Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Daniel Martyniuk boi się rozwodu z orzeczeniem o jego winie? "Opublikowanie rodzinnego zdjęcia to ZAGRANIE POD ROZPRAWĘ"

124
Podziel się:

Nasz informator ujawnia, że choć formalnie nie ma przeciwwskazań, 31-latek od dawna nie odwiedza żony i córki.

TYLKO NA PUDELKU: Daniel Martyniuk boi się rozwodu z orzeczeniem o jego winie? "Opublikowanie rodzinnego zdjęcia to ZAGRANIE POD ROZPRAWĘ"
Daniel Martyniuk się rozwodzi (Instagram, East News)

Od niemal dwóch lat jesteśmy świadkami "telenoweli" z Danielem Martyniukiem w roli głównej. Trudno policzyć, ile było już sezonów tego "tasiemca", ale nieustannie przewijającym się wątkiem są skomplikowane relacje dziedzica discopolowej fortuny z jego żoną.

Po hucznym ślubie, który miał być początkiem szczęśliwego, rodzinnego życia, nastąpił dramat w kilku aktach. Najpierw Daniel nie chciał wpuścić ciężarnej małżonki do domu. Gdy informacja o nocnej awanturze dotarła do mediów, młody Martyniuk zaczął ubliżać Ewelinie w pełnych nienawiści wpisach w mediach społecznościowych. Zarzucał jej m.in., że "wrobiła go w dziecko" i wyznał, że wcale nie chciał się z nią żenić, ale... teściowa mu kazała.

Później jeszcze kilka razy na zmianę przepraszał żonę, po czym znów agresywnie atakował ją słownie. Oskarżył ją np. o nimfomanię.

Po wielu "rozmowach dyscyplinujących" z rodzicami i niezliczonych obietnicach poprawy, Daniel nie zmienił swojego zachowania. Rzucił się za to w wir imprez i znów zaczął mieć kłopoty z prawem.

Zobacz także: Niepokojące nagranie na Instagramie Daniela Martyniuka

Ewelina z Rusosic straciła nadzieję, że coś się zmieni i postanowiła rozwieść się z krnąbrnym "patocelebrytą". Co ciekawe, synowej kibicuje nawet Zenek Martyniuk, który najwyraźniej zrozumiał, że jego 31-letni syn nie dorósł jeszcze do roli męża i ojca.

Daniel od początku zapowiadał, że będzie bojkotować rozwód. Wygląda jednak na to, że im bliżej rozprawy, tym jest mniej pewny siebie. Ostatnio opublikował na Instagramie sentymentalne zdjęcie Eweliny trzymającej w rękach ich wspólne dziecko - małą Laurę. Fotografię opatrzył melancholijnym wpisem.

Czas mija, smutek rośnie - napisał w środku nocy.

Jak udało nam się dowiedzieć, pierwsza rozprawa rozwodowa skłóconych małżonków zaplanowana jest na 21 września.

Papiery wpłynęły już w lipcu z inicjatywy Eweliny, a biorąc dodatkowo pod uwagę to, że mamy epidemię, sąd bardzo szybko wyznaczył termin. Wiele wskazuje na to, że wszystko może zakończyć się na jednej rozprawie - donosi nasze źródło.

Informator z otoczenia rodziny Martyniuków sądzi, że Daniel obawia się orzeczenia o swojej winie, dlatego publikuje ostatnio sentymentalne wpisy.

Daniel niespecjalnie "tęskni" za córką i być może niebawem byłą żoną. Choć formalnie nie ma przeciwwskazań, żeby je odwiedzał, to tego nie robi. Opublikowanie "rodzinnego" zdjęcia może być "zagraniem pod zbliżającą się rozprawę". Tak w każdym razie widzą to ludzie z najbliższego otoczenia - mówi źródło.

Myślicie, że Danielowi uda się rozwieść za porozumieniem stron? A może czeka nas jeszcze jakiś nagły zwrot akcji?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(124)
gość
rok temu
Media obiegły zdjęcia ze spotkania z byłą no to musiał zagrać w sentymentalną nutę... Może mamusia mu doradziła :)
mmm
rok temu
w tym wypadku uniewaznienie slubu koscielnego dostanie bez problemu
Gondek
rok temu
Facet ma dwubiegunową afektywną jak złoto. Ewelina może się starać o unieważnienie sakramentu małżeństwa, bo pewnie nie wiedziała o jego chorobie. Spokojnie ułoży sobie jeszcze życie
A-psik
rok temu
O chlebie i wodzie w kamieniołomach praca uszlachetnia
kasia
rok temu
TEMU Panu podziękujemy a Ty dziewczyny nigdy nie wracaj do niego !! on jest niebezpieczny to widać
Najnowsze komentarze (124)
Kornelia
rok temu
On nie wygląda na szczególnie dobrą osobę. Ja to się nie mogę doczekać swojego rozwodu. Mój mąż to też taki lawirant. Zdradzał mnie, ale w końcu się wydało dzięki Detektyw Skrzypek.
Marzena
rok temu
Dramat rodziny. Bardzo współczuję rodzicom. Niestety ich synowi pieniądze nie pomogły w życiu. Wręcz przeciwnie. Może jakby miał mniejsze zasoby finansowe?
wiola
rok temu
Wow jest coś czego się boi ,to może świadczyć o resztkach rozsądku
A policja ?
rok temu
A gdzie policja ? Za groźby pobicia i uszkodzenia ciała jest wyrok
Szkoda
rok temu
Czy tej dziewczynie warto było dla kasy tak się podłożyć bo miłości to nie widać na żadnym zdjęciu. Ciąża na ułowienie trik stary jak świat a na wsi to trzeba ślub zaraz ale zawsze zapłaci dziecko
ewi
rok temu
Jeśli nie oddadzą go na leczenie smutno i szybko to się skończy. /taka prawda - równia pochyła!
luk
rok temu
Czy ci jego rodzice tego nie widzą, co on wyprawia i w jakim jest stanie??!! Może są zbyt prości,żeby zrozumieć jaką wielką robią mu krzywdę i jedyna droga to leczenie, tez nie koniecznie z sukcesem! Ktoś mądrzejszy powinien ich uświadomić!
Bozena
rok temu
Nie wiem, o co pokazujecie tego antycelebryte przecież on sobą nic nie prezentuje
H.m.
rok temu
Masakra co robi ten chłopak.Rujnuje swoje życie i swojej rodziny.On potrzebuje pomocy lekarza ,bo na tych filmikach i zdjęciach wygląda okropnie.Jest nabuzowany, nakręcony,i pod wpływem środków odurzających.Wspolczuje rodzicom,i jedynym wyjściem na ratunek jest odcięcie od finansów,dla niego przymusowa praca,i ponoszenie konsekwencji za swoje wybryki.Zenku nie płać za niego mandatów,odszkodowań bo on nigdy się nie zmieni.To trudne ale może się ocknie jak za wszystko będzie musiał płacić sam,a konto będzie puste.
Olek
rok temu
To jest nikt i będzie nikim.
miki
rok temu
po co o tYM piszecie ??????? żałosne i tO i wY - specjalnie piszę z małej litery
Miro
rok temu
Tydzien przy wożeniu kostek słomy. Wstajemy o 5 rano i tak do 19.00 po tak przebytym tygodniu resocjalizacji można by siano wozić. Nabrał by pokory do pracy, siebie samego może by zrozumial lepiej
Rock
rok temu
Tak się kończą śluby typu Disco Polo !
Anna
rok temu
POLACY PLACCIE JAK NAJWIECEJ GOTOWKA,te reklamy chcą nas ubezwlasnowolnic na pladtik
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie