Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Artur Orzech ostro skomentował swoje odejście z TVP, po czym.. SKASOWAŁ WPIS!

169
Podziel się:

Artur Orzech został zwolniony z funkcji prowadzącego "Szansy na sukces". Na Facebooku zamieścił emocjonalny wpis wymierzony w Jacka Kurskiego, ale szybko go skasował. Jesteście ciekawi, co napisał?

Artur Orzech ostro skomentował swoje odejście z TVP, po czym.. SKASOWAŁ WPIS!
Artur Orzech skasował wpis dotyczący swojego odejścia z TVP (AKPA)
bEEpblMB

Artura Orzecha możecie kojarzyć z radiowej Trójki, gdzie pracował do 2017 roku, a także z regularnych występów w programach Telewizji Polskiej. Od lat 90. pełni również funkcję komentatora w Konkursie Piosenki Eurowizji. Z kolei dwa lata temu zastąpił Wojciecha Manna w roli prowadzącego Szansy na Sukces.

Teraz o dziennikarzu zrobiło się głośno po tym, jak Telewizja Polska nieoczekiwanie postanowiła rozwiązać z nim umowę. Powodem decyzji miała być nieobecność Orzecha na nagraniach specjalnego charytatywnego odcinka Szansy na sukces. Gospodarz miał odebrać telefon od ekipy dopiero na dwie godziny przed programem informując, że aktualnie jest niedysponowany. W efekcie Artura zastąpiono Markiem Sierockim, który tym samym przejął jego rolę w muzycznym show.

bEEpblMD

Jak podaje portal Wirtualne Media Orzech miał ostro skomentować swoje odejście, nie kryjąc silnych emocji. Komentarz dziennikarza miał zostać opublikowany na Facebooku, jednak post, który cytuje portal, nie jest już dostępny.

Zobacz także: Kasia Moś i Artur Orzech o kulisach konkursu Eurowizji

Panie Kurski, wiem doskonale, jak mnie pan ceni, ale nie pozwolę sobie moją twarzą popierać zespołu Boys i pana Pietrzaka. Proszę pana, nie zamierzam już prowadzić "Szansy". Ma pan inne gwiazdy - miał napisać Artur Orzech na Facebooku.

bEEpblMJ

Postanowiliśmy więc skontaktować się z przedstawicielami firmy Marka Sierockiego, MS Production i zapytać, czy dziennikarz zajmie miejsce Orzecha również podczas eurowizyjnych relacji.

Jeżeli chodzi o Eurowizję, to nie ma żadnej wiedzy na ten temat - powiedzieli nam przedstawiciele Sierockiego.

Pudelek skontaktował się również z samym Arturem Orzechem. Aktualnie czekamy na oficjalny komentarz dziennikarza.

Jak myślicie, czym była spowodowana nieobecność Orzecha na nagraniach "Szansy na sukces"?

bEEpblMK
bEEpblML
bEEpblNe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(169)
Tomasz
6 miesięcy temu
W latach 90 disco polo nie słuchało się nawet w zawodówkach. To był obciach, symbol zakładów karnych i remiz. Wstyd było się przyznać, ze wiesz kim jest Shazza... i Orzech jest właśnie z tego pokolenia i ja to popieram. Jak można młodym ludziom wciskać muzykę chodnikową jako spuściznę narodową. Dramat.
Marta
6 miesięcy temu
Super facet nie trawię Kurskiego
Magduś
6 miesięcy temu
I bardzo dobrze. Niech się teraz biją o Orzecha inni, bo wart jest tego. Nie pasował do TEJ telewizji. Pan Artur chyba jeszcze wierzył w misję telewizji publicznej, dlatego tam wciąż był. Powodzenia i wszystkiego dobrego🙂
bEEpblNf
......
6 miesięcy temu
A kiedy koniec Kurskiego ja się pytam ?????????
gosć
6 miesięcy temu
Szkoda. Bardzo fajnie prowadził programy, przemiły człowiek. Mam nadzieję, że będzie miał siłę uporządkować swoje życie....życzę zdrowia i silnej woli.
Najnowsze komentarze (169)
Ciocia Mumink...
5 miesięcy temu
No i kolejny świetny dziennikarz został w....lony z TVP Dlaczego? Bo posiada Coś czego nie mają Prezesi A co to jest? Osobowość i Inteligencja.Ale nic to da przecież Rafał Brzozowski i Idą Nowakowska która chyba urodzi na wizji i będzie to hit może powstanie nowy program rozrywający pardon rozrywkowy Jak One rodzą Jest jeszcze Iza Krzan i zawsze uśmiechnięta Małgorzata Tomaszewska.No to spoko Panie Prezesie z taką ekipą TVP nie zginie Jest jeszcze Zenek i to by było na tyle w rzeczy samej A bsolutnie
muzyk
5 miesięcy temu
ale będzie wesoło jak tow PIETRZAK zabłyśnie na czarno
Anna
5 miesięcy temu
Telewizja Kurskiego stawia na posłuszne jemu beztalencia. Kto ma własne zdanie i ośmieli się je wypowiedzieć publicznie zostaje wyrzucony . Takie czasy , talent, doświadczenie, wykształcenie, poparcie większości widzów w tym rządzie nie ma żadnego znaczenia
alex
6 miesięcy temu
Zalał się pewnie i stracił kontakt z rzeczywistością a teraz szyje do tego ideologię
a feeee
6 miesięcy temu
teraz można znów bezkarnie opluwać tvp orzechu i pić 24h
biedronka
6 miesięcy temu
jaka telewizja ,tacy komentatorzyZbyt dlugo tkwil pan panie Orzech w tym bagnie,zebym panu wspolczula
zorka
6 miesięcy temu
Brawo, Panie Arturze, jesteśmy z Panem. Bardzo słuszna decyzja,
Anne
6 miesięcy temu
Zwalniają mądrych A przyjmują glupiutkich
bEEpblMX
piotr
6 miesięcy temu
brawo panie orzech tvp jest pseudo telewizja.
yugo
6 miesięcy temu
zapil
Iza
6 miesięcy temu
Brawo Panie Arturze 💪 . Z takim głosem i aparycja znajdzie Pan prace w prawdziwej telewizji jak i radiu 👍
antylewack
6 miesięcy temu
Dwie godziny przed nagraniem na żywo pan prowadzący jest "niedysponowany"? Poważnie? Takie pracownika wylewa się na zbitą twarz NATYCHMIAST!! Ach, nie był to protest polityczny oczywiście?
dariusz
6 miesięcy temu
dobrze zrobił czekałem na to
dariusz
6 miesięcy temu
czekałem na to dobrze zrobił
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEpblNQ
bEEpblNR
bEEpblNS
bEEpblNT
bEEpblNU
bEEpblNz