Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak przechodzi na emeryturę?! "Trwają już przygotowania do jego odejścia"

764
Podziel się

Takie plotki krążą w kuluarach i dotarły do nas... z siedziby TVN. "Firma ma być możliwie mała. Zwalniają, kogo się da".

TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak przechodzi na emeryturę?! "Trwają już przygotowania do jego odejścia"
Edward Miszczak idzie na emeryturę? (AKPA)
bDIafEoR

Edward Miszczak w marcu skończy 66 lat. Życie zawodowe zaczynał jeszcze w Radiu Kraków i radiu RMF FM, ale w 1997 roku związał się z TVN-em. Pracuje w tej stacji 24 lata, a od 23 jest jej dyrektorem programowym. Wydaje się więc, że pozycja Edwarda Miszczaka jest niepodważalna - zwłaszcza że to on w kuluarach ma decydować, które gwiazdy warto promować, a których czas już przeminął.

Pojawiły się jednak plotki, że czas Edwarda Miszczaka w TVN-ie dobiegł końca. Podobno już za niecałe dwa miesiące szef programowy stacji ma przejść na emeryturę, bo TVN (obecnie w Grupie Discovery) może zostać kupiony przez... Disneya.

bDIafEoT

W marcu Edward Miszczak idzie na emeryturę. W TVN trwają już przygotowania do jego odejścia. Prawdopodobnie ma go zastąpić Lidia Kazen, która jest dyrektor programową TTV. Grupa przygotowuje się również do sprzedaży, prawdopodobnie stację ma przejąć Disney. Stąd takie porządki - mówi nam jeden z pracowników TVN.

Zobacz także: Edward Miszczak: "Stacje telewizyjne prężą muskuły, co tam przygotowały na miarę swoich dwóch miliardów"

Jeszcze przed rzekomą sprzedażą TVN ma być tak mały, jak to tylko możliwe. Chodzi zarówno o zasoby materialne, jak i osobowe.

bDIafEoZ

Do sprzedaży dla Disneya firma ma być możliwie mała. Zwalniają kogo się da, zrezygnowali z różnych domków i budynków dodatkowych, które wcześniej wynajmowali na potrzeby różnych produkcji i na biura. Chcą też uprościć struktury w zatrudnieniu, dlatego wcześniej zlikwidowano już stanowisko Miszczaka - dowiadujemy się.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy biuro prasowe TVN Grupy Discovery:

Informacje na temat przejścia dyrektora Edwarda Miszczaka na emeryturę w marcu są nieprawdziwe. Dotycząca go zmiana w strukturze, która nastąpiła wiele miesięcy temu, ma charakter wyłącznie formalny. W zarządzie TVN S.A. nie ma obecnie funkcji prezesa, stąd też nie może być stanowiska wiceprezesa. Faktyczny zakres odpowiedzialności Edwarda Miszczaka nie uległ zmianie. Natomiast zmiany w sposobie wykorzystywania naszych biur wynikają z adaptacji do innej metody organizacji pracy - zakomunikowano.

bDIafEpa

Przypomnijmy, że Edward Miszczak ma obecnie przed sobą inny, ważny "projekt" życiowy: TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak OŚWIADCZYŁ SIĘ Annie Cieślak! "Jest OSZOŁOMIONA SZCZĘŚCIEM"

bDIafEpb
bDIafEpu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(764)
macius
4 tyg. temu
Jak ma się w domu wnuczkę- trzeba jej czas poświęcać a nie siedzieć w robocie.Niedługo Cieślak zostanie okrzyknięta wielką artystką i może wreszcie zrobi karierę.
w końcu
4 tyg. temu
w mojej ocenie wspomniany pan sprowadził na psy tę stację ... niektóre formaty promują tylko próżność, głupotę i celebryctwo. to takie typowo hameryńskie, głupie programy, głupie filmy, żarcie i telewizor, wynik ogłupiałe społeczeństwo. telewizja naprawdę jest władzą i powinna być mądrze prowadzona w trosce o społeczeństwo, a nie jego ogłupianie i oszukiwanie ... upolityczniona zaś ta stacja jest od samego początku poczynając od założycieli, komunistów, członków agentur, spółek polonijnych, kasy z FOZZ ... a byli tacy fajni, mądrzy prezenterzy, redaktorzy z klasą ... zostało tylko kilku ... Może ktoś odmieni ten wizerunek, mądry człowiek z wizją i trafionymi projektami ?
uuuu
4 tyg. temu
Panie Mistrzak zycze zdrowia i spokoju na emeryturze , jednak mam dzisiaj prosbe przed godz 8 /29 stycznia ogladam jak zwykle tvn24 i az mnie zatkalo prezenter wiadomosci zwrocil uwage na niedobrane buty do stroju pogodynki Mai Popielarskiej , tlumaczac ze to kolezanka zauwazyla. Jest to straszne zachowanie wysmianie dziewczyny na wizji tak jakby nikt inny nie popelnil fo pa strojowego.Jak mozna byc takim chamskim nie tylko on ale tez jego kolezanka siedzaca przy biurku .Okropne co sie dzieje , brak empati, zrozumienia .Mozna by kazdemu na niestosowny stroj zwrocic uwage , ale na wizji brak inteligencji tych dwuch prezenterow.
bDIafEpv
Poul
4 tyg. temu
i bardzo dobrze, w końcu! tyle ile napsuł wymieniając profesjonalną ekipę w DDTV na nie grzeszących mądrością ludzi z łapanki to w głowie się nie mieści
gość
4 tyg. temu
Małżeństwo z miłości? niedługo zobaczymy.
gość
4 tyg. temu
Musi mieć sporo szmalu skoro za niego wyszła a co jak szmal się skończy?
gość
4 tyg. temu
No to Cieślak kariery nie zrobi ciekawe kiedy rozwód!
ya ya
miesiąc temu
hahaha ,super i niech puszczaja 24 na dobę to co potrafia oni najlepiej czyli bajki z krainy mchu i paproci, a te ich gfiazdy mogą podkladać głos!
anty
miesiąc temu
wreszcie
Eva
miesiąc temu
Mają dosyć pana Miszczaka więc, żeby wyszło elegancko, wysyłają go na emeryturę, zamiast zwolnić.
Do Cieślak
miesiąc temu
no to czy sprawdzi się polska ludowa mądrość, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie
Wioletta
miesiąc temu
Najwyższa pora, emerytura bardzo wskazana.
Ślazaczka
miesiąc temu
znałam Miszczaków z Gdańska.Tego pana lubię może dlatego że nazywa się Miszczak.
bDIafEpn
Kolo
miesiąc temu
Widzi że już PO TVNie i ucieka.W pracy mówili że nie wybiera się na emerytkę.
...
Następna strona
bDIafEpP