Trwa ładowanie...
Przejdź na
Molly
|
aktualizacja

Tymczasem na High League: Wywiad z Ewą Brodnicką przerwany przez LATAJĄCE KRZESŁA! (WIDEO)

33
Podziel się:

Trzecia edycja organizowanej przez Malika Montanę gali High League zakończyła się totalnym skandalem i porażką. W trakcie rozmowy Michała Dziedzica z Ewą Brodnicką pseudokibice rozpętali awanturę, która przerodziła się w bójkę. "Drzwi i krzesła latają" - opisywali świadkowie.

Tymczasem na High League: Wywiad z Ewą Brodnicką przerwany przez LATAJĄCE KRZESŁA! (WIDEO)
Tymczasem na High League: Wywiad z Ewą Brodnicką przerwany przez LATAJĄCE KRZESŁA (Pudelek, Twitter)

W minioną sobotę Ewa Brodnicka zmierzyła się z Kamilą Wybrańczyk podczas gali High League 3. Ich walka niestety kompletnie nie porwała widzów. Po dość nudnych trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów zwyciężczynią walki została mistrzyni świata w boksie - Ewa.

Niedługo po walce Brodnicka poszła do press roomu, gdzie porozmawiała z mediami, w tym między innymi z naszym reporterem - Michałem Dziedzicem. Opowiedziała o swoich odczuciach po pojedynku, nie ukrywając, że jest bardzo zadowolona z wygranej:

Zmęczyłam się, uwierz mi, że musiałam chwilę odpocząć, bo później przyszłam na wywiady, ale teraz już jest ok. Nieskromnie powiem, że jestem z siebie zadowolona, ale to był kawał naprawdę ciężkich przygotowań. Trzy miesiące żmudnych przygotowań, pięć miesięcy takiego mocnego parteru, żeby obronić wszystko, bo Kamila trenuje parter ponad pięć lat. (...) To była naprawdę ciężka praca - przyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Zobacz także: ZOBACZ: Wywiad z Ewą Brodnicką przerwany przez pseudokibiców, którzy rzucili KRZESŁEM!

Minutę po rozpoczęciu rozmowy uwagę Ewy i naszego reportera zwróciło zamieszanie i panika wśród obecnych na gali osób. Przypomnijmy w tym miejscu, że podczas wczorajszej gali doszło do skandalicznych scen z udziałem pseudokibiców Elany Toruń oraz Lechii Gdańsk. W wyniku agresji kiboli walka Mateusza "Don Diego" KubiszynaDenisem "Bad Boyem" Załęckim została przełożona na inny termin, a cała gala zakończona niemal w trybie natychmiastowym.

Na nagraniu z rozmowy z Ewą widać jednak, że początkowo obecne w press roomie osoby nie miały pojęcia, co tak naprawdę dzieje się wokół nich. Nasz reporter i Brodnicka wyglądali na bardzo zaskoczonych, gdy po minucie wywiadu nagle w ich pobliżu doszło do bójki:

Co się stało? - dopytywał Michał Dziedzic.

Jakiś dym - odpowiedziała Ewa.

Oktagon nie tutaj, ale chyba zaraz będą się bić - komentował nasz reporter.

Przez długie sekundy zdezorientowali obserwowali całe zajście. Kolejni świadkowie obecni na miejscu komentowali, że obok nich "latały drzwi i krzesła".

Zobaczcie całe zdarzenie i rozmowę z Ewą. Komentarz odnośnie całego wydarzenia pozostawiamy już Wam...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(33)
Dramat
miesiąc temu
Pudel, skończ już promować te patusiarskie walki
Team xD
miesiąc temu
A czego się spodziewaliście? To jest mimo wszystko patologizacja sportu. Ale pewnie przynosi to Malikowi ogromne zyski i zasięgi dla youtuberów więc to trwa i będzie trwać.
Ormowiec
miesiąc temu
dzisiaj karki zamiast kłaść tory na kolei to siedza w salonach tatuażu i łykają sterydy by potem okładać się po mordach gdzie popadnie i nie ma na nich bata
Milas
miesiąc temu
Ee słabo z komentarzami,wrócę później :P
Naoczny
miesiąc temu
W tej zamieci araby na dywanach też latały
Najnowsze komentarze (33)
Somsiad
miesiąc temu
Jesteśmy już znudzeni.
Ewa
miesiąc temu
Pato impreza to i tacy goście
Hef
miesiąc temu
Nooo. To już wiadomo kto chodzi na tego typu Gallee
Ada
miesiąc temu
Kto to jest?
NIE DLA tego ...
miesiąc temu
Ta bijatyka nie ma nic wspólnego ze sportem a wręcz jest to kierunek do mordowania drugiego i to powinno być zdecydowanie zakazane! Jeżeli boks tylko amatorski z pełną ochroną czyli w kasku.
nick
miesiąc temu
Kiedyś taka sytuacja była w Ameryce gdy walczył Gołota z Riddickiem Bowe, można odszukać w internecie, dobrze że nikt nie stracił życia tak jak były Prezydent Gdańska podczas WOŚP gdzie wdarł się nożownik, z czyjego polecenia albo z jakich pobudek tego nie wiadomo, wiecie jak to jest w tłumie + adrenalina ? gdyby w tłumie ktoś zginął to byłaby afera, rozstrzesywanie, komisje śledcze itp itd, ludzie rozładowują swoje frustracje podczas takich sytuacji
Polak
miesiąc temu
Wyślijcie ich na wschód, będą mieli pole do popisu
Lolo
miesiąc temu
Pewnie kredyty ich wk....i paliwo zaraz pójdą pod dom morawieckiego i tuska ;)
True
miesiąc temu
To już się przeżarło kto miał walczyć to walczył zaraz spadnie zainteresowanie tym jak ksw .... teraz ludzie woleli by obejrzeć walkę wojewódzki vs ibisz a nie jakiegoś majewskiego z kimś tam ...do 15 gal fame i 6 H L i będzie wiało nudą....znajda się inne zainteresowania i show tak jak skończyło się ksw ....
Legia_Pany
miesiąc temu
Co się spodziewali- jak MMA, to MMA, w tym również walka uliczna i remizowa. Dobrze, że sztachet z gwoździami pod ręką nie było (zawsze pozostały węże strażackie przy hydrantach, ale tym już trzeba umieć się posłużyć)
Klaudia
miesiąc temu
Nie trzeba wojny ludzie się sami pozabijaja
Akbar
miesiąc temu
Czy Brodnicką to ciągnie do Kobiet i 3 kątów KKM? Tak coś mówiła właściwie otwarcie
Stop cenzurze...
miesiąc temu
Dawać z nimi na polskojęzyczny nierząd, tam gdzie są potrzebni!!! Może byście się tak wzięli za politykierów, zdrajców narodu polskiego, by?❗
Alexia
miesiąc temu
pa to logia
Oferty dla Ciebie