Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Tłum gwiazd na ślubie Jeffa Bezosa i Lauren Sanchez: Ivanka Trump, Kardashianki, Leonardo DiCaprio...

491
Podziel się:
491
Podziel się:

Wenecja stała się areną głośnego ślubu Jeffa Bezosa i Lauren Sanchez. Para ściągnęła do weneckiego miasta całe tabuny gwiazd. Na piątkowej ceremonii w bazylice San Giorgio Maggiore stawili się m.in. Ivanka Trump, Kardashianki, Leonardo DiCaprio czy Oprah Winfrey.

1
 / 19
Tłum gwiazd na ślubie Jeffa Bezosa i Lauren Sanchez: Ivanka Trump, Kardashianki, Leonardo DiCaprio...
m
Ślub Jeffa Bezosa i Lauren Sanchez (Getty Images)
0
0

W ostatnich dniach Wenecja przyciągnęła uwagę mediów za sprawą uroczystości Jeffa BezosaLauren Sanchez. Co ciekawe, para miała już zawrzeć związek małżeński, a obecne wydarzenia to jedynie formalność. Mimo to do miasta przybyło wielu znanych gości, by świętować razem z miliarderem i jego partnerką.

Organizatorzy zadbali o pełną dyskrecję. Jak podaje serwis TMZ, wszyscy zaproszeni zostali poproszeni o oddanie telefonów przed wejściem na przyjęcie.

Młoda para zabrała w czwartek wieczorem swoich gości do tajemniczej lokalizacji, która znajduje się na jednej z otaczających Wenecję wysepek – informuje źródło. Dzięki temu żadne szczegóły z imprezy nie przedostały się do mediów.

Wenecja w tym czasie stała się miejscem protestów lokalnych aktywistów. Według "The Guardian" sprzeciw wobec przejęcia miasta przez Bezosa i jego gości był na tyle silny, że konieczna okazała się zmiana lokalizacji wesela. Organizatorzy byli jednak przygotowani na różne scenariusze i zarezerwowali kilka miejsc na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

Na liście zaproszonych znalazło się ok. 200 osób. Według doniesień, na każdego z gości przeznaczono aż 50 tys. dol., co daje łączny koszt uroczystości na poziomie 10 mln dol. Niektóre media sugerują jednak, że ostateczna suma może sięgnąć nawet 20 mln dol.

Choć formalności zostały już dopełnione, uroczystości w Wenecji były prawdziwą, huczną celebracją miłosnej relacji miliardera i jego ukochanej. W piątek w bazylice San Giorgio Maggiore na wenecką wyspę San Giorgio Maggiore przybył tłum celebrytów, polityków i przedstawicieli świata biznesu. Wśród zaproszonych pojawili się m.in. Leonardo DiCaprio, Bill Gates, Orlando Bloom, Tom Brady, Scooter Braun, Ivanka Trump, Oprah Winfrey i Gayle King także były prezydent USA Barack Obama, który od lat utrzymuje bliskie relacje z Bezosem. Nie zabrakło także rodziny KardashianKris Jenner, Kim, Khloe oraz Kylie Jenner.

