Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Agnieszka Chylińska uciekła z ramówki TVN, wynosząc w torbach jedzenie do domu!

1335
Podziel się:

Agnieszka Chylińska nie zabawiła długo na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Przed opuszczeniem eventu wokalistka pomknęła jednak do strefy cateringu i poprosiła o zapakowanie smakołyków na wynos.

TYLKO NA PUDELKU: Agnieszka Chylińska uciekła z ramówki TVN, wynosząc w torbach jedzenie do domu!
Agnieszka Chylińska spakowała jedzenie i uciekła z ramówki TVN (AKPA)
bFdPltfp

W czwartek odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Na event przybyła cała plejada mniejszych i większych gwiazd stacji. Starannie dopracowane stylizacje na ściance dumnie prezentowały m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska, Marzena Rogalska czy Klaudia El Dursi.

Na imprezie TVN pojawiła się także Agnieszka Chylińska, którą już jesienią zobaczymy w kolejnym sezonie "Mam talent!". Wokalistka na wydarzeniu zaprezentowała się w dzwonach i kolorowej kurtce z ćwiekami, całą stylizację dopełniał zaś jej cytrynowy irokez.

bFdPltfr

Chylińska całkiem chętnie pozowała do zdjęć zarówno solo, jak i w towarzystwie kolegów z obsady talent show - Marcinem Prokopem, Janem Klimentem i Michałem Kempą. Okazuje się jednak, że wokalistka wcale nie zabawiła długo na evencie TVN i  tym razem zrezygnowała z udzielania wywiadów. Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, zamiast pogawędek z dziennikarzami Agnieszkę pochłonęła inna pilna sprawa. Przed opuszczeniem imprezy postanowiła bowiem dokonać szybkich oględzin serwowanych gościom smakołyków.

Wygląda na to, że TVN starannie zadbał o to, by gwiazdy stacji nie opuściły prezentacji ramówki z pustymi żołądkami. Serwowane przez firmę cateringową posiłki na tyle przypadły do gustu Chylińskiej, że postanowiła zabrać nieco smakołyków do domu.

bFdPltfx

Agnieszka uciekła z ramówki, nie udzielała wywiadów. Szybko poszła do strefy jedzenia i poprosiła kelnera o zapakowanie posiłków na wynos. Wszyscy byli w szoku - mówi informator Pudelka.

Chylińska do kwestii jedzenia na wynos podeszła z charakterystycznym dla siebie dystansem. Wokalistka żartobliwie stwierdziła nawet, że zdecydowała się zaopatrzyć w porcję ramówkowego cateringu, by zrobić wrażenie na swych pociechach.

Agnieszka zażartowała, że bierze jedzenie dla dzieci, żeby myślały, że sama coś ugotowała - dodaje nasze źródło.

Myślicie, że rodzinie Agnieszki Chylińskiej smakował catering z ramówki TVN?

bFdPltfy
bFdPltfz
bFdPltfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1335)
Mona
5 miesięcy temu
Z nią jest coraz gorzej...
:):)..,,
5 miesięcy temu
Mogła coś kupić za swoje pieniądze i też powiedzieć ze sama przygotowała jedzenie , ale lepiej za darmo hehehe.
Aaaa
5 miesięcy temu
Co ona z sobą zrobiła? Wygląda ohydnie.
bFdPltfT
Aga
5 miesięcy temu
Coś z nią nie halo....
...
5 miesięcy temu
słabe
Najnowsze komentarze (1335)
wilga
5 miesięcy temu
to nie była darmowa wyżerka u cioci ale promocja stacji , wywiady fotoreporterzy a dopiero później poczęstunek, podczas gdy jej koleżanki i koledzy pracowali Chylińska poszła po darmowe jedzenie dla dzieci nie została na poczęstunku bo ponoć nie miała czasu, dlaczego to tylko dzieci Chylińskiej mają się cieszyć z ciasteczek ,gdyby z 50 osób kazało sobie zapakować ciasteczka dla dzieci to imprezowicze mogli by się tylko obejść smakiem , ale widocznie pozostali mieli więcej kultury i obycia
Xena
5 miesięcy temu
Co do wyglądu. Wole taką ekspresje wyrażania siebie jak napompowane usta, wpakowane wypełniacze w policzki itp. Co do jedzenia to rozdmuchana sprawa. Może ktoś jej zaproponował aby wziela na wynos skoro musi już opuścić imprezę? Na biednego nie trafiło. Ale najpiękniejsze jest to że Pani Chylińska ma te nasze spekulacje poprostu w dup...xxie. I to tak na serio a nie dla image.
wera
5 miesięcy temu
skoro to takie normalne to dlaczego tylko dzieci Chylińskiej mają się cieszyć z ciasteczek,, co najmniej z 50 osób powinno ustawić się w kolejce po jedzenie dla dzieci,, widocznie ci którzy nie kazali sobie przed imprezą /tak jak to zrobiła Chylińska spakować do toreb ciastek dla dzieci to źli rodzice
wilga
5 miesięcy temu
nawet o tym czy można zabrać pozostałe po każdej imprezie jedzenie decyduje tylko i wyłącznie ten kto płaci za to jedzenie czyli gospodarz ,,,,a nie gość,,, bo może chcieć pozostałości ofiarować bezdomnym
Prawda
5 miesięcy temu
Nie piszcie że by sie zmarnowało dlatego wzięła. Jej dziexi raczej nie sa na liście najbardziej potrzebujących w Polsce a uwierzcie mi ze takich nie brakuje. Lewctwo rowna sie buraczane chamstwo
wilga
5 miesięcy temu
o tym czy można wziąć pozostałe po imprezie jedzenie decyduje tylko i wyłącznie ktoś kto płaci za to jedzenie czyli gospodarz a nie gość,,,,,,,,bo może chcieć pozostałości ofiarować bezdomnym
Violinka
5 miesięcy temu
Żenada. Nie pierwszy raz w jej wykonaniu. Dno i wodorosty.
Anna
5 miesięcy temu
Oj tam nie zjadla to zabrała do domu każdy by tak zrobił a dlaczego nie
bFdPltfL
Ewa
5 miesięcy temu
Boże, co ta kobieta z siebie robi????
salamandra
5 miesięcy temu
po imprezie biorą jedzenie tylko gdy coś zostanie i żeby się nie zmarnowało,,,,,,,,,w trakcie imprezy biorą z chytrości,,,,,,,,,,a przyjść kazać sobie jedzenie zapakować i wyjść to dopiero pazerność
Janek
5 miesięcy temu
To jest to.chyba ją polubie.omijalem te utwory ale Pani Chylińska jest spoko. Wszystkiego DOBREGO dla Pani.a ze wsi jestem.
Kolo
5 miesięcy temu
TVN to chłam a Chylińska jest tego przykładem!!!!
Totylkoja
5 miesięcy temu
Pójdę na wesele, ale na nim nie zostanę. Poproszę o rosół w słoiku i schabowego w reklamówce, albo lepiej cztery dla rodziny.
Alllvaro
5 miesięcy temu
Smakołyki należały się jej jak psu kość ! Z czego problem robicie! I tak ja lubię !!! Pozdrowienia dla Chylińskiej !!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPltgE
bFdPltgF
bFdPltgG
bFdPltgH
bFdPltgI
bFdPltgn