Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Telekamery 2021. Maciej Stuhr OBŚMIEWA "Wiadomości" TVP: "Próbują zrobić ze mnie czarny charakter"

286
Podziel się:

W środowy wieczór Maciej Stuhr odebrał Telekamerę w kategorii "aktor". Nie przegapił przy tym okazji, aby wbić szpilę swoim fanom z Woronicza. Już czeka na kolejne paski z "Wiadomości" na swój temat?

Telekamery 2021. Maciej Stuhr OBŚMIEWA "Wiadomości" TVP: "Próbują zrobić ze mnie czarny charakter"
Maciej Stuhr odbiera Telekamerę w kategorii "aktor" (fot. AKPA)

Maciej Stuhr nigdy nie należał do fanów ekipy urzędującej obecnie na Woronicza w siedzibie Telewizji Polskiej. Albo to raczej ona nie przepadała specjalnie za nim, regularnie poświęcając mu niedorzeczną ilość czasu w swoim głównym wydaniu Wiadomości. Nie było więc specjalnym zaskoczeniem, że przy odbieraniu Telekamery w ostatnią środę aktor postanowił poświęcić część przemowy właśnie swemu "ulubionemu" programowi informacyjnemu.

Dziękuję telewizyjnym "Wiadomościom", które tak często próbują zrobić ze mnie czarny charakter, że część osób uwierzyła, że ta moja rola w "Szadzi" - seryjnego mordercy - może mieć ręce i nogi. Tutaj taka mała prośba w imieniu aktorek i aktorów do niektórych redakcji: to, że my coś mówimy ze sceny lub z ekranu, to nie MY mówimy, tylko jesteśmy medium, przez które przemawia autor. To, że w spektaklu powiedziałem o Polsce, że jest wrzodem w pewnym miejscu - to nie ja powiedziałem, to autor sztuki - tłumaczył pogubionym odbiorcom TVP aktor.

Zobacz także: Stuhr o wsparciu dla artystów. "To nie są pieniądze rządu"

Na tym jednak nie skończyły się drwiny z propagowanych przez Telewizję Polską fake newsów. Maciej Stuhr przystąpił bowiem do opisania, jakimi przymiotami powinna się odznaczać przykładna telewizja publiczna, sugerując jednocześnie, że TVP ich nie posiada.

Dlatego z okazji tego święta telewizji życzę nam wszystkim wspaniałej telewizji - mądrej, uskrzydlającej, poszerzającej horyzonty. Telewizji, w której chcieliby i mogliby pracować najlepsi artyści i dziennikarze - usłyszeliśmy podczas wyemitowanej w środę gali.

Trafne podsumowanie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(286)
Bravo Maciek
2 lata temu
TVN daje mu zarobek, więc Maciej nie ma zamiaru wypowiadać się o nieròwnym traktowaniu, zaniżaniu płac i łamaniu praw. Jak każdy dobry funkcjonariusz atakuje TVP by odwròcić Uwagę
Basia
2 lata temu
A jak Maciuś dałeś wywiad z szanownym tatulkiem i obrażasz w nim katolikòw, wyszydzając Polakòw, to kto ci to każde mòwić, ktòre głosy? Internet nie zapomina. A jak śmiałeś się na Gali Orłòw że Tupolew spadł w przepaść z Polakami na pokładzie to też był tylko scenariusz? Rżała z Tobą cała celebrytka banda, tak banda! Kim trzeba być by być tak podłym?
Aneta
2 lata temu
Kochani trzymajcie kciuki za mnie, za 6 godzin mam operacje na otwartym sercu 💋
NIE MILCZ!
2 lata temu
Dlaczego Macieju nie jesteś odważny i milczysz w kwestii szokujących informacji ostatnich dni, dotyczących Twojej ukochanej stacji TVN? ..... „Ludzie drugiej kategorii”, „współczesne niewolnictwo”, „wykluczenie zawodowe”, „szantaż”, „odwet”, „łamanie prawa pracy”, „patologie”, „orwellowska rzeczywistość”, „nepotyzm”, „łapówki”, „poniżanie”, „łamanie RODO”, „łamanie procedur ustanowionych przez siebie”. To tylko część z zarzutów, jakie stawia TVN/Discovery operator kamery Kamil Różalski, pracujący w stacji przez 23 lata. Cała lista jest długa i wstrząsająca.
😅😅😅
2 lata temu
Mądra, uskrzydlajaca, poszerzająca horyzonty- TVN ? 😂😂😂
Najnowsze komentarze (286)
Kraków
2 lata temu
Kraków przeprasza za Szczura!
ccc
2 lata temu
chłopie a kto cię lubi i ceni Chyba tylko gwiazdeczki z TVN za niewybredne opinie o TVP
Ja.
2 lata temu
Pana ojciec to był aktor a Pan ślizga się na jego plecach, a co gorsze przynosi Pan ojcu wstyd, przykre
😃😃😃😃
2 lata temu
TE PRZYCHYLNE KOMENTARZE TO Z RODZINY PISZĄ? 😃😃😃😃😃
A ja
2 lata temu
Co tu gadać, co tu kryć, dobrze jest!!!
Aris
2 lata temu
On zdecydowanie ma rację. Rola to rola, bo aktorzy nie wymyślają sobie tekstów, które powiedzą, lub scen które zagrają. Dlatego nie można aktora za to krytykować. Owszem roli można zawsze odmówić, ale to tak samo jakby odmówić dobrze płatnej pracy. Nic mądrego.
Aska
2 lata temu
Tak to nie są pieniądze, od rządu ale z naszych podatkow l dlatego powinniście szanować ten kraj bo on was żywi macie samochody po 600 tys i jeszcze ujadacie wstyd przynosicie temu krajowi zawsze możecie wyjechac
Jose
2 lata temu
Czarny charakter Sthur dostał Telekamerę za co ,aktorzyna z niego byle jaki ,chyba że za politykę i propagandę jaką sieje nienawiścią do Polski i Polaków . Błaznów nie brakuje,sami się lansują,to widać , słychać i czuć.
Ewa
2 lata temu
Jesteś kiepskim Polakiem bo dla mamony jesteś gotów oczerniać Polskę. Tego Polacy nie wybaczą ci, jak również kpin z katastrofy smoleńskiej. Zapamiętaj to sobie i nie próbuj się wybielać. Na refleksję i przeprosiny ciebie nie stać a więc nie ma o czym rozmawiać
Nick
2 lata temu
Pan Maciej chłop przystojny ale te jego towary to bardzo marne.....
AHA
2 lata temu
Już nie czytam komentarzy o O MACIUSIU MASAKRA Z TYM KOLESIEM!!! WSTYD PANIE STUHR😦😣😦😣😦
Czarny charak...
2 lata temu
Nośniki w przyrodzie nie giną. Na zawsze zapisałeś na nich nienawiść, pogardę, nietakt do tych, ktorzy mają inne poglądy polityczne, społeczne, inne wartości. Zagrałeś w trupie Palikota. I taki pozostaniesz w naszej pamięci.
🤔🤔🤔😐
2 lata temu
A pan Szczur jest Polakiem ???
🤫🤫🤫
2 lata temu
Kraśko miażdży Wojcika w tvn24 💪
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie