Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

TYLKO NA PUDELKU: Paulina Sykut nie musi się bać zmian kadrowych w Polsacie. "Jest niekwestionowaną ULUBIENICĄ SZEFOWEJ"

209
Podziel się

Nina Terentiew szykuje kadrowe porządki w stacji. Miejsce nowym twarzom - Karolinie Gilon i Rafałowi Maserakowi - mają zrobić Agnieszka Hyży oraz Maciej Dowbor. Reszta "starej gwardii", czyli Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz mogą spać spokojnie - to od lat pupile dyrektor programowej Polsatu.

TYLKO NA PUDELKU: Paulina Sykut nie musi się bać zmian kadrowych w Polsacie. "Jest niekwestionowaną ULUBIENICĄ SZEFOWEJ"
Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz ulubieńcami Niny Terentiew (AKPA)
bDSmfJgB

Kilka dni temu napisaliśmy o planowanych przez dyrektor programową Polsatu zmianach kadrowych. Według informacji Pudelka Nina Terentiew postanowiła odsunąć część "starej gwardii", by zrobić miejsce dla nowych twarzy. Ofiarami przemeblowań w Polsacie mają być Agnieszka Hyży i Maciej Dowbor. Ich miejsca zajmą wkrótce Karolina Gilon oraz Rafał Maserak.

Po naszym artykule w Polsacie zrobiło się ponoć gorąco. Zaskoczeni ujawnieniem tych informacji byli oczywiście Maciej Dowbor i Agnieszka Hyży, którzy liczyli, że wieści te nie ujrzą światła dziennego. Rozczarowani byli nie tylko oni. Faktycznie bowiem w stacji czuje się rosnącą sympatię Niny Terentiew dla nowych pupili - Karoliny Gilon i Rafała Maseraka, chociaż nie cała "stara gwardia" ma powody do zmartwień. Jak się dowiedzieliśmy, w sercu pani dyrektor pewne miejsce mają bowiem polsatowscy weterani - Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Szczególnie Paulina nie musi się martwić o swoja przyszłość.

bDSmfJgD
Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna: "Mąż wie, że mam fanów. Nie ma między nami chorej zazdrości"

Główną ulubienicą Niny Terentiew w dalszym ciągu pozostaje Paulina Sykut-Jeżyna, którą dyrektorka wprost uwielbia, i nic nie wskazuje na to, aby ktoś zajął jej miejsce. Nigdy nie zostawiła jej na lodzie, odkąd stacja rozstała się kilka lat temu z Kasią Cichopek, a Paulina zajęła jej miejsce, jest niekwestionowaną ulubienicą szefowej. Może liczyć na nowe programy, Nina nie da na nią powiedzieć złego słowa i zawsze jej broni - zdradza nam pracownik Polsatu.

bDSmfJgJ

Ci, którzy wypadli z łask Królowej Polsatu, muszą radzić sobie inaczej. Dowbor założył z żoną kanał na YT, organizują też "domówki" live na Instagramie i liczą na to, że wkrótce pojawią się intratne współprace. Z kolei Hyży, która występuje już tylko na antenie Polsat Cafe, zaangażowała się w projekt sprzedaży ebooków.

Lubicie "czarne konie" Niny Terentiew?

bDSmfJgK
bDSmfJgL
bDSmfJhe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(209)
Kasia
3 miesiące temu
jak miło popatrzeć jak Ninka "bezinteresownie"obściskiwana jest przez tych , którzy od niej zależą , to takie spontaniczne , przyjazne i bezinteresowne , sam miód
Xxx
3 miesiące temu
Sykut niska i irytujaca
Imienniczka
3 miesiące temu
Agnieszka jest piękną Kobietą, uroczą. Dobrze się ją ogląda 🤩🤩😊😊
bDSmfJhf
Mama
3 miesiące temu
Aga jest wygadana super prowadzaca
Gość
3 miesiące temu
Agnieszka odkąd jest żoną Hyżego tak jakoś przyhasła strasznie. Nie ma w niej energii. Mam wrażenie, że w jej życiu prywatnym nie wiedzie się najlepiej i zawodowo też się to odbija.
Najnowsze komentarze (209)
antonia
3 miesiące temu
Jak zobaczylam Popielewicz na konkursie Miss to ją ledwo poznałam... co ona zrobiła z twarzą?!
Anonim
3 miesiące temu
Na ostatnim zdjęciu Krzysztof Dowbor. Znacie? Ja znam Macieja Dowbora 😅
Olo
3 miesiące temu
Może tak Nine zwolnić ze stanowiska, i zastąpić kimś młodym świeżym pełnym nowych pomysłów.
Anonim
3 miesiące temu
Aga H zawsze profesjonalna przygotowana i mila. Jezyna tez ale ma za duzo roboty i zawsze jest nieprzygotowana do pracy, wszystko robi na ostatnia chwile
Nina
3 miesiące temu
Nina Terentiew pewnie osobiście poinformowała pudla o zmianach.Pudel wymyśla niestworzone historie a wy się produkujecie
Monia
3 miesiące temu
Dowbor i Popielewicz to drama, nie cierpię ich
Lik
3 miesiące temu
Uwielbiam sykut
Wojtek
3 miesiące temu
Bo tylko Sykut i ibisz to profesjonaliści. Ludzie z klasą i normalnie fajni
bDSmfJgX
Rob
3 miesiące temu
Paulina najlepsza!!!
Tola
3 miesiące temu
Popielewicz karierę na tyłku wiecznie robiła. Koniec i dobrze:))
Qqq
3 miesiące temu
Paulina jest super dziewczyna. Naturalna fajna inteligentna. Po prostu kobieta z klasą
tito
3 miesiące temu
Popielewicz fałszuje komentarze , sama sobie pisze pozytywne komentarze i ubliża Sykut
Hsh
3 miesiące temu
Popielewicz sama pisze sobie komentarze
Roza
3 miesiące temu
Sykut dziala mi na nerwy .jakka widze zmieniam kanal.
...
Następna strona
bDSmfJhz