Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

TVN szykuje własną wersję "Love Island". Randkowe show "Paradise Hotel" poprowadzi... Klaudia El Dursi

215
Podziel się

Władze stacji postanowiły dać szansę pupilce jurorów z "Top Model". Dobry wybór?

TVN szykuje własną wersję "Love Island". Randkowe show "Paradise Hotel" poprowadzi... Klaudia El Dursi
(Instagram.com, Instagram)
bCPcPPsl

Gdy w zeszłym roku w kuluarach pojawiły się pierwsze plotki o planach stworzenia polskiej wersji brytyjskiego hitu telewizyjnego "Love Island", mało kto wierzył, że program odniesie choćby znikomy sukces. Ku powszechnemu zdziwieniu, "Wyspa miłości" okazała się gigantycznym przebojem, a odpowiedzialny za produkcję Polsat już ogłosił, że ma w planach kolejne sezony produkcji. Okazuje się, że TVN pozazdrościł triumfu konkurentowi i postanowił wyprodukować własną wersję randkowego show, tym razem na podstawie formatu "Paradise Hotel", stworzonego dla amerykańskiej telewizji FOX w 2003 roku.

Co ciekawe, władze stacji nie musiały daleko szukać osoby, która poprowadzi nowy program. Jak ustalił portal Plejada, w rolę prowadzącej wcieli się gwiazda "Top Model", Klaudia El Dursi.

bCPcPPsn

"Jak głoszą zasady, uczestnicy programu trafiają do jednego hotelu, gdzie co tydzień wynajmują pokój z innym współzawodnikiem. Co tydzień w hotelu meldują się kolejni mieszkańcy" - czytamy. "Do finału trafiają dwie pary, a zwycięzcy zgarniają 100 tys. złotych, którymi mogą się podzielić lub nie."

Już na początku stycznia uczestnicy wyruszą na Bali, gdzie będą poszukiwać miłości i "przy okazji" rywalizować o 100 tysięcy złotych. Premiera "Paradise Hotel" odbędzie się wiosną przyszłego roku.

Będziecie oglądali?

bCPcPPst
bCPcPPsO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(215)
ONICK
8 miesięcy temu
TA pani BARDZO LUBIŁA JEŹDZIĆ DO DUBAJU :)
Mrk
8 miesięcy temu
Zenada
asia
8 miesięcy temu
bardzo właściwy !!! nikt nie wie tyle o wyspach i szejkach co ona , tym bardziej ze już 15 lat temu u Kuby Wojewódzkiego tańczyła na rurze. I wszystko jasne - po to wzięła udział w top model z dzieciakami. Godna następczyni nadmuchanej małgosi
bCPcPPsP
Prawda xxi
8 miesięcy temu
Ludzie wykształceni pracują czasami za grosze, a takie pseudo, nie wiadomo co, cekebrytki np dubajki - - pracują w tv, za kasę, na którą normalny człowiek musi pracować całe życie. I co z nów mój komentarz zniknie. 😈😈😈😈😈
Toja
8 miesięcy temu
Hahaha, to już wiemy co ona robiła w Top Model, oszustwo jedna wielkie! A poza tym ona ma okropny głos, nie nadaje się. Nie będę oglądać!!!
Najnowsze komentarze (215)
Cosiek
8 miesięcy temu
Tak płakała w top model za dziećmi A teraz wyjeżdża na 3 miesiące i znowu je zostawia...żenada
Kwiat
8 miesięcy temu
Też mi się to nie podoba
Niunia
8 miesięcy temu
A ja se obejrzę i co mi zrobicie? Klaudia super
Umm
8 miesięcy temu
Wszytko z góry zaplanowane.. dali ja do top model by juz sama sobą od tamtej pory promowala nowy program.
Nini
8 miesięcy temu
Babka spoko tylko dlaczego nie stworzą jakiego programu o ludziach w codziennym życiu tylko jakieś pustaki pokazują i facetów kenów... dlaczego do takiego programu nie wezmą zwykłą prostą dziewczynę czy zwykłego chłopaka tylko ludzi którzy już swój tyłek gdzieś pchali w show biznes
jgc
8 miesięcy temu
dno...
jgc,
8 miesięcy temu
DNO....
Olo
8 miesięcy temu
I kto to będzie oglądać tak samo jak May Way tylko pustaki
bCPcPPsH
viv
8 miesięcy temu
Pisali tutaj o tym ludzie zanim jeszcze odpadła z TM.
groo
8 miesięcy temu
Jak to dobrze, że jakiś czas temu zrezygnowałem z TV... dziewczyna fajna ...
kjhg
8 miesięcy temu
kolejny program o tępakach dla tępaków
Zbylo
8 miesięcy temu
Na sam widok reklamy Love island przelaczalem na kanal i jeszcze to dokładają co jeszcze ludzie wymyślą konkurencję dla Warsaw shore?ręce opadają!
Robin
8 miesięcy temu
Kolejny idiotyczny program ludzie już nie mają czego wymyslic brakuje porządnych teleturniejów!
endrju
8 miesięcy temu
Tragedia, gorzej wybrać nie można było. Fałszywa i narcystyczna dziunia z karierą rozbierania się przez całe życie. Komu się rozebrała tym razem, żeby dostać program?
...
Następna strona
bCPcPPtj