Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

TikTokerka twierdzi, że stosowanie antykoncepcji powoduje DEPRESJĘ: "Twoja dusza czuje, że nie była chciana na tym świecie"

362
Podziel się:

Cytując słowa pewnego księdza, tiktokerka Najjjka postanowiła ostrzec swoich młodych fanów (?) przed antykoncepcją, którą widzi jako "grzech śmiertelny". Zabawne czy raczej przerażające?

TikTokerka twierdzi, że stosowanie antykoncepcji powoduje DEPRESJĘ: "Twoja dusza czuje, że nie była chciana na tym świecie"
TikTokerka szerzy szkodliwe teorie na temat chorób psychicznych (fot. TikTok)

O zagrożeniach płynących z religijnego fanatyzmu sporo mówi się ostatnio w kontekście tragicznej śmierci Izabeli z Pszczyny, której nie udzielono stosownej pomocy ze względu na prawo antyaborcyjne panujące w naszym kraju. Pod hasłem Ani Jednej Więcej na ulicach polskich miast w tę sobotę zgromadziły się osoby, które chciały uczcić pamięć o 30-letniej Izabeli.

Tymczasem w sieci pojawia się coraz więcej tzw. "katoinfluencerów". Niestety, część z nich stara się szerzyć wśród rówieśników sceptycyzm wobec wiedzy naukowej. A takim przykładem jest niejaka Najjjka.

Jest to prawdopodobnie najpopularniejsza osoba na TikToku z tego nurtu influencerów. Młoda dziewczyna wybiła się na kontrowersyjnych tezach dotyczących praw mniejszości, praktyk seksualnych oraz aborcji. Niedawno natomiast przyjrzała się tematowi antykoncepcji. Jak sama przyznaje, zainspirowały ją do tego kazania pewnego kapłana, który ignorując wszelkie osiągnięcia współczesnej nauki, bezkarnie propaguje oburzające i szalenie niebezpieczne poglądy.

Zobacz także: Strajk Kobiet znów na ulicach Polski. "Bezpieczna aborcja w Polsce istnieje"

Jeśli jesteś wpadką swoich rodziców albo twoi rodzice zabezpieczali się i używali antykoncepcji, to jest większe prawdopodobieństwo, że będziesz czuł się niezbyt dobrze w swojej skórze - wyrokuje młoda dziewczyna. - Będziesz mógł mieć objawy depresji i nerwic. Stany lękowe. Wszystko przez to, że już od małego, od samego swojego poczęcia, ty i twoja dusza odczuwałeś, że nie jesteś chciany na tym świecie. (…) Dziecko małe czuje to i przez to później w życiu spotykają ludzi problemy psychiczne. Do takich wniosków w swoich kazaniach ksiądz Chmielewski.

Dalej dowiadujemy się, że zdaniem salezjanina praktykowanie bezpiecznego seksu jest obrazą bożego majestatu.

Antykoncepcja jest śmiertelnym grzechem. Jeśli ktoś przyjmuje komunię, ale również na boku ze swoim mężem albo partnerem zabezpiecza się, czyli bardzo ciężko grzeszy, to przyjmuje świętokradzką komunię. Obraża samego boga. Skończmy z tym grzechem. Nie narażajmy naszych bliskich na cierpienie w przyszłości - grzmi zniesławiona kaznodziejka.

Na całe szczęście osoby, do których trafił filmik Najjjki w dużej mierze dały jej do zrozumienia, że przedstawiane przez nią poglądy są zwyczajnie wyssane z palca i co gorsza, uderzają w osoby borykające się z problemami natury psychicznej.

Błagam, zamilcz; Właśnie przez takich ludzi jak ty nie mam ochoty dłużej wierzyć; Stany lękowe, depresyjne czy jakiekolwiek inne zaburzenia to choroby, które mogą spotkać każdego. Radziłabym się doedukować; Ksiądz ma jakiś tytuł naukowy z psychologii/ psychiatrii? Na jakiej podstawie doszedł do takich wniosków?; Większych bzdur nie słyszałem - czytamy pod nagraniem.

