Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Natasza Urbańska ODPOWIADA Steczkowskiej: "Pani Justyna rozpoczęła tę dyskusję..."

Podziel się:

Według artystów występujących na koncercie "Solidarni z Ukrainą" Justyna Steczkowska chciała się pokazać w lepszym świetle od innych. "Dla mnie to jest oczywiste, że honorarium przeznaczam na pomoc dla Ukrainy" - mówi w rozmowie z Pudelkiem Natasza Urbańska.

TYLKO NA PUDELKU: Natasza Urbańska ODPOWIADA Steczkowskiej: "Pani Justyna rozpoczęła tę dyskusję..."
Natasza Urbańska o aferze z honorarium Steczkowskiej (AKPA)

W niedzielę Telewizja Polska wyemitowała koncert "Solidarni z Ukrainą", który miał być wyrazem wsparcia dla Ukraińców walczących z rosyjską okupacją. Jedną z gwiazd była Justyna Steczkowska, która zapowiedziała, że swoje honorarium za występ przekaże na rzecz Caritas Ukraina.

Spotkało się to z krytyką ze strony innych wykonawców biorących udział w koncercie. Edyta Górniak, Maryla Rodowicz i zespół Blue Cafe w rozmowie z "Super Expressem" ujawnili, że oni nie dostali wynagrodzenia.

Natasza Urbańska w rozmowie z tabloidem wyznała natomiast, że Justyna celowo pochwaliła się, że przekaże honorarium na cele charytatywne, bo chciała się pokazać w lepszym świetle od pozostałych.

Oburzona Steczkowska wydała oświadczenie, w którym zarzuciła "koleżankom" kłamstwo i ujawniła, że - według jej wiedzy - one również otrzymały honoraria.

Zobacz także: Ukraina krajem członkowskim UE? "Polityczna decyzja zapadła"

Teraz Urbańska skomentowała sprawę w rozmowie z Pudelkiem. Uważa, że to Steczkowska niepotrzebnie skupiła na sobie uwagę, chwaląc się charytatywnym gestem. Sama nie ukrywa, że również otrzymała honorarium za swój występ, które przeznacza na pomoc dla Ukrainy.

Nie rozumiem, o czym my dyskutujemy, kiedy toczy się wojna za granicą naszego kraju... Pani Justyna rozpoczęła tę dyskusję, a jak sama przyznała ze sceny - również otrzymała wynagrodzenie. Tak jak wspomniałam, dla mnie to jest oczywiste, że honorarium przeznaczam na pomoc dla Ukrainy. Niestosowne jest koncentrowanie uwagi wokół honorarium pani Justyny i wciąganie innych w tę medialną burzę wobec wojny na Ukrainie - mówi żona Janusza Józefowicza.

Przy okazji Natasza zareklamowała podobny koncert, który organizuje z mężem w Studio Buffo. Zapewnia, że cały dochód trafi do potrzebujących.

Jednocześnie chciałabym zaprosić Państwa na "Koncert dla Ukrainy" który odbędzie się 7 marca w Teatrze Studio Buffo wraz z transmisją online. Nasze zaproszenie przyjęli znakomici artyści polskiej (i nie tylko) sceny! 100 proc. przychodu z biletów zostanie przeznaczone dla Fundacji Ochojskiej PAH i trafi do najbardziej potrzebujących Ukraińców - zapewnia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie