Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

SUKCES PUDELKA: Matka Dariusza Opozdy zostanie WYDALONA ze struktur PiS: "Procedura została uruchomiona"

682
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w gminie Busko-Zdrój potwierdził, że partia zamierza wyciągnąć konsekwencje po wypowiedzi Marii Opozdy na temat strzelaniny z udziałem jej syna. "Osoba doświadczona nie powinna się tak zachować".

SUKCES PUDELKA: Matka Dariusza Opozdy zostanie WYDALONA ze struktur PiS: "Procedura została uruchomiona"
Babcia Joanny Opozdy będzie wydalona ze struktur PiS po wypowiedzi o strzelaninie (fot. Pudelek Exclusive, fot. AKPA)

W nocy z soboty na niedzielę jako pierwsi poinformowaliśmy Was o strzelaninie, do jakiej doszło w Busku-Zdroju w domu rodziców Joanny Opozdy. Zajmujący lokal ojciec celebrytki Dariusz Opozda użył broni czarnoprochowej w pomieszczeniu sąsiadującym z tym, w którym znajdowali się jego żona Małgorzata, młodsza córka oraz zięć - Antek Królikowski. Aktor ponoć pomagał jedynie teściowej w odzyskaniu rzeczy prywatnych.

We wtorek podzieliliśmy się z Wami kolejnym szokującym nagraniem z miejsca zdarzenia. Tym razem w centrum uwagi znalazła się matka Dariusza OpozdyMaria Opozda, znana lokalnej społeczności jako zagorzała działaczka Prawa i Sprawiedliwości i prominenta postać w lokalnych strukturach partii. Po tym jak jej syn zaczął strzelać w czasie rodzinnej awantury, kobieta stwierdziła, że "bardzo dobrze" postąpił. Chwilę później dodała też, że "szkoda, że nie trafił". Cała wypowiedź uwieczniona została na wideo.

Zobacz także: Matka Dariusza Opozdy komentuje strzelaninę: "Szkoda, że nie trafił"

Będąc ciekawi, czy tego typu zachowania będą tolerowane przez Prawo i Sprawiedliwość, skontaktowaliśmy się z reprezentantem partii. Jan Bartosik, pełnomocnik PiS w gminie Busko-Zdrój zdecydowanie potępił zachowanie koleżanki. Jasno określił też, że w niedługim czasie kobieta zostanie najprawdopodobniej wydalona z szeregów partii.

To bardzo niefortunna wypowiedź. Osoba doświadczona nie powinna się tak zachować. Takie słowa nie powinny paść z jej ust. Najprawdopodobniej podejmiemy decyzję o usunięciu [jej ze struktur partii] - zdradza pełnomocnik w rozmowie z Pudelkiem.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Maria Opozda nie pełniła funkcji sekretarza miejscowych struktur.

Ona nie jest sekretarzem. Nie była nigdy sekretarzem, ktoś musiał podać błędne informacje na stronie. Była w zarządzie struktur powiatowych, ale kadencyjność tych struktur ustała ponad rok temu, teraz są tylko pełnomocnicy powiatowi.

Niemniej jednak wygląda na to, że przygoda "babci" Joanny Opozdy w szeregach PiS właśnie dobiega końca.

Maria Opozda jest tylko członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Można nawet powiedzieć, że była, bo raczej zostanie "wyoutowana". (...) Procedura została uruchomiona - informuje Jan Bartosik.

Zobacz także: Jakie DM-y dostajemy od celebrytów i co zaskoczyło Jasona Derulo w Polsce?
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(682)
Iza
1 tyg. temu
Co to znaczy „ osoba doświadczona nie powinna się tak zachowywać „ ja myśle ze żadna osoba nie powinna się tak zachowywać .
Natalia.
1 tyg. temu
Bardzo dobrze! Nikt, ale to nikt nie powinien tak mówić i nie powinien sprawować funkcji publicznych jeśli ma takie myślenie
lima
1 tyg. temu
To juz wiadomo dlaczego Opozda nie jest jeszcze w areszcie, zwykły obywatel już by siedział za użycie broni ale oni bronią swoich
Tak
1 tyg. temu
Prawidłowo
Ola
1 tyg. temu
I bardzo dobrze
Najnowsze komentarze (682)
Dana
6 dni temu
A po co tam poszli do tej villi gdzie meszka Dariusz Opozda ze swoja partnerka?Tak nie postepuja dorosli ludzie powinni najpierw uzgodnic wizyte a skoro tego nie zrobili to dostali strzal w gore na przywitanie...No piekna rodzine ma teraz Antek...
Obserwator
7 dni temu
I wszystko jasne ! W Polsce są równi i równiejsi
Malwina
1 tyg. temu
Antek ,przecież teraz to też twoja rodzina (łącznie z babunią ). Nie zapomnij złożyć życzenia na zbliżający się Dzień Babci.
Wstyd!
1 tyg. temu
chorzy wszyscy i piorą brudy publicznie!
Ela emerytka
1 tyg. temu
Śmiechu warte i oliwka to ta sama osoba,wskazuje na to styl pisma i błąd w nazwisku Królikowskiego.....bawią się dzieci na WP.Szkoda że nie zgłębiają nauki
ela
1 tyg. temu
a co ona złego powiedziała bo na filmiku nie słyszę
Hela
1 tyg. temu
Wyjątek tylko potwierdza regułę !
Rambo
1 tyg. temu
Dać wszystkim pozwolenie na broń, a zobaczycie jaki z nas katolicki kraj.
Richard
1 tyg. temu
A dlaczego ma być wydalona ze struktur PiS? Przecież ona tam pasuje jak mało kto.
SMIECHU WARTE...
1 tyg. temu
NIE DO WIARY...KOBIETA WALONA CIEZKA METALOWA BRAMA PRZEZ KRULIKOWSKIEGO MA BYC UKARANA?????JA MYSLE ZE ONA WOGULE NIE WIEDZIALA CO SIE DZIEJE I ONA MA PONOSIC KONSEKWENCJE NAPADU NA SWOJ DOM.
czak50
1 tyg. temu
hora kobieta
OLIWKA
1 tyg. temu
KOBIETA WALONA BRAMA PRZEZ KRULIKOWSKIEGO MA PONIESC KONSEKWENCJE ZA JAKIES SLOWA.PRZECIEZ TO BYL NAPAD I ONA NIE MOGLA WIEDZEC CO SIE DZIEJE..LEDWO WYSZLA ZYWA Z POD TEJ BRAMY.TO TEN ANTECZEK JUZ POWINIEN SIEDZIEC ZA NAPAD I PROBE ZABOJSTWA
zoska
1 tyg. temu
Zostanie wydalona ,ale jeszcze nie zostala .Sprawa ucichnie a ona dalej bedzie w pisie
Polak
1 tyg. temu
babcia powinna podziekować Królikowskiemu, być w strukturach PiS to hańba rodu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie