Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak chce przypomnieć, że w TVN-ie jest NIEZASTĄPIONY: "Nie ma zamiaru odpuścić"

174
Podziel się

Nasz informator ujawnia, że odkąd plotki o emeryturze Edwarda Miszczaka ujrzały światło dzienne, dyrektor programowy TVN jeszcze bardziej zmobilizował się do pracy.

TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak chce przypomnieć, że w TVN-ie jest NIEZASTĄPIONY: "Nie ma zamiaru odpuścić"
Edward Miszczak nie zamierza oddać "stołka" (akpa)
bDHOuPjF

Edward Miszczak od 24 lat (!) pracuje w telewizji TVN. Zaledwie rok po przejściu do stacji został jej dyrektorem programowym i od tamtej pory jest jedną z najważniejszych postaci w polskich mediach.

Od jakiegoś czasu Miszczak nie ma jednak dobrej passy. Najpierw pojawiła się informacja, że nie jest już wiceprezesem TVN, co tłumaczono tym, że "zlikwidowano funkcję prezesa, zatem zniknęło również stanowisko wiceprezesa".

bDHOuPjH

Następnie wybuchła tzw. afera szczepionkowa i okazało się, że Edward był jednym z zaszczepionych poza kolejnością.

Zobacz także: Miszczak o Majdanach: "To najbardziej elektryzująca para polskiego show biznesu"

Teraz z kolei pojawiły się pogłoski, ze Miszczak ma wkrótce odejść na emeryturę i już trwają rozmowy na temat tego, kto zajmie jego miejsce.

bDHOuPjN

Tymczasem, jak ujawnia nasz informator, 65-latek nie zamierza tak łatwo odpuścić. Jeśli ktoś mógłby wątpić, że jest "zwykłym" dyrektorem, którego ewentualne odejście niczego by nie zmieniło, grubo się myli. Edward Miszczak podobno robi wszystko, by przypomnieć niedowiarkom, kto tak naprawdę jest niezastąpiony.

Od kiedy plotki o emeryturze ujrzały światło dzienne, Edward zmobilizował się jeszcze bardziej niż zazwyczaj, aby udowodnić wszystkim, że nie ma zamiaru odpuścić i nie zamierza oddać stołka dyrektora.

Ostro wziął się za nową ramówkę. Osobiście bierze udział w przygotowaniach. Efekty mają przekroczyć oczekiwania wszystkich - słyszymy od jednego z podwładnych Miszczaka.

bDHOuPjO
bDHOuPki
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
Ela
miesiąc temu
Tragedia ten Kiszczak!
Gruby Beniu
miesiąc temu
Chłopek roztropek. Były czasy kiedy wywożono prominentów na taczkach. Powinny wrócić tamte czasy. W tym przypdku to KONIECZNE. 🤣🤣🤣
Logicznie m
miesiąc temu
Od pewnego czasu TVN razem z rymanowskim i jego banda zaczyna się psuć,podają fauszywe wiadomości a uchodzili za bardzo wiarygodna telewizję ,na tym przykładzie widać dokładnie co oznacza forsa a raczej pokusa większej forsy obiecana przez PiS i co ciekawe zarzekali się jak żaba błota że TVN będzie nie sprzedane a co teraz ? Nawet pudelek juz o tym mówi
bDHOuPkj
Viva
miesiąc temu
TVN straciło wizerunkowo na szczepionkach.
POLAK
miesiąc temu
Sam nie odejdzie na 100% co będzie znaczył bez pracy i stanowiska oraz kasy.Ale wywalić mogą za psucie wizerunku TVN, za skandal prywatny, nawet za sam wygląd za który podziękowano wielu paniom-za stara.
fid
miesiąc temu
ostro się wziął do pracy a jak wziął na "lewo" szczepionkę to mówił że jest bardzo schorowany to na emeryturę krętacz jak całe tvn
hiphop
miesiąc temu
Mamy króla Juliana Grodzkiego z Madagaskaru w senacie( co za podobieństwo!), jest i Maurice Miszczak z TVN ...
hiphop
miesiąc temu
Mamy króla Juliana Grodzkiego z Madagaskaru w senacie( co za podobieństwo!), jest i Maurice Miszczak z TVN ...
gosc
miesiąc temu
tak reaguje tvn na zmieny tupu ferie> rano ukryta prawda,szpital,rozwod walka o wszystko,kuchenne rewolucje,rozwod walka o wszystko,ukryta prawda itd,itp....i gdzie sa dyrekrorzy programpowi czy nie mozna bylo dac choc dwie godziny dla dzieci
zniesmaczony
miesiąc temu
Ale te szumnie ogłaszane ramówki to wielka chała ! Nic się tam nie zmienia od lat.Ciągle słyszę nazwisko Wojewódzki, Rozenek- Majdan ...
Rys
miesiąc temu
Otwieram lodówkę...........a tam Piotr Kraśko, czuję się przeintelektualizowana uczestnictwem w życiu intelektualnym kraju Państwa Majdanów.Cały ten majdan mnie przerasta.
Rys
miesiąc temu
Panie Edwardzie, wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
leon
miesiąc temu
TVN powinna walczyć o Miszczaka. Bez niego się posypią.
bDHOuPkb
Bezsensu
miesiąc temu
Nie ma ludzi niezastąpionych, a my już mamy dość powtórek w tvn i celebrytów
...
Następna strona
bDHOuPkD