2
 / 19
Jeff Bezos
3
 / 19
Lauren Sanchez
4
 / 19
Kim Kardashian
5
 / 19
Bill Gates
6
 / 19
Kris Jenner
7
 / 19
Kylie Jenner
8
 / 19
Ivanka Trump, Jared Kushner
9
 / 19
Sydney Sweeney
10
 / 19
Oprah Winfrey
11
 / 19
Leonardo DiCaprio
12
 / 19
Khloe Kardashian
13
 / 19
Kendall Jenner, Kylie Jenner
14
 / 19
Karlie Kloss, Joshua Kushner
15
 / 19
Vittoria Ceretti
16
 / 19
Ellie Goulding
17
 / 19
François-Henri Pinault
18
 / 19
Królowa Rania
19
 / 19
Brooks Nader
KOMENTARZE
(491)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Wooow😯
5 miesięcy temu
Królowa Rania tam jest?????
666
5 miesięcy temu
Większość kobiet ubrana jak.....
Bezo
5 miesięcy temu
A gdzie są polscy celebryci ?
Magdalena H.
5 miesięcy temu
Kriss mimo takich interwencji w twarz, udanych zresztą, szyją zdradza wiek. Nikt nie ma pomysłu na szyję?
Łaj? 🤨
5 miesięcy temu
A panna młoda w garsonce???
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Gość
5 miesięcy temu
Do czego to doszło ślub podrzędnej byłej dziennikarki i gościa którego sukces biznesowy jest efektem niewolniczej, niskopłatnej pracy tysięcy ludzi często nielegalnych imigrantów jest wydarzeniem numerem jeden podczas gdy Świat stoi w przededniu III Wojny Światowej .
JJZ
5 miesięcy temu
Tymczasem w gazie dzieci umierają z glodu……chory swiat
Lilo
5 miesięcy temu
Klan tych współczesnych kurtyzan jak zwykle stylem nie zawiódł- tandeta na bogato,szczegolnie ta Kim i Kajli,mimo że jakies Dolcze Srolcze,i wymiona raz dwa trzy- wyrzut!
Logan
5 miesięcy temu
Czy ten facet wie jak wygląda pracaw magazynach Amazona? Bo gdybym ja wiedział spalibym się ze wstydu zamiast jeszcze bezwstydnie chwalić się swoim bogactwem.
emeryt
5 miesięcy temu
Zastanawiające, faceci zapięci na ostatni guzik, a one półgołe.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (491)
Olga N.
5 miesięcy temu
Kylie na takie wydarzenie bez Chalameta?
poliks
5 miesięcy temu
Dzieci w Gazie z glodu umieraja.Co za Hańba.
gh78
5 miesięcy temu
A w Gazie mordują dzieci stojące w kolejkach za mąka A corka Trumpa zmienila wyznanie na judaizm
Gość
5 miesięcy temu
A co z planetą? Sami jej obrońcy zjechali,albo raczej zlecieli.Ile śmieci po tej imprezie zostawią,a ile wody wyleją na prysznice.?!
Tak
5 miesięcy temu
A gdzie największa gwiazda, Kinga Rusin hahahahahaha
Pozdr
5 miesięcy temu
Połowa nie wiedziala co tam robiła i nawet nie zamieniła słowa z parą "młodych" 😂
Ghj
5 miesięcy temu
Piękni goście. Podobają mi się wszyscy ,super kreacje ,piękne kobiety ,makijaże ,dodatki . Panowie zachowawczo ,eleganccy. Powiało wielkim światem...Niektóre panie odważnie , sexy ,ale to w końcu Włochy ,upalne lato ,jest dobrze. I ta scenaria..Wenecja ,gondole ,jak ze średniowiecznego obrazu. Jedzenie pewnie będzie wykwintne ,owoce morza ,trufle ,cudownie podane i kelnerzy uwijający się w smokingach ..Marzenie
slave
5 miesięcy temu
co one takie posciskane gorsetami? to niewola
Anonim
5 miesięcy temu
Najlepsze zdjęcie Leonardo DiCaprio:)
Leooo
5 miesięcy temu
Dicaprio udaje że go tam nie ma🤣🫣
Ags
5 miesięcy temu
Większość wygląda tanio, a miliony na kontach. Klasy i stylu nie kupisz....
Yyyy
5 miesięcy temu
One wszystkie tak dziwnie stoją z obawy jakby się miały zaraz rozpaść na kawałki
Goch
5 miesięcy temu
Ubrać się na ślub i wesele tak żeby ochrona musiała cie prowadzić za rączki bo sama nie dasz rady. Obciach. Panna młoda wyróżniała się na tle reszty. Skromnością.
Gość
5 miesięcy temu
A gdzie Lewandowscy ? Nie zdążyli kupić sobie zaproszenia ?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Księżna Kate zadaje szyku w obcisłej sukience podczas spotkania z dziećmi (ZDJĘCIA)

W czwartek księżna Kate odwiedziła siedzibę londyńskiej organizacji charytatywnej działającej na rzecz zdrowia psychicznego dzieci. Żona następcy tronu zadała szyku w czarno-białej podkreślającej sylwetkę sukience.
9.

