Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TYLKO NA PUDELKU: Marcelina Zawadzka nie przejmuje się ewentualnym zwolnieniem z pracy: "Od dawna MĘCZY SIĘ W TVP!"

338
Podziel się:

"Możliwe, że takie zakończenie sprawy będzie jej nawet na rękę" - zdradził nam bliski znajomy Marceliny.

TYLKO NA PUDELKU: Marcelina Zawadzka nie przejmuje się ewentualnym zwolnieniem z pracy: "Od dawna MĘCZY SIĘ W TVP!"
Marcelina Zawadzka nie przejmuje się ewentualnym zwolnieniem z TVP (ONS)
bEJbfHWZ

Marcelina Zawadzka wpakowała się ostatnio w poważne kłopoty. Wraz z członkami zorganizowanej grupy przestępczej została oskarżona o korzystanie z tzw. karuzeli vatowskiej. Celebrytce grozi za to nawet 8 lat pozbawienia wolności! W związku ze skandalem, medialna przyszłość Marceliny stanęła pod dużym znakiem zapytania. Nie wiadomo też, czy prezenterka wróci do pracy w TVP z zaplanowanego do 17 lipca urlopu.

Jak donosi nasze źródło, sytuacja w TVP2 jest dynamiczna. Mimo że Marcelina wciąż angażowana jest w projekty promocyjne, a jej nazwisko widnieje w sierpniowym grafiku, ruszył "casting" na nową prowadzącą, która miałaby zająć jej miejsce. Oczywiście wszystkie te doniesienia są nieoficjalne, a Marcelina o końcu współpracy z Telewizją Polską dowiedzieć może się, jak to często bywa, w ostatniej chwili - może nawet nie od przełożonych, a z portali plotkarskich.

bEJbfHXb
Zobacz także: Marcelina Zawadzka: "Dla mnie najgorszą rzeczą jest samotność. Bywa, że tak się czuję"

Zaraz po wybuchu skandalu w korytarzach TVP mówiło się jeszcze, że włodarze stacji może ją zostawią i wybaczą, ale sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana.

bEJbfHXh

Marcela nie chce podpisać od wielu lat umowy z Impresariatem TVP. To specjalna komórka, która powstała w Telewizji Polskiej po to, by reprezentować gwiazdy stacji. Jednocześnie może je jednak również w pewien sposób ograniczać - bez zgody Impresariatu nie mogłaby udzielać wywiadów ani nawet komentarzy mediom innym niż TVP - mówi w rozmowie z Pudelkiem jeden z pracowników TVP.

Musiałaby również dzielić się zyskiem z przychodów z kontraktów reklamowych. Jako jedyna z prowadzących "Pytania na Śniadanie" współpracuje z zewnętrznym menedżerem i nie ma podpisanej "lojalki" ani zakazu konkurencji - dodaje nasze źródło.

Co ciekawe, jak donoszą nam znajomi Marceliny, celebrytka niespecjalnie przejmuje się tym, że od poniedziałku może nie mieć pracy.

Marcela od dawna męczy się w TVP, ma dosyć. I wie o tym każdy, nawet jej współpracownicy z "Pytania na Śniadanie". Teraz czeka na rozwój wydarzeń, ale możliwe, że takie zakończenie sprawy będzie jej nawet na rękę. Jej kariera infuencerska świetnie się rozwija, a inne stacje zaczynają się nią poważnie interesować - zdradza nasze źródło.

bEJbfHXi

Zazdrościcie jej takiego beztroskiego podejścia?

bEJbfHXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(338)
Kasa
rok temu
Kasa z TVP do tej pory pasowała.
Bujać to my
rok temu
Tak mocno się męczy, ale siedziałaby nadal.
Ech
rok temu
Lubilam dawniej Pnś..prowadzący to byli ludzie którzy mieli coś do powiedzenia, wartościowi z wiedzą, na poziomie, elokwentni i inteligentni, ludzie z klasą, prawdziwi dziennikarze..A teraz to tylko same misski, blogerki modowe i fircyki glancusie przytakiwacze
bEJbfHXD
Jjjooo
rok temu
Najbardziej odetchnie Tomasz Wolny, może tym razem dostanie inteligentną partnerkę.
Widz
rok temu
Jest atrakcyjna, ma dobrą figure, z twarzy nieco męska, ale z wyglądu moze sie podobac, niech zostanie w branży miss, modelek. Bo do tv na spikera sie kompletnie nie nadaje, maly zasób słów, zbyt malo wiedzy i ogłady, liczne przejęzyczenia, zle użycie zwrotów i określeń, nie umie prowadzic lekko rozmowy, zła dykcja, zbyt szybko i niewyraznie mówi ..dziwne miny i nieadekwatne do sytuacji reakcje w trakcie rozmowy, stara sue byc miła i slodka, przymilna, co ją po części ratuje, ale widać ze zżera ją stres, bo kryją sie pod nim merytoryczne braki...
Najnowsze komentarze (338)
666
rok temu
Marcelina była jedynym powodem dla którego jeszcze czasami przełączałem kanał na telewizję "publiczną". Cud kobieta.
Try
rok temu
Zaraz , zaraz ...ma postawione poważne zarzuty , do dwóch się przyznała i ma jednocześnie propozycje pracy w tvn ?
jolka
rok temu
Marcelina jest ikoną TVP nie może odejść.
paul
rok temu
Inne stacje dobre kto zatrudni kryminalistkę jeszcze z zorganizowanej grupy przestępczej . Chyba rodzice są z niej dumni
MCK
rok temu
"Szkoda tych kilka tysiączków dlatego się jeszcze troszeczkę pomęczę"
fefe
rok temu
Leci na kasę , nieważne skąd !!!!!!!! WSTYD, wiadomo czemu jest sama....
bęc
rok temu
Jak wszystko "w świetle prawa" to nic jej nie będzie.Tak mamy.
gosc
rok temu
Naraziła porządnego dziennikarza P, Wolnego wstydż się kobieto!!!!!!!!
bEJbfHXv
Gosc
rok temu
Trochę ta Pani powinna się wstydzić jeśli to prawda jest osoba z telewizji to raczej nie powinna dostarczać takich sensacji
Ewa
rok temu
Najlepsi są ci, którzy tak się męczą, ale widać ich było dosłownie wszędzie. Słabe.
wyrok
rok temu
WSTYD!! ALE JAJA !!!!
.........
rok temu
TO KOSMETYCZKA. DO SALONU KOSMETYCZNEGO.............
Marta
rok temu
Ja tez bym odeszła. Niby dwa miliardy a wody gościom nie dają bo ponoć oszczędności szukają :))) serio moja kolezanka tam była. Mówiła ze dramat był .
Sprawiedliwy
rok temu
Ona powinna iść siedzieć czekam aż tak będzie kradła miliony i jeszcze ktoś ja promuje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJbfHYo
bEJbfHYp
bEJbfHYq
bEJbfHYr
bEJbfHYs
bEJbfHXX