Dalej uważacie, że edukacja seksualna w szkołach nie jest potrzebna?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(362)
Ksksks
3 lata temu
I tak było najlepsze, gdy opowiadała ze w piekle diabły będą nas masturbować hahaha
Kot
3 lata temu
Cały świat w 21 wieku a Polska mentalnie dalej w średniowieczu. Chyba nawet Islam jest grubo przed nami.
Lokkkk
3 lata temu
Ona ma cofnięte nawet zęby.... takich ludzi trzeba unikac
wnioski
3 lata temu
"Jeśli jesteś wpadką swoich rodziców albo twoi rodzice zabezpieczali się i używali antykoncepcji, to jest większe prawdopodobieństwo, że będziesz czuł się niezbyt dobrze w swojej skórze - wyrokuje młoda dziewczyna." Czyli dziewczyna popiera aborcję z powodu wpadki, bo nie chce żeby takie dzieci czuły się w przyszłości źle, gdyby się o tym dowiedziały.
Bambino
3 lata temu
Tabletki to moje wybawienie. Regularne miesiączki. Bezbolesne miesiączki. Bardzo skąpe miesiączki. Cera bez pryszczy. Cera bez błyszczenia. Włosy już nie są tłuste każdego dnia. Owłosienie z nad górnej wargi, okolic brodawek, ud i stref intymnych opanowane. Czy pisałam już że nie mam wreszcie trądziku na dekolcie i plecach? Mnie wybawiły z kompleksów, boleści i braku komfortu.
Najnowsze komentarze (362)
SmutneAlePraw...
3 miesiące temu
To wy konserwatwno religijni od tysięcy lat prześladujecie lewaków, wolnomyslicieli, niewierzących, LGBT, kobiety i siebie nawzajem. I nazywacie prześladowanie to że inni się przed wami konserwatwno religijnymi radykałami bronią i wytworzyli sobie niewygodne dla was mechanizmy obronne ( tak samo jak kobiety na skutek tysięcy lat mizogini i patriachatu i przesadowań ze strony męzczyzn) i że ponosicie konsekwencje swoich wybryków i że wasze wybryki dały wam nieprzyjemne dla was skutki i dolewacie przysłowiowej oliwy do ognia i nakręcacie swoją mizoginie, homofobię, rasizm, ksenofobię, nietolerancję, religijny fundamentalizm i fanatyzm religiny. No cóż konserwatwno religijni a zwłaszcza mężczyźni o takich poglądach to stworzenia,które uważają że się ich prześladuje bo zabrania się im prześladować innych i że ponoszą nieprzyjemne dla nich skutki swoich wybryków. Katolicy, żydzi, muzułmanie, Jehowi, buddyści, purytanie, narodowcy itp sami swoimi wybrykami i samym istnieniem się atakują i robią na siebie nagonkę.Kościół sam się zwalcza. Największym wrogiem patriarchatu, konserwatyzmu, nacjonalizmu, prawicy, pro life, isalmu, judaizmu, hinduizmu, buddyzmu, chrześcijaństwa i każdej patriachalnej religii i ideologii itp będącej przeciwnikiem wolności równości i tolerancji oraz demokracji i praw człowieka praw kobiet wolnomyslicielstwa egaliaryzmu indywidualności i lewicy są one same na czele z wiernymi, prorokami, kapłanami, fundamentalistami tych religii i ideologii, apostołowie i prorocy i guru, politykami o tychże poglądach i ich wybryki , więc nikt z kościołem, prawica, religiami wiadomymi itp walczyć nie musi. One same się zniszczą. Wam konserwatwno religijnym wszystko i wszyscy przeszkadzają nawet inni konserwatwni bo są innego wyznania niż wasze,z innego kraju,innej patriachalnej,,kultury" ,z innej warstwy społecznej itp. wy konserwatwno religijni jesteście nietolerancyjni wobec innych i siebie nawzajem,od każdego oczekujecie Tolerancji wręcz czci zwłaszcza od LGBT, lewaków, ateistów, członków subkultur młodzieżowych typu goth,od kobiet i wszelkiej maści odmieńców a sami jesteście nietolerancyjni wobec innych. Was konserwatwno religijnych fanatyków i mizoginów cechuje moralność Kalego, poczwórne standardy moralne, supermacja, dualizm moralny, faryzeuszowska ułuda, wywracanie kota ogonem,wyciąganie z kontekstu, nietolerancja wobec innych i przypisujecie lewicowcom, LGBT, feministkom itp swoje cechy i wmawiacie innym ,że to oni przypisują wam swoje cechy a w rzeczywistości jest na odwrót. Niestety islam, chrześcijaństwo judaizm itp oraz konserwatwno religijni szerzą nie tyle sceptycyzm wobec nauki co ją demonizują, zwalczają obalają.
