To z nią był Kuba Badach, zanim spotkał Aleksandrę Kwaśniewską. "Zdecydował się zakończyć związek, gdy ją poznał. Bardzo przeżyła rozstanie"
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska uchodzą za wyjątkowo zgraną parę. Mało kto już pamięta, że wcześniej mąż córki prezydenta RP był związany z utalentowaną skrzypaczką.
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska od lat uchodzą za zgraną parę. Niedawno w rozmowie z Żurnalistą muzyk wspominał, że od razu wiedział, że córka prezydenta RP będzie jego żoną. Jak widać, nie mylił się, bo 22 września 2012 roku powiedzieli sobie "tak" w Kościele Polowym Wojska Polskiego. O początkach ich relacji wspominał:
No i tak się stało, więc wiesz, jest mi z jednej strony przykro w stosunku do wszystkich pań, z którymi na przestrzeni lat się spotykałem i to nie wypaliło, bo to zawsze pozostawia jakieś blizny. Mimo że po mnie tego nie widać, to we mnie też zostawiło bliznę. Ale jak spotkałem Olę, to wiedziałem, że jest po prostu po mnie.
Kim była eks Kuby Badacha? To znana skrzypaczka
Zarówno Kuba, jak i Ola wypowiadali się w mediach na temat ich relacji wyjątkowo pozytywnie. Mało kto wie, że gdy Badach poznał Kwaśniewską, to wciąż był w związku z inną kobietą. Elwira Przybyłowska, bo o niej mowa, to postać doskonale znana w świecie muzyki. Utalentowana skrzypaczka współpracowała z takimi gwiazdami estrady jak Kayah, Maria Peszek czy Patrycja Markowska.
Jak Kuba Badach wspomina spotkanie z rodzicami Kwaśniewskiej?
Co istotne, jednocześnie pełniła rolę menedżerki Kuby, co najwyraźniej zbliżyło ich także prywatnie. Wszystko jednak zmieniło się w 2009 roku, gdy Badach po raz pierwszy spotkał Kwaśniewską w Radiu Zet. Z początku nic nie wskazywało, że połączy ich coś więcej, ale dziś wiemy, że los bywa nieprzewidywalny. W rozmowie z Michałem Misiorkiem dla Plejady wspominał:
Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem.
Gdy muzyk zrozumiał, że to Ola jest mu pisana, postanowił zerwać z dotychczasową partnerką. Jeśli wierzyć słowom informatora magazynu "Show", Elwira bardzo mocno to przeżyła.
To był poważny związek. Ale Kuba zdecydował się go zakończyć, gdy poznał Olę. Elwira bardzo przeżyła rozstanie.
Kilka lat później Przybyłowska została zapytana o ślub byłego partnera z córką państwa Kwaśniewskich. Zadeklarowała wtedy, że traktuje to jako zamknięty rozdział, a młodej parze życzy wszystkiego dobrego.
To zamierzchła przeszłość, którą chcę pozostawić dla siebie. Jak każdej młodej parze, życzę dużo szczęścia