Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|
aktualizacja

TVP chwali się wynikami oglądalności "Szansy na sukces" bez Artura Orzecha: "WBREW HEJTEROM"

132
Podziel się:

Po aferze z odejściem Artura Orzecha, który "nie zamierzał swoją twarzą popierać Boys i Pietrzaka" Jacek Kurski postanowił udowodnić, że "Szansa na sukces" wciąż cieszy się sympatią widzów. "Zmiana prowadzącego jest korzystna dla wyników i prestiżu programu" - czytamy w komunikacie TVP.

TVP chwali się wynikami oglądalności "Szansy na sukces" bez Artura Orzecha: "WBREW HEJTEROM"
TVP chwali się wynikami oglądalności "Szansy na sukces" (AKPA)
bEDuoQYB

Pod koniec marca w mediach rozpętała się burza wywołana niepodziewanym odejściem Artura Orzecha z programu Szansa na sukces, którego był gospodarzem. TVP zapewniało, że to stacja zerwała umowę z prowadzącym, natomiast sam Orzech stwierdził, że to on podjął decyzję o rozstaniu.

Właściwie jedynym powodem wyartykułowanym przez Orzecha był fakt, że nie chce on promować swoim nazwiskiem takich zespołów jak Boys czy osoby Jana Pietrzaka...

bEDuoQYD

W środę na stronie TVP pojawił się komunikat zatytułowany: "Rekordowa widownia „Szansy na sukces” z udziałem zespołu Boys i Jana Pietrzaka. Wbrew hejterom".

Wbrew hejterskim publikacjom zawistnych portali widzowie wybrali „Szansę na sukces”. Wyemitowany 2 maja odcinek „Szansy na sukces”, którego gośćmi byli członkowie zespołu Boys obejrzało ponad 1,6 mln widzów, a w piku aż 1,9 mln osób (...). Natomiast odcinek wyemitowany 3 maja z udziałem Jana Pietrzaka zgromadził 1,5 mln widzów (...) - czytamy.

Nie zabrakło też szpili, dyskretnie wbitej Arturowi Orzechowi.

bEDuoQYJ

Średnia widownia obu majowych odcinków „Szansy na sukces” to 1,6 mln widzów i jest wyższa od średniej oglądalności, jaką program uzyskał w marcu i kwietniu tego roku, kiedy prowadzącym był jeszcze Artur Orzech - podaje TVP.

Pod koniec komunikatu ponownie padła sugestia, jakoby Szansa na sukces była przedmiotem ataku hejterów.

Wzrost oglądalności majowych odcinków „Szansy na sukces” świadczy o właściwym doborze gości programu, który odpowiada gustom muzycznym i oczekiwaniom Widzów telewizji publicznej. Także zmiana prowadzącego jest korzystna dla wyników i prestiżu programu. W związku z powyższym jakiekolwiek próby hejtu są zupełnie nieuzasadnione - brzmi komunikat.

Myślicie, że Arturowi Orzechowi zrobiło się przykro?

bEDuoQYK
bEDuoQZe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(132)
Kkk
5 miesięcy temu
Ta telewizja kipi tak nienawiścią, że aż przykro patrzeć
Ania
5 miesięcy temu
Orwell jedzie w tvpis już na całego 🙈 A jeżeli to prawda, to tym bardziej to świadczy o widzach tej prywatnej telewizji pisu. Boys i Pietrzak. Brawo Wy.👏
alka
5 miesięcy temu
Ale Kurski zmyśla. Zawsze gada, że program TYP1 i TVP2 ma największą oglądalność. Kłamie jak z nut.
bEDuoQZf
Ala
5 miesięcy temu
TVP to dno...
Dobranoc
5 miesięcy temu
Ide spać
Najnowsze komentarze (132)
Krycha
miesiąc temu
Prestiż i pastisz, i paźddzież. 😂🤣
Lipa
5 miesięcy temu
Kurski ma takie sukcesy tylko gdyby Rząd nie dopłaca ł mu grubych milionów z naszych podatków to TVP juz dawno przestało by istnieć
Ghia
5 miesięcy temu
„Prestiż programu” i Pietrzak... co oni biorą ja się pytam?🤣🤣🤣
AHA
5 miesięcy temu
Oglądałem i bede oglądał TVP natomiast głosowałem na PO ale już nie będę.I pocalujcie mnie w ****😃
Kasia
5 miesięcy temu
Pan Kurski tylko się chwali
Widz
5 miesięcy temu
W TVP jak jest z ogladalnością że to wyniki w górę. Żenada
Wac
5 miesięcy temu
Telewizja tv,szmaciarstwo coraz większe wiocha brak poziomu ,walkach wiatrakami,dyskopolo ha,ha,wysoka kultura
Mysza
5 miesięcy temu
Ja wierzę w te wyniki oglądalności. Możecie mnie hejtować, ale większość ludzi lubi disco polo, taka prawda 😊
bEDuoQYX
Els
5 miesięcy temu
Disco polo, jeszcze 20 lat temu symbol totalnej degrengolady, tło historii bywalców zakładów karnych... po 30 latach od pierwszej SnS podnosi oglądalność w TVP. Boże, w jakich ja czasach żyje.
Tomasz
5 miesięcy temu
Już niedługo wielką gwiazdą TVP będzie Rabczewska. Dno i wodorosty kultury jakiejkolwiek. Myśle, ze Kurski zamiast garderoby, zorganizuje jej luksusową toaletę, w której będzie mogła napadać na dziennikarzy TVN i współżyć.
Gość
5 miesięcy temu
W TVP to są same gwiazdy Zenek Boys i tym podobne i ci którzy chcą się wylansować Wiki Roksi i wiele innych upadłych gwiazd Kurski wszystkich lansuje.Ale tak poważnie TVP to teraz dno niema co oglądać Dobrych ludzi się pozbywa.kto mu nie pasuje won albo trzeba uważać co się mówi bo też won .
Zaba
5 miesięcy temu
Pan Kurski to czlowiek, ktory zawsze sie chwali, ma same sukcesy i, tvp ma super ogladalnosc. Troche skromnosci i prawdomownosci zyczymy.
Franek
5 miesięcy temu
Sam zespół Boys swego czasu przyznał, ze dla nich to nieporozumienie aby disco polo weszło na salony, ze jest to muzyka remiz, wsi i niszy. Wykonawcy tego gatunku mają więcej klasy, nic Kurski, który próbuje zrobić z tego dobro narodowe. Za czasów mojej młodości było obciachem i degrengoladą przyznanie się do tego, se wiem kim jest Shazza czy Zenek i Artur Orzech trzymał ten poziom.
Rita
5 miesięcy temu
I tak 3 maja 2021 będzie symboliczną datą całkowitego upadku polskiej w TV publicznej. Disco polo, odejście Orzecha... sfałszowana wyniki oglądalności. Masakra.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDuoQZQ
bEDuoQZR
bEDuoQZS
bEDuoQZT
bEDuoQZU
bEDuoQZz