Iza
2 lata temu
Z ciekawości obejrzałam „ twórczość” tej dziewczyny. Chyba trzeba współczuć. To bardzo ciężki przypadek kliniczny dodatkowo ogromna manipulacja. Wiary w Boga nie ma u niej w ogóle to tylko propaganda. Sposób na życie, zarobek. Lansując się na tych słabych filmach robi zbiórkę na laptopa…. I ktoś na to wpłaca. Dramat. Mało bystra dziewczyna chyba słabo wykształcona biorąc pod uwagę zakres słownictwa oraz sposób prowadzenia dialogu/monologu zdania. Zero pokory( co tez jest grzechem). Prześmiewcze podejście do innych i opinie niczym nie poparte. A słownictwo matki…. Dramat. To tylko świadczy o tym jaki to jest dom. Niech ktoś jej pomoże naprawdę.
Disappointed
3 lata temu
Każdy tematycznie influencer stanowi zagrożenie, reklamując niesprawdzone rzeczy, czytając/słuchając niesprawdzonych informacji. Ta osoba wystawia na pośmiewisko i tak już dzisiaj wyśmiewanych katolików
Disappointed
3 lata temu
Każdy tematycznie influencer stanowi zagrożenie, reklamując niesprawdzone rzeczy, czytając/słuchając niesprawdzonych informacji. Ta osoba wystawia na pośmiewisko i tak już dzisiaj wyśmiewanych katolików
mka
3 lata temu
a najlepsze jest to, że przez te bzdury ( w które prawdopodobnie nie wierzy, ale plecie świadomie ) jest teraz jedną z najbardziej obserwowanych osób na tiktoku, pojawiła się teraz na pudelku i ma takie zasięgi, że przez Waszą głupotę będzie kolejną, świetnie zarabiającą celebrytką.
Pola
3 lata temu
Nie rozumiem po co pisać o niej artykuły , nie istotne czy pochlebne czy nie. Ja trzeba wysłać na badanie psychiatryczne żeby sprawdzić czy robi to dla fame czy faktycznie coś z głową nie tego...
Tosia
3 lata temu
Dziecko z wpadki, kiedy ludzie się nie zabezpieczają w żaden sposób, również może być niechciane. Co za różnica czy było zabezpieczenie czy nie, jeśli się wpadnie? Katolickie naturalne metody także służą unikaniu ciąży i mogą skutkować wpadką.
Kasia
3 lata temu
Są różne historie i przyczyny dla których niestety trzeba brać tabletki...i co wielka znawczyni życia powiesz takim osobom??? Moja przyjaciółka po drugiej ciąży pochorowała się i lekarza odradził zachodzenie w kolejną ponieważ może zagrozić jej życiu, moja kuzynka była 3 razy w ciąży i za każdym razem dzieciątko miało wady genetyczne także dzieci umierały jeszcze przed narodzinami więc również musi się zabezpieczać, znam wiele osób które niestety z różnych przyczyn i zdrowotnych i finansowych nie mogą posiadać więcej potomstwa więc zażywają tabletki, życie dziewczyno to nie bajka najpierw sama załóż rodzinne a później wielce doradzaj innym.
Marika
3 lata temu
No popatrzcie jacy teraz Ci młodzi są inteligentni naprawdę co rusz znawcy życia, oraz naj we wszystkich dziedzinach .... najpierw Panienko przeżyj życie a później doradzaj bo życie to najlepszy nauczyciel, ja też kiedyś miałam mnóstwo dobrych rad dla innych, wydawało mi się że po 20 już znam wystarczająco świat a tu proszę niespodzianka okazało się że większość moich przemyśleń ma się nijak do rzeczywistości ... także polecam odstawić dobre rady na nieco później jak dorośniesz
Kamila 30lat
3 lata temu
Masakra ze cos takiego po tej ziemi chodzi . Nie jestem z hejtem ale no bez jaj
Ead
3 lata temu
W końcu ktoś się nie boji mówić prawdy. Well done girl.
Natalicha
3 lata temu
Mogłaby razem z Kają Godek chodzić za rączkę. Ten sam pokrój.
smutne
3 lata temu
Czytając artykuły internetowe i komentarze, nie mam wątpliwości, że ten świat, w tej formie nie przetrwa. Myślący "nowocześnie" stawiają wszystko na głowie i wmawiają normalnym, że tak być powinno. tak szczerze - diabeł wygrał walkę o świat, przejmuje większość dusz. Możecie w niego nie wierzyć, śmiać się, ale on was i tak potraktuje z pełną powagą.
Wawa
3 lata temu
Skąd się tacy ludzie biorą...???!!! DRAMAT!!!!!!
...
Następna strona