Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Kolejne nagranie z Buska ujawnia słowa matki Dariusza Opozdy: "SZKODA, ŻE NIE TRAFIŁ" (WIDEO)

901
Podziel się:

Na nadesłanych do naszej redakcji nagraniach widzimy, jak matka Dariusza Opozdy wyraża żal, że jej syn nikogo nie zastrzelił. Maria Opozda pełni funkcję publiczną - jest sekretarzem PiS w gminie Busko-Zdrój.

TYLKO NA PUDELKU: Kolejne nagranie z Buska ujawnia słowa matki Dariusza Opozdy: "SZKODA, ŻE NIE TRAFIŁ" (WIDEO)
Matka Dariusza Opozdy ubolewa, że jej syn nie trafił, strzelając do Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego (fot. Pudelek Exclusive, fot. East News)

W nocy z sobotę na niedzielę pokazaliśmy nagrania z wydarzeń, do których doszło w Busku-Zdroju. Antek Królikowski towarzyszył swojej teściowej oraz szwagierce podczas próby odzyskania prywatnego mienia z mieszkania zajmowanego obecnie przez Dariusza Opozdę - ojca Joanny Opozdy. Mężczyzna miał powymieniać zamki w drzwiach, przez co rodzina nie była w stanie dostać się do środka. Podczas próby wejścia do budynku z pomocą ślusarza o mało co nie doszło do tragedii. Dariusz Opozda zaczął strzelać z broni czarnoprochowej w kierunku drzwi, za którymi stała jego żona oraz córka, a zaraz obok nich Antek Królikowski. Nagraniem z zajścia Dariusz Opozda osobiście podzielił się na swoim facebookowym profilu.

Dariusz Opozda może nadal liczyć na wsparcie części rodziny - w tym przede wszystkim swojej matki Marii Opozdy. Kobieta jest sekretarzem partii Prawo i Sprawiedliwość w gminie Busko-Zdrój - pełni więc funkcję publiczną.

Zobacz także: Matka Dariusza Opozdy komentuje strzelaninę: "Szkoda, że nie trafił

Na pierwszym nagraniu, nakręconym jeszcze za dnia, słyszymy jak Maria Opozda krzyczy w kierunku osoby trzymającej telefon.

Nic nie miała. Przyszła. U mnie mieszkała. Mieszkała u mnie - krzyczy kobieta, odnosząc się najpewniej do mamy Joanny Opozdy, Małgorzaty.

Następnie Maria Opozda wytrąca telefon z dłoni osoby nagrywającej, po czym zaczyna krzyczeć: "Draniu ty jeden!".

Na kolejnym filmiku widzimy, jak kobieta uderza Antka Królikowskiego.

Najbardziej szokujące są jednak słowa Marii Opozdy utrwalone w kolejnym nagraniu. W tle słyszymy, jak któraś z obecnych na miejscu zdarzenia osób z przerażeniem w głosie informuje, że Dariusz Opozda strzelał do zgromadzonych na klatce osób, na co jego matka reaguje w następujący sposób:

Bardzo dobrze. Szkoda, że nie trafił - słyszymy na nagraniu.

Przypomnijmy, że policja wciąż prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie. Obecnie śledczy są w trakcie zabezpieczania materiału z monitoringu oraz rozmów ze świadkami: TYLKO NA PUDELKU: Co dalej ze sprawą Dariusza Opozdy? "Przesłuchujemy świadków. Układamy to w chronologiczną całość".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(901)
Ania
11 miesięcy temu
Ta kobieta jest i była potworem. Wszyscy uczniowie których ta kobieta biła jako dzieci w klasie za komuny powinny złożyć zbiorowy pozew. Uczyła w szkole podstawowej nr 1. Była nauczycielka rosyjskiego, katowała nie tylko swojego syna. Biła nas uczniów, wyzywała i poniżała. Do dziś mam koszmary. Sama jestem nauczycielka dzisiaj w tej szkole. Każdy to pamięta, to był postrach.
Olinda
11 miesięcy temu
Teraz już wiadomo dlaczego Dariusz nie poszedł siedzieć :) mama w PiS-ie z tego co wiem jego siostra również w PiS-ie, wiec władza nie reaguje. Politykom wolno więcej, zachowują się jak mafia. Strzelają do ludzi i pozyskają na wolności a ta cała Maria to jakiś potwór !
Aha
11 miesięcy temu
I już wiadomo dlaczego synalek nie trafił do aresztu. Kraj z papieru i ścierki
Milutki
11 miesięcy temu
Ta pani winna stracić możliwość wykonywania funkcji publicznych ( przypomnę że jest opłacana z naszych podatków)
Serio ?
11 miesięcy temu
Szkoda że nie trafił do córki a do jej wnuczki ?
Najnowsze komentarze (901)
babcia
11 miesięcy temu
Powodzenia
babcia
11 miesięcy temu
Panie Dariuszu .trochę przemyśleń , a resztę proszę oddać Bogu
domatorka
11 miesięcy temu
Bardzo miła Pani.
Magda
11 miesięcy temu
By się pani wstydziła broni pani syna który strzelal do swojej córki i żony przez pani syna druga córka pani syna a pani wnuczka Cieszarn trawiła do szpitala nie wstyd pani że ma pani takiego syna i bardzo dobrze ze panią usunięto zPisu
Magda
11 miesięcy temu
Przecież nie dziwię się wszyscy z PiS tak się zachowują ale bardzo dobrze jej że ja wyszucili z pisu należało je się po takich słowach
Ann
11 miesięcy temu
Zasłużyła na tytuł BABCI ROKU.
Kibic 123
11 miesięcy temu
Polska mistrzem Polski.
Genowefa
11 miesięcy temu
Fajne tłumaczenie. Ciekawe ile razy śpiewał na pogrzebach żeby rozweselić ferajnę.
senior
11 miesięcy temu
Ok zgadzam się z tym co jest opisywane w komentarzach bo niestety ale tak w polskich szkołach było.Dlaczego jednak w co drugim poście opisujecie że to było za czasów komuny? Nie wiecie w jakich czasach żyliście? W Polsce nigdy nie było komuny! Za czasów PRL był socjalizm i to jeszcze nie w tej najidealniejszej formie.Do komuny nigdy nie doszliśmy!
Obserwator
11 miesięcy temu
Elyta
kika
11 miesięcy temu
Wielka nieodpowiedzialność takie sceny w obecności cieżarnej.Tak się teraz dochodzi wyłamując bramę?
Ewelina
11 miesięcy temu
i wiadomo po kim Pan Dariusz ma charakter...
ewa
11 miesięcy temu
Mam 72 lata i pamietam doskonale nauczycielke ze szkoly podstawowej nr 36 w Gdamnsku Oliwie, Krystyne Marciniak, ktora bila nas linijka, piornikiem drewnianym po otwartej dloni, wykrecala uszy. Pewnie juz nie zyje ale pamiec trwa nadal.
ksymena
11 miesięcy temu
Jak na działaczkę pisowskiej partii robotniczej przystało to słowa tej OPozdy nie powinny nikogo dziwić. Przecież guru z Nowogrodzkiej powiedział - najpierw kara a później wybaczenie. Czyli kolejność prawidłowa - najpierw strzał a potem wybaczenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie