Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Natalia Siwiec zagrała DZIEWCZYNĘ GANGSTERA w filmie. Mamy zdjęcia z planu!

265
Podziel się

Celebrytka pojawi się na ekranie u boku Jana Frycza i Janusza Chabiora. Twórcy zapowiadają, że "nie zabraknie odważnych scen".

TYLKO NA PUDELKU: Natalia Siwiec zagrała DZIEWCZYNĘ GANGSTERA w filmie. Mamy zdjęcia z planu!
(PUDELEK EXCLUSIVE)

Od czasu Euro 2012 Natalia Siwiec świetnie radzi sobie w show biznesie. Modelka jest bardzo zapracowana i stale podpisuje nowe kontrakty. Pracę godzi z wychowywaniem córki, Mii.

Mimo nawału zajęć, celebrytka znalazła jeszcze czas, by zrealizować kolejny duży projekt. Niebawem zobaczymy ją w filmie pt. Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.

Natalia zagrała rolę Wioli, dziewczyny młodego gangstera, jednego z głównych bohaterów. Na ekranie zobaczymy ją obok takich aktorów, jak Jan Frycz czy Janusz Chabior. Jak zapowiadają twórcy, "w filmie nie zabraknie odważnych scen". Podkreślają jednak, że "nie to jest miarą talentu Natalii".

"W roli dziewczyny gangstera poradziła sobie jak rasowa aktorka i jej postać jest bardzo wiarygodna" - dowiadujemy się od osoby z produkcji.

Ciekawostką jest fakt, że w filmie jako aktorka zadebiutowała też Natalia Szroeder, która wystąpiła w roli Magdy - narzeczonej i żony głównego bohatera.

"Jak zostałem gangsterem" to opowieść o miłości i przyjaźni ludzi, którzy są gangsterami, robią złe i okrutne rzeczy - mówi reżyser filmu, Maciej Kawulski. To film dla wszystkich, którzy chcą cofnąć się w czasie, do Polski z lat transformacji i zobaczyć, jak ten amerykański sen o byciu gangsterem, o władzy i wielkich pieniądzach wyglądał tutaj".

Zobaczcie zwiastun i zdjęcia z planu. Wybierzecie się do kin?

KOMENTARZE
(265)
Jaka
3 miesiące temu
Oj nie wygląda tu jak miss euro....
kulfon
3 miesiące temu
Zdjęcie z ro rozkraczonymi nogami to mistrzostwo świata!
Dana
3 miesiące temu
Co robia ludzie ktorzy ukonczyli szkoly aktorskie? To jest smieszne i przerazajace.
Magda
3 miesiące temu
Fajnie ze sie pokazuje w kazdej roli, chociaz mlode dziewczyny zrozumieja Ze piekno nie istnieje Tak naprawde Jak instagram pokazuje!
👀👀👀
3 miesiące temu
O co Wam chodzi? Ona jak ona, on jak on. Obydwoje tym głupsi im starsi. Jak to międzynarodowi celebryci, gangsterzy, rewolwerowcy, kowboje i bandyci.
Najnowsze komentarze (265)
Yep
2 miesiące temu
Kiepski film
Djhwhwy
2 miesiące temu
Ale na insta wygląda inaczej
Pieprz się!
2 miesiące temu
I znowu cenzur ochrona idiotów👎👎👎🖕
Słodek
2 miesiące temu
A jak tam wybielony odbyt( jeszcze biały) proszę teraz zająć się bąkami i będzie mistrzostwo świata. Pato,Pato Celebrytka🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🙈
Krys.
3 miesiące temu
Jedno słowo: Obrzydliwa i wulgarna. Brak odrobiny wstydu.
Ida
3 miesiące temu
Z tym nosem wyglada jakby caly czas wciagala powietrze
Eva Braun
3 miesiące temu
Ciało ma fajne, ale inteligencją nie grzeszy.
Stop hejt
3 miesiące temu
Jakie urocze krocze
Rety
3 miesiące temu
Ale ona brzydka
doradca
3 miesiące temu
Tak właśnie wygląda na pustą partnerkę gangstera.
ciekawy
3 miesiące temu
na tym zdjęciu to muchy czy pixele?
Ni123
3 miesiące temu
Natalia Siwic.... i juz wszystko wiadomo az dziw bierze ze o tej Pani sie jeszcze pisze
śmiechu warte
3 miesiące temu
Czy ona przypiłowała nochal? Wygląda jakoś dziwnie. Na pewno staro. Dziewczyny chirurgia plastyczna was wizualnie postarza. Kojarzycie się od razu z 60-letnimi nabotoksowanymi i ponaciąganymi babami. Coś jak stara Kardashianek.
ona
3 miesiące temu
przy takiej Natalii Szreder pani Siwiec wygląda już starawo (tyle zabiegów, botoksów i jednak... nie ukryje się upływu czasu, taka tylko refleksja)
...
Następna strona