już wkrótce powita na świecie pierwszego wspólnego potomka.

10
 / 18
Christian Bale i Sibi Blazic

Christian Bale poznał przyszłą żonę Sibi Blazic podczas grilla zorganizowanego przez Winonę Ryder. Kobieta była wówczas osobistą asystentką znanej aktorki. Para pobrała się w 2000 roku i do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo.

11
 / 18
Kasia Tusk i Stanisław Cudny

Choć Kasia Tusk na co dzień spełnia się jako influencerka, jednocześnie starannie chroni prywatność najbliższych. Celebrytka związana jest ze Stanisławem Cudnym, z którym doczekała się dwóch córek. Ukochany Tusk jest absolwentem architektury oraz właścicielem firmy produkującej listwy przypodłogowe.

12
 / 18
Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski

Klaudia Halejcio na co dzień wiedzie bajkowe życie w willi za 9 mln, którą zamieszkuje wraz z partnerem Oskarem oraz córką Nel. "Tajemniczy" ukochany celebrytki jest biznesmenem i właścicielem kilku firm.

13
 / 18
Matt Damon i Luciana Barroso

Matt Damon poznał Lucianę Barroso, gdy ta pracowała jako barmanka w jednej z knajpek w Miami, którą aktor odwiedził po dniu zdjęciowym na planie "Skazanych na siebie". Para pobrała się w 2005 roku, w 2013 roku małżonkowie odnowili przysięgi ślubne. Damon i Barroso doczekali się czterech córek.

14
 / 18
Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański poznali się już w przedszkolu, ich uczucie narodziło się jednak wiele lat później, gdy mężczyzna wrócił do ojczyzny z USA. Para wzięła ślub w 2013 roku i dziś wychowuje dwóch synów. Wiadomo, że Domański jest absolwentem Harvardu i zawodowo zajmuje się finansami.

15
 / 18
Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut od 2011 roku jest żoną Piotra Jeżyny, którego poznała, będąc jeszcze nastolatką. Para w 2016 roku powitała na świecie córkę Różę. Mąż prezenterki jest biznesmenem, od kilku lat pełni także rolę jej menedżera.

16
 / 18
Anne Hathaway i Adam Shulman

Anne Hathaway od 2012 jest szczęśliwą żoną Adama Schulmana, właściciela marki biżuteryjnej.

17
 / 18
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski w tym roku będą świętowali 14. rocznicę ślubu. Mimo długiego stażu para stara się raczej unikać blasku fleszy. Mąż aktorki niegdyś zajmował się dziennikarstwem, współpracując m.in. z TVP. Obecnie prowadzi zaś własną firmę.

18
 / 18
Ariana Grande i Dalton Gomez

Ariana Grande w ubiegłym roku wyszła za mąż za agenta nieruchomości, Daltona Gomeza, którego oświadczyny przyjęła w 2020 roku.

KOMENTARZE
(108)
majka
7 miesięcy temu
To ja juz wolę związek Rusin bo widac że jest szczęśliwa, a nie np to co odstwaia Rozenek, jeden slub, drugi, trzeci, doczekamy 10?
Ala
7 miesięcy temu
I super. Ja poznałam męża jak na wakacjach sprzedawałam zapiekanki 🙂 ja teraz pracuje w marketingu a mąż jest elektrykiem doczekaliśmy się córki 😁🤪
Gosia
7 miesięcy temu
Spośród wszystkich tu wymienionych tylko facet Britney wykorzystuje status żony by samemu stać się pierwszoligowym celebrytą w USA.
Eve
7 miesięcy temu
Kim jest Lara Gessler? Z czego słynie, czym się zajmuje w tym szoł bizie? Bo nie kojarzę jej z niczym poza matką i ciążami i tym, że nie ma na imię Lara tylko Ola 🤷‍♀️
Tytus do zoo
7 miesięcy temu
No i co z tego wynika? Ano tylko to, że forsa leci do forsy ,a bida do bidy. Nie ma od tego odstępstw. Najlepsze w tym jest to ,że gdyby ten "biznesmen", nagle utracił zdolnosc zarobku to większość tych bab zmieniło by partnerów.
Najnowsze komentarze (108)
ruda
7 miesięcy temu
Każdy niech wybiera kogo chce, naprawdę nie ma co wnikać. Ważne, że są szczęśliwi razem, i trwa to latami!
rossa
7 miesięcy temu
To sa dobre przykłady na udane związki, i nie ma znaczenia czy maja na to "papier" czy nie ;) ważne żeby miec podobne poglądy na życie!
gocha
7 miesięcy temu
wolę poczytac o naszych rodzimych gwiazdach, lepiej by bylo zrobić osobne artykuły na zagraniczne i nasze ;)
patrycka
7 miesięcy temu
Nie wiem po co się wtrącać w czyjeś życie osobiste. Lepiej spojrzeć na niektóre z tych gwiazd, o Rusin może, ona mało publikuje, dzieli się tym czym chce ze swojej prywatności. wole to niz czytac co sekundę czyjeś relacje, takich nawet nie obserwuję ;)
mati
7 miesięcy temu
super są te pary, najgorzej to jak oboje są z szołbiznesu
Ola
7 miesięcy temu
Rusin z Markiem razem wyglądają prześlicznie
lolita
7 miesięcy temu
Jak widać nie trzeba mieć męża/ partnera z szoł bizu żeby było dobrze ;) przykładem jest K. Rusin, ma super partnera a jej były mąż... bez komentarza ;)
Owca
7 miesięcy temu
Anne Hathaway i Kinga Rusin to moje typy urodowe :))
kacha
7 miesięcy temu
Zestawienie trochę bez sensu ale niech będzie ;) tylko po co mieszać influ do prawdziwych gwiazd?
Izula
7 miesięcy temu
Zdjęcie Kingi z Markiem na czerwonym dywanie po prostu sztos!
Polak
7 miesięcy temu
a kto to jest Sokołowska?
Anka
7 miesięcy temu
Kinga Rusin i Gosia Socha obie obserwuję na ig i obie bdają o swoją prywatę. I fajnie.
Tytwa
7 miesięcy temu
Normalne pary w większości, żyją razem, pracują, nie ma co szukać sensacji.
Meża
7 miesięcy temu
Według mnie Rusin i Kujawa do siebie bardzo pasują :) Czasem to po prostu widać!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Jessica Alves ZDUMIEWA urodą, nawiedzając londyńską premierę spektaklu (ZDJĘCIA)

Lubująca się we wszelkiej maści operacjach plastycznych Jessica Alves zawitała do swojej ukochanej Wielkiej Brytanii i od razu ruszyła na czerwony dywan. Widać, że jest w swoim żywiole?
9.

Michał Szpak w butach na zabójczych OBCASACH walczy z ponurą aurą (ZDJĘCIA)

Michał Szpak udowodnił, że niezależnie od warunków atmosferycznych, modą można bawić się każdego dnia. Wokalista zgrabnie hasał po kostce brukowej na kilkunastocentymetrowych obcasach.
8.

Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują 20-lecie serialu: Sylwia Gliwa, Anna Guzik, Renata Dancewicz i inni (ZDJĘCIA)

Gwiazdy serialu "Na Wspólnej" tłumnie przybyły na obchody 20-lecia serialu. Na jubileuszowej ściance nie zabrakło między innymi wystrojonej w elegancką suknię Sylwii Gliwy, Renaty Dancewicz i Grażyny Wolszczak. Kto wypadł najlepiej?
7.

Kulisy premiery "Pokusy". Piotr Stramowski w objęciach Natalii, kosmiczna Joanna Liszowska, groźna córka Englertów (ZDJĘCIA)

Wydarzenia zza kulis kinowej premiery "Pokusy" okazały się co najmniej tak ciekawe, jak sama fabuła filmu. Piotr Stramowski wprowadzał na salony nową ukochaną, Helena Englert rzucała groźnymi spojrzeniami, a po wszystkim ekipa wybrała się na balety.
6.

Celebryci brylują na pokazie Deni Cler: Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz, Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską... (ZDJĘCIA)

Oprócz premiery filmu "Pokusa" w czwartek odbyła się jeszcze inna impreza, na której nie zabrakło reprezentantów show biznesu. Pokaz marki Deni Cler oglądali m.in. Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz czy Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską. Zobaczcie, kto jeszcze bawił się na wydarzeniu.
5.

Premiera filmu "Pokusa": elegancki Piotr Stramowski, Maria Sadowska w męskim wydaniu, dawno niewidziana Joanna Liszowska... (ZDJĘCIA)

Premiera erotycznego thrillera w reżyserii Marii Sadowskiej przyciągnęła na salony kilka znanych twarzy. Na ściance pozowali Piotr Stramowski, Helena Englert czy Joanna Liszowska. Kto jeszcze pojawił się na evencie?
4.

Poznajcie dziedziczki WIELOMILIONOWYCH fortun: Dominika Kulczyk, Natalia Lesz, Julia Starak i inni (ZDJĘCIA)

Dominika Kulczyk i Natalia Lesz to spadkobierczynie ogromnych majątków. Celebrytki od lat zaplecze finansowe wykorzystują m.in. do pomocy innym oraz rozwijaniu kolejnych biznesów.
3.

Nie tylko Paris Hilton. Cristiano Ronaldo, Kim Kardashian i inne gwiazdy, które wynajęły surogatkę (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu Paris Hilton ogłosiła, że została mamą. W sieci rozgorzała dyskusja dotycząca celebrytów, którzy zdecydowali się na powiększenie rodziny z pomocą surogatek.
2.

Najkrótsze narzeczeństwa w show biznesie. Nie tylko Filip Chajzer rozstał się tuż po ogłoszeniu zaręczyn (ZDJĘCIA)

Zaręczyny nie zawsze prowadzą do szczęśliwego i długiego małżeństwa. Przekonała się o tym Katarzyna Nosowska oraz Jennifer Lopez z Benem Affleckiem. Zobaczcie, kto jeszcze zaręczył się, a wkrótce potem zakończył związek.
1.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski relacjonują kolejny dzień w Jordanii: "Było OBŁĘDNIE" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się na wspólne podziwianie wschodu słońca na pustyni Wadi Rum. Nie zapomnieli o zrobieniu szeregu pamiątkowych zdjęć i nagrań.