Aleksandra Domańska i Daria Widawska pozują na gali z udziałem gwiazdy "Gry o tron" (ZDJĘCIA)

Na BNP Paribas Warsaw SerialCon w Warszawie pojawiła się Michelle Fairley. Brytyjska aktorka otrzymała specjalną nagrodę.
8.

Królowa Letizia zadaje szyku na uroczystej kolacji w Madrycie, odsłaniając szczupłe ramiona (ZDJĘCIA)

Królowa Letizia często gości w kolorowej prasie. Zamiast o skandalach, dziennikarze rozpisują się jednak o jej wyborach modowych. 53-letnia monarchini doskonale wie, czym jest "królewski szyk" i przy niemal każdym wystąpieniu publicznym zachwyca eleganckimi kreacjami. Nie inaczej było w środę.
7.

Anna Mucha i Jakub Wons stawili się w sądzie na kolejnej rozprawie przeciwko Paulinie Smaszcz (ZDJĘCIA)

W czwartek sprawa o naruszenie dóbr osobistych wytoczona przeciwko Paulinie Smaszcz przez Annę Muchę ponownie trafiła na wokandę. W sądzie znów zabrakło "kobiety petardy", a paparazzi uchwycili na zdjęciach gwiazdę "M jak miłość" i jej ukochanego.
6.

48-letnia siostra Penelope Cruz zachwyca w geometrycznej sukni na gali Elle. Klasa? (ZDJĘCIA)

Nie wszyscy wiedzą, że młodsza siostra Penelope Cruz również rozwija swoją karierę w blasku fleszy. Ostatnio Monica Cruz przyciągała spojrzenia fotoreporterów, pojawiając się na gali Elle Eco Awards w efektownej, geometrycznej sukni.
5.

Richard Gere i jego młodsza o 34 LATA żona wygłupiają się na ściance. Widać między nimi wielkie uczucie? (ZDJĘCIA)

Richard Gere i jego żona Alejandra zaszczycili obecnością kolejny branżowy event. Tym razem stawili się na uroczystej gali magazynu "Elle". Poza tradycyjną sesją ściankową aktor wykonał swej ukochanej kilka pamiątkowych fotek telefonem.
4.

Agnieszka Grochowska znów widziana z tajemniczym przyjacielem (?). Tym razem podwiózł ją na dworzec (ZDJĘCIA)

Agnieszka Grochowska znów została zauważona u boku tajemniczego mężczyzny. Tym razem paparazzi sfotografowali aktorkę i jej towarzysza w okolicy warszawskiego dworca centralnego. Przed rozstaniem nastąpiło czułe pożegnanie.
3.

Tomasz Kot zabrał 15-letniego syna na salony. Leon jest podobny do znanego taty? (ZDJĘCIA)

Wczorajsza premiera magazynu "GQ" przyciągnęła tłum gwiazd. Wśród gości pojawił się także Tomasz Kot, który tym razem nie przyszedł sam - towarzyszył mu 15-letni syn, Leon.
2.

Jak dziś wygląda Tola Szlagowska z Blog 27? Piosenkarka wyjechała z Polski i BARDZO SIĘ ZMIENIŁA (ZDJĘCIA)

Po rozpadzie grupy Blog 27 Tola Szlagowska próbowała swoich sił w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie żyje w Hiszpanii. Zobaczcie, jak teraz wygląda świętująca 27 listopada 33. urodziny piosenkarka. Poznalibyście ją?
1.

Małgorzata Rozenek CAŁA NA BIAŁO świeci wyprasowaną twarzą na imprezie "GQ". Radosław Majdan też przyszedł (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek była jedną z wielu gwiazd, które stawiły się w środę na wydarzeniu magazynu "GQ". Podobnie jak Martyna Wojciechowska Małgosia również nie dostosowała się do "dress code'u" imprezy i odpuściła sobie tego wieczoru czerń.