Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

"Twoja twarz brzmi znajomo" Znamy ZWYCIĘZCĘ 16. edycji programu!

80
Podziel się:

Finałowy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" już za nami. Tym razem o zwycięstwo na ostatniej prostej walczyli Ania Rusowicz, Danzel, Andrzej Kozłowski oraz Viki Gabor. Kto został kolejnym laureatem "Złotej Twarzy"?

"Twoja twarz brzmi znajomo" Znamy ZWYCIĘZCĘ 16. edycji programu!
"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy zwycięzcę obecnej edycji programu! (AKPA)

Kilka tygodni temu program "Twoja twarz brzmi znajomo" powrócił na antenę już po raz 16. W tym sezonie w panelu jurorskim doszło do kolejnej zmiany i do Michała Wiśniewskiego, Małgorzaty Walewskiej oraz Katarzyny Skrzyneckiej dołączył Krzysztof Cugowski. Na scenie z kolei mogliśmy zobaczyć kolejną grupę śmiałków, która stanęła w szranki o główną wygraną, czyli "Złotą Twarz".

Nie ma wątpliwości, że obecny sezon "Twoja twarz brzmi znajomo" od początku budził sporo emocji. Stało się tak głównie z racji wokalnych popisów Karoliny Pisarek i jej późniejszych sprzeczek z Michałem Wiśniewskim, któremu zarzuciła hipokryzję. Modelka przez całą edycję okupowała najniższe pozycje w tabeli, a po wszystkich odcinkach zdobyła zaledwie 104 punkty - najmniej w historii show.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Wraz ze wspomnianymi uczestniczkami w 16. edycji show wzięli też udział Anna Jurksztowicz, Maciej Radel, Patryk Cebulski, Danzel, Viki Gabor, Andrzej Kozłowski oraz Ania Rusowicz. Po odcinku półfinałowym to ostatnia czwórka awansowała do ścisłego finału i piątkowego wieczoru zawalczyli o "Złotą Twarz" i 100 tysięcy złotych, które przekażą na wybrany cel charytatywny.

Laureatką "Żelaznej Twojej Twarzy" została Viki Gabor, a Ania Rusowicz otrzymała statuetkę "Brązowej Twojej Twarzy". "Srebrna Twoja Twarz" trafiła w ręce Andrzeja Kozłowskiego.

Po tygodniach rywalizacji w piątek w końcu ujawniono osobę, która powtórzyła sukces Roberta Janowskiego i zasiliła grono dotychczasowych zwycięzców. Kolejnym laureatem "Złotej Twarzy" został tym samym Danzel.

Spodziewaliście się takiego wyniku?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(80)
Babe
1 tyg. temu
Danzel był najlepszy i tyle.
Pola
1 tyg. temu
Danzel - niezwykle zdolny facet. Zamiast iść w POP, mógłby być świetnym rockmanem. Zaje****y głos i talent!
Ann
1 tyg. temu
Wyróżniał się wyjątkowo, w pełni zasłużone zwycięstwo
Kkkk
1 tyg. temu
Jeden z Niewielu programów rozrywkowych który jest na wysokim poziomie.
Ania
1 tyg. temu
Dont ju noł pomperap juw gać ju pomperap :) i cyk wygrana :)
Najnowsze komentarze (80)
buba
5 dni temu
Andrzej Kozłowski w każdym odcinku najlepszy. Drugie miejsce jest bardzo krzywdzące temu bardzo utalentowanemu artyście
Marta
6 dni temu
Wszyscy byli swietni.
babka
6 dni temu
pierwsze miejsce, powiniwn dostać ANDRZEJ, ZA CAŁOKSZTAŁT
Aga
6 dni temu
Ktoś to jeszcze ogląda ?
Iwa
7 dni temu
Pani Ania Jurksztowicz wielki szacunek. Warsztat, talent i uroda.
Kuba
7 dni temu
Na ostatnim zdjęciu to chyba Skrzynecką to fotoedytorzy POWIĘKSZYLI? Taaaka wielkaaaa :/?
Qwerty
7 dni temu
Ustawka od pierwszego odcinka i tyle. Denzel był rewelacyjny.
Seba spod blo...
7 dni temu
Danzel okazał się wszechstronnym wokalistą, który mógłby się sprawdzić właściwie w każdym gatunku muzycznym. Niektórzy żałują, że nie wybrał kariery rockmana, a zamiast tego postawił na clubbing. Myślę że dobrze zrobił i dzięki temu powstała pozytywnie zakręcona, dynamiczna, energetyczna muza, której nie tylko przyjemnie się słucha, ale również świetnie się przy niej bawi.Dlatego nie dziwię się, że Danzel jest u nas bardziej popularny, niż w swojej rodzinnej Belgii.
Gość
7 dni temu
Powinien wygrać Andrzej Kozłowski, ale jak zwykle bardziej docenia się kogoś spoza Polski. Tak było też ze Stefano , który wygrał , choć wcale nie był najlepszy. Denzel , był bardzo dobry , ale wszystkie utwory miał pod siebie. Natomiast , Andrzej miał tak różnorodne postacie i tak różne głosy ,a sobie poradził. Był rewelacyjny. Wiedziałam , że tak będzie, bo widzę jak to działa ,ale i tak jestem zła.
Gość
7 dni temu
Powinien wygrać Kozłowski,Gabor nie zasłużyła na finał. Chłopaki z jury do wymiany. Zero luzu ,psuli cały program ten z budki suflera myśli że jest najlepszy na świecie, zmienić go.
Gonia
7 dni temu
Zasłużenie wygrał śpiewał najlepiej
WALDEMAR KOWA...
7 dni temu
Ogłupianie ludzi Od lat temu same programy, seriale ,powtórki filmów Odcinek 19388347744849 z 933848 sezonu MASAKRA ! Kiedy wreszcie będzie coś nowego i na krotko
WIESIEK
7 dni temu
Tylko koni czasem żal....
Nnnn
7 dni temu
Program gdzie każdy każdemu słodzi, żeby się wypromować, a wyszyscy wepchani przez managerów, ale cieszę się, że wygrał koleś, którego nawet nie kojarzę, a jednak był dobry w programie. Może nie jest to aż taka ustawka.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie