Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Kolejne nagranie z Buska ujawnia słowa matki Dariusza Opozdy: "SZKODA, ŻE NIE TRAFIŁ" (WIDEO)

901
Podziel się:

Na nadesłanych do naszej redakcji nagraniach widzimy, jak matka Dariusza Opozdy wyraża żal, że jej syn nikogo nie zastrzelił. Maria Opozda pełni funkcję publiczną - jest sekretarzem PiS w gminie Busko-Zdrój.

TYLKO NA PUDELKU: Kolejne nagranie z Buska ujawnia słowa matki Dariusza Opozdy: "SZKODA, ŻE NIE TRAFIŁ" (WIDEO)
Matka Dariusza Opozdy ubolewa, że jej syn nie trafił, strzelając do Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego (fot. Pudelek Exclusive, fot. East News)

W nocy z sobotę na niedzielę pokazaliśmy nagrania z wydarzeń, do których doszło w Busku-Zdroju. Antek Królikowski towarzyszył swojej teściowej oraz szwagierce podczas próby odzyskania prywatnego mienia z mieszkania zajmowanego obecnie przez Dariusza Opozdę - ojca Joanny Opozdy. Mężczyzna miał powymieniać zamki w drzwiach, przez co rodzina nie była w stanie dostać się do środka. Podczas próby wejścia do budynku z pomocą ślusarza o mało co nie doszło do tragedii. Dariusz Opozda zaczął strzelać z broni czarnoprochowej w kierunku drzwi, za którymi stała jego żona oraz córka, a zaraz obok nich Antek Królikowski. Nagraniem z zajścia Dariusz Opozda osobiście podzielił się na swoim facebookowym profilu.

Dariusz Opozda może nadal liczyć na wsparcie części rodziny - w tym przede wszystkim swojej matki Marii Opozdy. Kobieta jest sekretarzem partii Prawo i Sprawiedliwość w gminie Busko-Zdrój - pełni więc funkcję publiczną.

Zobacz także: Matka Dariusza Opozdy komentuje strzelaninę: "Szkoda, że nie trafił

Na pierwszym nagraniu, nakręconym jeszcze za dnia, słyszymy jak Maria Opozda krzyczy w kierunku osoby trzymającej telefon.

Nic nie miała. Przyszła. U mnie mieszkała. Mieszkała u mnie - krzyczy kobieta, odnosząc się najpewniej do mamy Joanny Opozdy, Małgorzaty.

Następnie Maria Opozda wytrąca telefon z dłoni osoby nagrywającej, po czym zaczyna krzyczeć: "Draniu ty jeden!".

Na kolejnym filmiku widzimy, jak kobieta uderza Antka Królikowskiego.

Najbardziej szokujące są jednak słowa Marii Opozdy utrwalone w kolejnym nagraniu. W tle słyszymy, jak któraś z obecnych na miejscu zdarzenia osób z przerażeniem w głosie informuje, że Dariusz Opozda strzelał do zgromadzonych na klatce osób, na co jego matka reaguje w następujący sposób:

Bardzo dobrze. Szkoda, że nie trafił - słyszymy na nagraniu.

Przypomnijmy, że policja wciąż prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie. Obecnie śledczy są w trakcie zabezpieczania materiału z monitoringu oraz rozmów ze świadkami: TYLKO NA PUDELKU: Co dalej ze sprawą Dariusza Opozdy? "Przesłuchujemy świadków. Układamy to w chronologiczną całość".

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(901)
Ania
4 miesiące temu
Ta kobieta jest i była potworem. Wszyscy uczniowie których ta kobieta biła jako dzieci w klasie za komuny powinny złożyć zbiorowy pozew. Uczyła w szkole podstawowej nr 1. Była nauczycielka rosyjskiego, katowała nie tylko swojego syna. Biła nas uczniów, wyzywała i poniżała. Do dziś mam koszmary. Sama jestem nauczycielka dzisiaj w tej szkole. Każdy to pamięta, to był postrach.
Olinda
4 miesiące temu
Teraz już wiadomo dlaczego Dariusz nie poszedł siedzieć :) mama w PiS-ie z tego co wiem jego siostra również w PiS-ie, wiec władza nie reaguje. Politykom wolno więcej, zachowują się jak mafia. Strzelają do ludzi i pozyskają na wolności a ta cała Maria to jakiś potwór !
Aha
4 miesiące temu
I już wiadomo dlaczego synalek nie trafił do aresztu. Kraj z papieru i ścierki
Milutki
4 miesiące temu
Ta pani winna stracić możliwość wykonywania funkcji publicznych ( przypomnę że jest opłacana z naszych podatków)
Serio ?
4 miesiące temu
Szkoda że nie trafił do córki a do jej wnuczki ?
Najnowsze komentarze (901)
babcia
4 miesiące temu
Powodzenia
babcia
4 miesiące temu
Panie Dariuszu .trochę przemyśleń , a resztę proszę oddać Bogu
domatorka
4 miesiące temu
Bardzo miła Pani.
Magda
4 miesiące temu
By się pani wstydziła broni pani syna który strzelal do swojej córki i żony przez pani syna druga córka pani syna a pani wnuczka Cieszarn trawiła do szpitala nie wstyd pani że ma pani takiego syna i bardzo dobrze ze panią usunięto zPisu
Magda
4 miesiące temu
Przecież nie dziwię się wszyscy z PiS tak się zachowują ale bardzo dobrze jej że ja wyszucili z pisu należało je się po takich słowach
Ann
4 miesiące temu
Zasłużyła na tytuł BABCI ROKU.
Kibic 123
4 miesiące temu
Polska mistrzem Polski.
Genowefa
4 miesiące temu
Fajne tłumaczenie. Ciekawe ile razy śpiewał na pogrzebach żeby rozweselić ferajnę.
senior
4 miesiące temu
Ok zgadzam się z tym co jest opisywane w komentarzach bo niestety ale tak w polskich szkołach było.Dlaczego jednak w co drugim poście opisujecie że to było za czasów komuny? Nie wiecie w jakich czasach żyliście? W Polsce nigdy nie było komuny! Za czasów PRL był socjalizm i to jeszcze nie w tej najidealniejszej formie.Do komuny nigdy nie doszliśmy!
Obserwator
4 miesiące temu
Elyta
kika
4 miesiące temu
Wielka nieodpowiedzialność takie sceny w obecności cieżarnej.Tak się teraz dochodzi wyłamując bramę?
Ewelina
4 miesiące temu
i wiadomo po kim Pan Dariusz ma charakter...
ewa
4 miesiące temu
Mam 72 lata i pamietam doskonale nauczycielke ze szkoly podstawowej nr 36 w Gdamnsku Oliwie, Krystyne Marciniak, ktora bila nas linijka, piornikiem drewnianym po otwartej dloni, wykrecala uszy. Pewnie juz nie zyje ale pamiec trwa nadal.
ksymena
4 miesiące temu
Jak na działaczkę pisowskiej partii robotniczej przystało to słowa tej OPozdy nie powinny nikogo dziwić. Przecież guru z Nowogrodzkiej powiedział - najpierw kara a później wybaczenie. Czyli kolejność prawidłowa - najpierw strzał a potem wybaczenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie